Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



za one kojima fakat treba nacrtati i koji ni onda ne shvate, za one kojima treba ponoviti 10 puta da bi shvatili, evo još jednom…

CROBEX JE JEDINI PORASTAO 450% U DVIJE GODINE!!! CROBEX JE JEDINI PORASTAO 16% NAKON CRNOG PETKA!!!!

halo? može malo racionalnog razmišljanja?

jel ljudi vi možete pratit nešto kaj vam se objasni?

ako neko poraste 450%, onda će i pasti više od nekog ko je porastao 40-50% u dvije godine… jel ovaj dio nekom nejasan?

I TO JE APSOLUTNO NORMALNO!!!!!!!!!!!!!!!!


da malo razmišljaš, umješto što histeriziraš, vidio bi da je to normalno… srbi se srokali sa 5 soma na soma, mi još nismo…

ku’iš?

ali ne, krivi su fondovi… crobex je hrpa lopova…

daj mi objasni, a kak to velki štopaju? zaista me zanima…

stopanje?tako da pogledas npr. TOP10 leda i IGH, pa ces vidjeti! [bye]

i Crobex NIJE u dvije godine narastao 440%!
dapače, takve dvije godine na Crobexu ne postoje![bye]

i provjeri malo zasto su se "Srbi srokali s 5 somova a mi nismo". [bye]

a kad smo kod histerije, pogledaj malo boldane dijelove, velika slova i usklicnike.

ako ti treba neš’ objasniti, slobodno se obrati [smiley]

dajte malo loptu na zemlju..koji vam je svima???? [shocked]

vjerujem u TA, koristim TA, proucavam TA, u cashu sam, spreman sam za pad,
ali neke stvari jednostavno ne stoje i nisu za usporedbu!
zivjeli [kiss]

BTW kad smo vec kod igre "ko je koliko i zasto pao", jel netko racunao koliko je S&P zaista pao, racunajuci jačanje dolara i dividend yiled? [yawn]
[/quote]

mig, sad si totalno pao u mojim očima… OČIGLEDNO ne kužiš o čemu se radi…
[/quote]

o čemu?
ako ti nije tesko, objasni..

ja svaku od ove svoje 3 tocke mogu argumentirati i dokumentirati, ako me pobijes argumentima, ispricat cu se [tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


ponavljam graf.
potpuno ispravna ewt analiza.
ako netko misli drugačije, neka argumentira.

Vlad hvala na ovom grafu.

Da malo skrenemo s teme [lol]..
Dopune i popravci grafova postanih ovih dana.
Hvala Vlad i Zli za prijašnje komentare, ujedno molim i za komentare novih žvrljotina..

Pozdrav.

PS: Geronimo for president [thumbsup]


ponavljam graf.
potpuno ispravna ewt analiza.
ako netko misli drugačije, neka argumentira.

Duplo dno trend je trebao da se promjeni
http://stockcharts.com/school/doku.php?id=chart_school:chart_analysis:chart_patterns:double_bottom

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Decki jednostavno je nasi veliki igraci se nece zaletavati u kupnju nego cekaju sigurniju potvrdu iz vana da se sizuacija stabilizirala.

to je jedna i jedina istina,a taj signal je današnji od amera BDP…ako bude u suglasju sa očekivanim 0,5 ili bolje.letimo u nebo i mi sa njima sutra ali ako bude loše….slobodni pad do 1700 kod crobija…eto tako nekako,mislim barem,šanse su 50-50 pa se kockajmo [thumbsup]

nastavak posta od prije ….

Tako da ako je cijeli svijet sretan zbog poteza FEDa, nije mi jasno zašto nismo mi!? Mislim znam zašto,valjda, al jednostavno nemam nikakvih konkretnih dokaza za svoju tvrdnju osim logike. A grafove možeš crtat kako te volja, odrediti točke prijeloma, razdoblje koje gledaš? Mislim to je ko statistika, prikažeš podatke kako ti paše. A na kraju uvijek dođe ili ili … ili idemo gore, ili padamo ! 🙂
Pa odkud onda targeti ? konkretni brojevi! to mi nije jasno, mislim jasno mi je, ali … :))

Zli Prorok – ne možeš pisat laži, ti se trebaš Migu ispričat

1) srbi nisu mogli past s 5000, jer nikada nisu bili na 5000 nego max na 3000
2) crobex u 2 godine nikada nije rastao 440 %



ponavljam graf.
potpuno ispravna ewt analiza.
ako netko misli drugačije, neka argumentira.

Duplo dno
http://stockcharts.com/school/doku.php?id=chart_school:chart_analysis:chart_patterns:double_bottom
[/quote]
duplo dno nema veze s ewt-om.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Zli prorok – usporedba našeg TK sa Srbijom, gdje nema OMF i gdje će se hartije dijelit građanima džabe, gdje su građani povukli 100 milijardi EUR iz banaka može biti smao drukerka i zlonamjerna.


ponavljam graf.
potpuno ispravna ewt analiza.
ako netko misli drugačije, neka argumentira.

evo Nikkei,nema zadnji dan,close 9029.76
zasto ne bi i crobex?


Zli Prorok – ne možeš pisat laži, ti se trebaš Migu ispričat

1) srbi nisu mogli past s 5000, jer nikada nisu bili na 5000 nego max na 3000
2) crobex u 2 godine nikada nije rastao 440 %

1) BIRS (republika srpska) nešto iznad 5, BelexLine negdje na 5, Belex15 nešto iznad 3… belex15 sa cca 3500 pao na cca 700… 7×5=35, dakle ekvivalentno crobexu na 1000… BelexLine sa cca 5000 na cca 1400… ne radi mi teletrader i nisam doma, molio bih nekog sa teletraderom da posta grafove dotičnih u zadnjih 5 godina… još jednom, pričam po sjećanju, ako kažem da je cca 3500, ne znači da nije 3514, ili 3473… ne znam na pamet TOČNE BROJKE!!!

2) malo više od dvije godine, ZAISTA LAŽEM!!! ali ajde, neka su tri godine… ako crobex naraste 440% u tri godine, koliko je narastao S&P??? da zaista lažem, cijeli moj argument je krivi… fakat!!!!!

Pametan, ako to želiš.


Zli prorok – usporedba našeg TK sa Srbijom, gdje nema OMF i gdje će se hartije dijelit građanima džabe, gdje su građani povukli 100 milijardi EUR iz banaka može biti smao drukerka i zlonamjerna.

gle, nemaš pojma, samo se blamiraš… TA se UOPĆE ne zanima za OMF-ove i slične fore, GRAF JE GRAF!!!!

neka svako usporedi graf jedne totalno trule tvorevine s kojom se mi očigledno ne možemo uspoređivati, dakle graf BIRS-a (republika srpska) sa grafom DOW JONES ’29, dakle razvijene amerike sa 150 godišnjom tradicijom dioničarenja, i vidjet će da su grafovi skoro IDENTIČNI!!!!

Q.E.D.

Pametan, ako to želiš.

New Report

Close