Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


za one kojima fakat treba nacrtati i koji ni onda ne shvate, za one kojima treba ponoviti 10 puta da bi shvatili, evo još jednom…

CROBEX JE JEDINI PORASTAO 450% U DVIJE GODINE!!! CROBEX JE JEDINI PORASTAO 16% NAKON CRNOG PETKA!!!!

halo? može malo racionalnog razmišljanja?

jel ljudi vi možete pratit nešto kaj vam se objasni?

ako neko poraste 450%, onda će i pasti više od nekog ko je porastao 40-50% u dvije godine… jel ovaj dio nekom nejasan?

I TO JE APSOLUTNO NORMALNO!!!!!!!!!!!!!!!!


da malo razmišljaš, umješto što histeriziraš, vidio bi da je to normalno… srbi se srokali sa 5 soma na soma, mi još nismo…

ku’iš?

ali ne, krivi su fondovi… crobex je hrpa lopova…

daj mi objasni, a kak to velki štopaju? zaista me zanima…

stopanje?tako da pogledas npr. TOP10 leda i IGH, pa ces vidjeti! [bye]

i Crobex NIJE u dvije godine narastao 440%!
dapače, takve dvije godine na Crobexu ne postoje![bye]

i provjeri malo zasto su se "Srbi srokali s 5 somova a mi nismo". [bye]

a kad smo kod histerije, pogledaj malo boldane dijelove, velika slova i usklicnike.

ako ti treba neš’ objasniti, slobodno se obrati [smiley]

dajte malo loptu na zemlju..koji vam je svima???? [shocked]

vjerujem u TA, koristim TA, proucavam TA, u cashu sam, spreman sam za pad,
ali neke stvari jednostavno ne stoje i nisu za usporedbu!
zivjeli [kiss]

BTW kad smo vec kod igre "ko je koliko i zasto pao", jel netko racunao koliko je S&P zaista pao, racunajuci jačanje dolara i dividend yiled? [yawn]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



Decki jednostavno je nasi veliki igraci se nece zaletavati u kupnju nego cekaju sigurniju potvrdu iz vana da se sizuacija stabilizirala.

Naši veliki igrači očigledno nemaju znanja da u pravom trenutku povuku potez… kao njemci, englezi, japanci..
[/quote]

Naši veliki igrači su kupovali po daleko višim cijenama, a koliko ja znam nije ih nitko pozvao na odgovornost. Mi smo društvo znanja, a oni valjda znaju !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

ne znam zasto mi je cijeli text boldna, nisam ga boldao..

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

"Decki jednostavno je nasi veliki igraci se nece zaletavati u kupnju nego cekaju sigurniju potvrdu iz vana da se sizuacija stabilizirala."

Čeka se da ameri otvore, a onda rast……..


Ako ne prodate odmah sada nemojte ni prodavati jer u amrici od ponedjeljka očekuju rast. Mogli bi se naći na pogrešnoj strani kada krene rast. A kada će doći ponovo pad već će nam vlad i ostali najaviti.

Vrlo duhovito. Zašto vlad1111 pitaš za targete i pojašnjenje grafova ? Zašto ta pitanja ne postaviš
ovim provokatorima?

Zašto ste svi u kešu pa ne morate baš vi kupiti po najjeftinijim cijenama.


Ako ne prodate odmah sada nemojte ni prodavati jer u amrici od ponedjeljka očekuju rast. Mogli bi se naći na pogrešnoj strani kada krene rast. A kada će doći ponovo pad već će nam vlad i ostali najaviti.

Uh , sad ćeš nahebati zbog ovog savjeta, Vidiš kako Vlada siluju , a on "nabijač" . [thumbsup]
Već si 3 dobila , ali ne od mene .


za one kojima fakat treba nacrtati i koji ni onda ne shvate, za one kojima treba ponoviti 10 puta da bi shvatili, evo još jednom…

CROBEX JE JEDINI PORASTAO 450% U DVIJE GODINE!!! CROBEX JE JEDINI PORASTAO 16% NAKON CRNOG PETKA!!!!

halo? može malo racionalnog razmišljanja?

jel ljudi vi možete pratit nešto kaj vam se objasni?

ako neko poraste 450%, onda će i pasti više od nekog ko je porastao 40-50% u dvije godine… jel ovaj dio nekom nejasan?

I TO JE APSOLUTNO NORMALNO!!!!!!!!!!!!!!!!


da malo razmišljaš, umješto što histeriziraš, vidio bi da je to normalno… srbi se srokali sa 5 soma na soma, mi još nismo…

ku’iš?

ali ne, krivi su fondovi… crobex je hrpa lopova…

daj mi objasni, a kak to velki štopaju? zaista me zanima…

stopanje?tako da pogledas npr. TOP10 leda i IGH, pa ces vidjeti! [bye]

i Crobex NIJE u dvije godine narastao 440%!
dapače, takve dvije godine na Crobexu ne postoje![bye]

i provjeri malo zasto su se "Srbi srokali s 5 somova a mi nismo". [bye]

a kad smo kod histerije, pogledaj malo boldane dijelove, velika slova i usklicnike.

ako ti treba neš’ objasniti, slobodno se obrati [smiley]

dajte malo loptu na zemlju..koji vam je svima???? [shocked]

vjerujem u TA, koristim TA, proucavam TA, u cashu sam, spreman sam za pad,
ali neke stvari jednostavno ne stoje i nisu za usporedbu!
zivjeli [kiss]

BTW kad smo vec kod igre "ko je koliko i zasto pao", jel netko racunao koliko je S&P zaista pao, racunajuci jačanje dolara i dividend yiled? [yawn]
[/quote]

mig, sad si totalno pao u mojim očima… OČIGLEDNO ne kužiš o čemu se radi…

Pametan, ako to želiš.



