Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vlad ima pravo pisati što god hoće, da to radi iz altruizma, pa niste valjda tako naivni.
Imamo pravo i mi ostali.

Realna situacija IMHO je takva da su OMF gazde tržišta trenutno, zajedno s Auctorom jer stranci trenutno neće ulagati ovdje. OMF gledaju svoje interese, a to znači u interesu im je smanjit gobitak prema kraju godine, kao što im je u interesu pustit tržište da padne nakon kraja godine da bi opet jeftino kupovali. Ukoliko se zakon o OMF ne promijeni, to je tako.

Mi koji smo u dionicama, možemo ugasiti monitor do kraja 2009, ili pokušavati trejdati.

Ovi koji pišu na TA mogu eventualno imati utjecaja na dionice koje nemaju OMF.

i baj d vej, puno je lakše lagati s brojevima, nego s grafovima…

Pametan, ako to želiš.

Ma koga još ti vaši grafovi zanimaju,upališ komp u 10h i vidiš dali je burza zelena ako je pozitiva,gledaš šta bi prodao ako hoćeš,ako je crveno ugasiš i dođeš sutra pa gledaš dali je možda zeleno..tako rade ovdje barem 95% novopečenih dioničara.

Milim sve one koji ne vjeruju u TA, neka odu na neki drugi topic i tamo raspravljaju o svojim "ja mislim, cuo sam, treba sve u zatvor"… Mi koji vjerujemo u TA, ne brinite se sto cemo "propasti" jer smo naivni i navuceni na tanak led… Ako nama nije zao nasih novaca, ne treba biti ni vama! Pustite vise ljude da postaju sovje grafove, a na nama je da odlucimo hocemo li se povoditi za njima ili pa za zvjezdama, osjecajima, grahom, kavom i sta ti ja znam vec cime!!!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Vlad ima pravo pisati što god hoće, da to radi iz altruizma, pa niste valjda tako naivni.
Imamo pravo i mi ostali.

Realna situacija IMHO je takva da su OMF gazde tržišta trenutno, zajedno s Auctorom jer stranci trenutno neće ulagati ovdje. OMF gledaju svoje interese, a to znači u interesu im je smanjit gobitak prema kraju godine, kao što im je u interesu pustit tržište da padne nakon kraja godine da bi opet jeftino kupovali. Ukoliko se zakon o OMF ne promijeni, to je tako.

Mi koji smo u dionicama, možemo ugasiti monitor do kraja 2009, ili pokušavati trejdati.

Ovi koji pišu an TA mogu eventualno imati utjecaja na dionice koej nemaju OMF.


1. puno pišem, jer usput učim. stalno učim.
2. nikome nisam pitao ni lipe.
3. kada još puno toga naučim, možda se i profesionaliziram.
to može biti i skoro: brzo učim.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Lovčev graf [thumbsup]

@ vlad – nisam insinuirao da si tražio novce, nisu niti trend signali prvih par mjeseci [lol]

Ipak je dosta ljudi u kešu i mislim da očekuju kupnju po nižim cijenama i zato nema kupnje kao vani. Zašto su oni vani tako sigurni pri kupovini, ne boje se šišanja. A imaju dugostoljetno iskustvo na burzi? Nije ni meni jasno. Iako poštujem TA.

jutarnja kavica 10 minutna

SAM PROTIV SVIH

I stvarno je čudno do sada smo stalno pratili što se vani događa, a sada jednostavno ne. Dobrog razloga sigurno ima. Ali mi ga ne znamo.

Ćini mi se da smo na pragu faze OČAJ.

Show me the Money!

Decki jednostavno je nasi veliki igraci se nece zaletavati u kupnju nego cekaju sigurniju potvrdu iz vana da se sizuacija stabilizirala.

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close