Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

za one kojima fakat treba nacrtati i koji ni onda ne shvate, za one kojima treba ponoviti 10 puta da bi shvatili, evo još jednom…

CROBEX JE JEDINI PORASTAO 450% U DVIJE GODINE!!! CROBEX JE JEDINI PORASTAO 16% NAKON CRNOG PETKA!!!!

halo? može malo racionalnog razmišljanja?

jel ljudi vi možete pratit nešto kaj vam se objasni?

ako neko poraste 450%, onda će i pasti više od nekog ko je porastao 40-50% u dvije godine… jel ovaj dio nekom nejasan?

I TO JE APSOLUTNO NORMALNO!!!!!!!!!!!!!!!!

Pametan, ako to želiš.

E ovi likovi što pišu protiv Vlada, tj. jednog još od rijetkih koji objektivno iznosi svoje stavove, izračune i mišljenja o crobexu i to sve BESPLATNO servira forumašima, ti likovi nisu sasvim normalni….
[sealed]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


za one kojima fakat treba nacrtati i koji ni onda ne shvate, za one kojima treba ponoviti 10 puta da bi shvatili, evo još jednom…

CROBEX JE JEDINI PORASTAO 450% U DVIJE GODINE!!! CROBEX JE JEDINI PORASTAO 16% NAKON CRNOG PETKA!!!!

halo? može malo racionalnog razmišljanja?

jel ljudi vi možete pratit nešto kaj vam se objasni?

ako neko poraste 450%, onda će i pasti više od nekog ko je porastao 40-50% u dvije godine… jel ovaj dio nekom nejasan?

I TO JE APSOLUTNO NORMALNO!!!!!!!!!!!!!!!!


to je to.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


to je to.

Da da utrpa se malim dioničarima po visokim cijenama, pa kasnije se crtaju grafikoni gdje je linija potpore da se firma isplati za 2 godine i onda kupe po tim cijenama…….. to je to

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Možda sam bedast, ali navedi taj period od dvije godine u kojem je porast bio 450%.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Valjda misli na atpl..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



za one kojima fakat treba nacrtati i koji ni onda ne shvate, za one kojima treba ponoviti 10 puta da bi shvatili, evo još jednom…

CROBEX JE JEDINI PORASTAO 450% U DVIJE GODINE!!! CROBEX JE JEDINI PORASTAO 16% NAKON CRNOG PETKA!!!!

halo? može malo racionalnog razmišljanja?

jel ljudi vi možete pratit nešto kaj vam se objasni?

ako neko poraste 450%, onda će i pasti više od nekog ko je porastao 40-50% u dvije godine… jel ovaj dio nekom nejasan?

I TO JE APSOLUTNO NORMALNO!!!!!!!!!!!!!!!!


to je to.
[/quote]

Jeste pametni a znate po kojim cjenama su se prodavale dionice kad je grobi bio 1000….
vidim da neznate il se pravite englezi……na zse si pogledajte cjene iz 2002,2003,….
to je bilo doba pljačke hrvatske imovine i priželjkuje se ponovo jeftina kupnja istih aktera….
ili recimo ko je prodavo zemlju tamo 2000, e sad bi trebalo opet i zemlju dat za kikiriki al
lakše će se ovi djelići imovine isposlovat jer se ti djelići mogu izmanipulirat na brzaka…
bravo kolege…



to je to.

Da da utrpa se malim dioničarima po visokim cijenama, pa kasnije se crtaju grafikoni gdje je linija potpore da se firma isplati za 2 godine i onda kupe po tim cijenama…….. to je to
[/quote]

mislim da si ti zlonamjerni prevarant kojemu je cilj da ljudi NE saznaju istinu, jer dok god ima ovaca, ti ćeš ih varati… ne fondovi, nego ovakvi kao ti…

a mi tehničari ti stojimo na putu, jer govorimo ljudima da će biti ošišani…

Pametan, ako to želiš.

Kakve se gluposti sada pišu, problem je u tome što naše firme uglavnom daju loše dividende, kad bi dividende bile boelj možda bi bilo manje prodavača.

@foto
misli na rast od ca 1000 do ca 5400: to je 5,4 x ili 440 %.
međutim, nije u dvije godine.

grobi u manje od dvije godine:01.2006.- 10.2007. s ca 2000 na ca 5400: 170%

sp500 u istom razdoblju: s ca 1250 na ca 1560: ca 25%

komentar suvišan.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

to su vam oni iz trendsignala, pa tu trate vrijemree

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

mislim da si ti zlonamjerni prevarant kojemu je cilj da ljudi NE saznaju istinu, jer dok god ima ovaca, ti ćeš ih varati… ne fondovi, nego ovakvi kao ti…

a mi tehničari ti stojimo na putu, jer govorimo ljudima da će biti ošišani…

Eto vidi se koliko si nickova promijenio na forumu, ja nisam niti jednog imam na forumu moj novac isti nick od 2005. pa možeš tamo poželiti da drugi idu i da provjere,
kod te tehničke analize ne stavljate linije potpore niti fundamente već neprestano navijate na pad.

A što ja navijam da svako podstavi svoja leđa i podnese bilo koju krizu i onda bi svi špekulanti bili u gabuli, jer kada bi prodali morali bi kupiti skuplje……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close