Dakle, registrirao sam se jer nisam više mogao izdržati da ne prokomentiram situaciju na TK u Hrvatskoj i utjecaj na TK preko ovog foruma !!!
Dakle, 120 000 ljudi čita ovaj forum kao gosti ( između ostalog i ja sam čitao). Koliko ima malih dioničara u Hrvatskoj??? Paaaaaa … tu negdje! Ne mogu se oteti dojmu da većina malih dioničara donosi odluke ne temelju tehnički analiza raznih gurua!! Mislim svaka čast svima koji se trude, ali Vlad i ekipa… malo ste pretjerali. Onako bacati targete cijena pojedinih dionica. Svaka vam dala. Al bitno je da ste cijelo vrijeme u cashu. A nesposobnjakovići koji postavljaju pitanja, ala " Vlad … daj target za NGUZ-R-A , daj target za ovo smatram još većim id…. ! I onda se čude kad pogodite, pa naravno da ste pogodili kad vas čita toliko ljudi i počnu prodavati jer misle da će kupiti po nižoj cijeni. Targetu koji im vi odredite. I onda kad dođe do targeta. Onda svi počnu kupovati… i tako u krug ! Azija ide gore, Amerika ide gore, svi idu gore osim nas!? Zašto ? Zato što je hrpetina ovaca prestrašena raznim najavama pojedinih "gurua" ?! Halo ??? Danas ništa na burzi! Zašto ??? Zato što je ljudima netko utjerao strah u kosti. "tek slijedi dno"… i moguće je da slijedi, ali 1200000 ljudi čita komentare i misli si … jooooj … malo je skočilo, šta da radim, da prodam ili da čekam katastrofu?!! Mislite li da netko iz fondova ne čita ove postove. Zna točno kakva je psiha u glavi "glupe raje" koja ne vidi dalje od foruma. I još im je jednostavnije igrat se. A trenutno se igraju sa našim živcima!! Psiha je opaka stvar! Sada fondovi lagano dokupljuju jer im se nigdje ne žuri! 🙂 Dakle ljudi, zar stvarno mislite da je 2100 visoka razina za Crobex ??? pa super … sve prodajte! Iskreno ne bi me čudilo da pola ljudi ovdje i radi za fondove i namjerno širi paniku! Burzovni "igrači" u Hrvatskoj … njih 120000 čita forum i donosi odluke na temelju FORUMA! 🙁 Žalosno! Još jedan dokaz kako smo "inteligentan" narod, valjda su jedino Srbi gluplji od nas ! (Znanstveno dokazano!)

Pozdrav svima !


vrlo loše razmišljanje.
postove s ozbiljnom namjerom ne čita 120.000 ljudi- samo oni koji otvaraju grafove.
moji grafovi s targetima otvarani su ca 200-300 puta, vjerujem da to nije više od ca 150 ljudi (i sam neke tuđe grafove otvorim dva puta).

a grafovi i targeti su spasili velikom broju ljudi ogromne novce.
ma što drugi mislili o njima (grafovima i targetima).

[/quote]

Nisam rekao da svi čitaju tu, ali ako ih je 120 000 tu , razumno je očekivati da ih bar 10% posjeti ovaj topic… s obzirom na famu koja vlada! A što se grafova tiče. Mislim da si u krivu jer ljude ne zanimaju grafovi koje ne znaju pročitati. Oni žele pročitati targete ! I to im je dosta. "Daj mi broj koji će biti izvućen, ne zanima me kako! " Dakle usudio bi se reći barem 5 000 ljudi čita postove tu. Pomnooži to sa brojem 3 koji je recimo prosječan broj prijatelja s kojim komentiraju burzu i to je već 15 000, nek svaki okrene na burzi 10 000 kuna (govorim o treidanju) u mjesec dana što i nije neki novac , priznat ćeš . To je već 150 milijuna kuna obrtaja ! Nije to mala cifra, 5 milja kuna dnevno.
Ustvari nebitna je sad ta računica! Činjenica je da si postao "opinion maker" i svaka čast na tome. Samo te molim da budeš oprezniji u davanju svojih prognoza jer — bi se prognoze mogle ostvariti! Čisto inercijom ! Znaš, jednom kad kreneš u kolo, teško je izaći van ! A što se tiče uspona i padova Crobexa, pretjeranog rasta, moje mišljenje je da uopće nije bitna razina Crobexa ili cijena dionice. Gleda se samo postotak rasta ili postotak pada. Omjeri su puno važniji od samog BROJA (bilo novca, bilo razine Crobexa, bilo vrijednosti dionice). Tako da ako je cijeli svijet sretan zbog odluke FEDa, stvarno m

Pitanje za bossicu . Što bi moglo signalizirati ovo na grafu ?

MIG….računajući u zlatu S&P je pao preko 70%…

ponavljam graf.
potpuno ispravna ewt analiza.
ako netko misli drugačije, neka argumentira.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close