Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pola sata je prošlo: moj call je i dalje na double bottom, iako bi više volio da je na otvaranju bio i jači zaron uz veći promet, imali bi čistiji reversal

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Pola sata je prošlo: moj call je i dalje na double bottom, iako bi više volio da je na otvaranju bio i jači zaron uz veći promet, imali bi čistiji reversal

Double bottom, triple tit, meni se cini da nije bilo zarona na velkom prometu jer nema bida pa se ceka da se nakupi.
daj boze da se varam

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Pola sata je prošlo: moj call je i dalje na double bottom, iako bi više volio da je na otvaranju bio i jači zaron uz veći promet, imali bi čistiji reversal

Dajte ljudi već jednom stavite neku sliku ili graf……analizu,,…objašnjenje…da nešto naučimo….

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Upišeš u google “double bottom” i dobiješ

http://stockcharts.com/school/doku.php?id=chart_school:chart_analysis:chart_patterns:double_bottom

pa onda to uspoređuješ sa crobex grafom i doneseš zaključak dali na crobexu to imamo ili nemamo. IMO imat ćemo. Nije totalno čist i očit signal, zato sam i rekao da je danas bitan dan.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Nema prometa…ako ovak nastavi može se to otegnuti i u triple..evo primjera…

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Upišeš u google “double bottom” i dobiješ http://stockcharts.com/school/doku.php?id=chart_school:chart_analysis:chart_patterns:double_bottom pa onda to uspoređuješ sa crobex grafom i doneseš zaključak dali na crobexu to imamo ili nemamo. IMO imat ćemo. Nije totalno čist i očit signal, zato sam i rekao da je danas bitan dan.

da, samo u slučaju ako zaključimo ispod 3900 na volumenu većem od jučerašnjeg.
u tom slučaju i presudan.

inače ne toliko bitan, jer se neizvjesnost nastavlja.

a djia još uvijek odrađuje trokut, više uzlazni nego simetričan.
no, oba mogu značiti nastavak silaznog trenda.
a ako ema 180 presječe ema 300 prema dole, eto im pravog down trenda- djia na 10500.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Svaki bottom od navedena tri je kod tripla na malo višem nivou…naš prvi je bio na 3900 a drugi je izgleda na 4000 jer smo tu zacementirani….

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Nema prometa…ako ovak nastavi može se to otegnuti i u triple..evo primjera…

a nakon tripla i u trading range 3900-4250.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Usporebe radi…

što god bilo, fajl ne valja.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


što god bilo, fajl ne valja.

Meni radi.


Upišeš u google “double bottom” i dobiješ http://stockcharts.com/school/doku.php?id=chart_school:chart_analysis:chart_patterns:double_bottom pa onda to uspoređuješ sa crobex grafom i doneseš zaključak dali na crobexu to imamo ili nemamo. IMO imat ćemo. Nije totalno čist i očit signal, zato sam i rekao da je danas bitan dan.

Ne bu ništa od double bottoma, sve mi se čini. Na ovakvim prometima i ovako malom padu.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close