Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@sveps

Jesi li konačno odlučio:
Ide li petica ili četvorka?
Ja navijam za jedinicu—–prema gore.

prvo 5ica onda 4ka

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


Nisam nikada pljuvao po ljudima, a to niti radim, nikoga ja ne obezvrijeđujem, ali ako netko se trudi da prikaže pad, i stalno crta takve grafikone, ne treba se čuditi zašto je cijelo tržište toliko palo……

odvrti par stranica unazad i pogledaj npr. da smo i ja i vlad stalno naglašavali i otvarali mogućnost da je ovo u zadnja dva dana možda flat i da je krenuo val C, i da ćemo možda gore… ali ne, ti vidiš selektivno, samo ono kaj tebi paše… tehničari svi uvijek govore da idemo dolje i tako ljudima ispiru mozak i utječu na tržište…

odvrti, pogledaj i onda se ispričaj.

Pametan, ako to želiš.

Kad bi se trgovalo po pravilima zanta, ovakve prepirke ne bi uopće bilo. S obzirom da jako puno ljudi ne poštuje pravila zanata, onda nastupaju problemi, pa je na kraju kriva i TA.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Pratim ovaj forum već duže vreme i pošto nisam baš na ti sa TA ne želim i neću nikome soliti pamet sa svojim viđenjima ali zadnja dva dana je toliko kontradiktornih mišljenja izneseno da čovjek nezna kaj da misli. Osobno sam mišljenja da korekcija još nije gotova ali dali će i do koliko će grobi ići up to je upitnik.
Inače čitajući postove čovjek stekne mišljenje o svim forumašima pa sam tako i ja, neke uzimam ozbiljno a neke tralala.
Pozdrav.

Netko, ili više njih je jako bijesno. Naiskreniji savjet – naučiti pravila zanata, pa natrag u shoping,

MIslite da tehničari nikad nisu pogriješili s vlastitim novcem? Varate se. Griješili su igriješiti će. Ali, zanaju kad više nema smisla gubiti. I obrnuto.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

eto, sad imamo i trećeg krivca zašto je crobex pao od nove…
1) samodol
2) fondovi
3) i tehničari, naravno…

[lol]

eto, svi smo mi dio velike urote, plaćeni od strane masona… [thumbsup]

Pametan, ako to želiš.



Nisam nikada pljuvao po ljudima, a to niti radim, nikoga ja ne obezvrijeđujem, ali ako netko se trudi da prikaže pad, i stalno crta takve grafikone, ne treba se čuditi zašto je cijelo tržište toliko palo……

odvrti par stranica unazad i pogledaj npr. da smo i ja i vlad stalno naglašavali i otvarali mogućnost da je ovo u zadnja dva dana možda flat i da je krenuo val C, i da ćemo možda gore… ali ne, ti vidiš selektivno, samo ono kaj tebi paše… tehničari svi uvijek govore da idemo dolje i tako ljudima ispiru mozak i utječu na tržište…

odvrti, pogledaj i onda se ispričaj.
[/quote]
c b d e t ili v val…tako je svejedno…
cijeli svijet leti prema gore a kod nas se koči i to je to.
Rađe se ti ispričaj i reci da radiš za ovu lopovsku bandu od Dinka te da manipuliraš malima.
Kako to da ne pišete da s&p500 ide sigurno prema 1200 gdje mu je i otpor????

Kaj to ne vidite?
Eto cijeli svijet to vidi i analitičari ali vi ne.
Vi vidite da s&p ide prema 400????????

Stoga molim te prestani.
Svi znamo tko upravlja tržištem i tko je dozvolio.
Samo vjerujem da će uskoro većina njih iza rešetaka.
Vladek Faber i Karamarko ajmo malo na burzu, pa tu je sva oprana lova, pa tu je sva mafija.

Ako želite naći novce koji su stečeni lopovlukom dođite na burzu.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

c b d e t ili v val…tako je svejedno…
cijeli svijet leti prema gore a kod nas se koči i to je to.
Rađe se ti ispričaj i reci da radiš za ovu lopovsku bandu od Dinka te da manipuliraš malima.

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Pametan, ako to želiš.

pobjeda, sorry, al ti si teški luzer…

mislim, pobjednik sam sebi može priznat svoje poraze i nešto naučit iz toga, izaći veći i jači, a luzer uvijek pronađe nekog na koga će prebacit krivnju…

tehničari manipuliraju malima, ha? a jel ti palo na pamet da su se ovce opekle pri zadnjem rally-ju, pa sad ne žele uletat glavom bez obzira? ne, mi moramo letit 20%, dva-tri posto nije dovoljno…

Pametan, ako to želiš.




Nisam nikada pljuvao po ljudima, a to niti radim, nikoga ja ne obezvrijeđujem, ali ako netko se trudi da prikaže pad, i stalno crta takve grafikone, ne treba se čuditi zašto je cijelo tržište toliko palo……

odvrti par stranica unazad i pogledaj npr. da smo i ja i vlad stalno naglašavali i otvarali mogućnost da je ovo u zadnja dva dana možda flat i da je krenuo val C, i da ćemo možda gore… ali ne, ti vidiš selektivno, samo ono kaj tebi paše… tehničari svi uvijek govore da idemo dolje i tako ljudima ispiru mozak i utječu na tržište…

odvrti, pogledaj i onda se ispričaj.
[/quote]
c b d e t ili v val…tako je svejedno…
cijeli svijet leti prema gore a kod nas se koči i to je to.
Rađe se ti ispričaj i reci da radiš za ovu lopovsku bandu od Dinka te da manipuliraš malima.
Kako to da ne pišete da s&p500 ide sigurno prema 1200 gdje mu je i otpor????

Kaj to ne vidite?
Eto cijeli svijet to vidi i analitičari ali vi ne.
Vi vidite da s&p ide prema 400????????

Stoga molim te prestani.
Svi znamo tko upravlja tržištem i tko je dozvolio.
Samo vjerujem da će uskoro većina njih iza rešetaka.
Vladek Faber i Karamarko ajmo malo na burzu, pa tu je sva oprana lova, pa tu je sva mafija.

Ako želite naći novce koji su stečeni lopovlukom dođite na burzu.
[/quote]

kod amera također postoji mišljenje da će s&p prvo dolje prije nego će na 1200, nitko nije siguran i sve je stvar procjene. ja imam mrvice u kešu i s tim dijelom se kladim na pad i ne trošim ga do ponedjeljka, 95% koje imam u dionicama će sigurno dobro podnijeti rast. :-)) tko nema dobro mišljenje o TA, neka ne posjećuje ovu temu. Tko ne vjeruje analizama neka ih pobije TA kontraargumentima ili neka šuti. ovo je kao da je dođem zidaru i pitam ga zašt zida kuću od cigle ako amerikanci rade od drveta. Neka svako radi kako god hoće, dok ne davi ostale. ajd zdravo

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

dragi kolege .. pa ovo je postalo prestrašno .. u zadnje vrijeme ne stižem pročitati puuuno toga što bih želio po raznim topicima jer su prenatrpani blagorečeno glupostima te čitam uglavnom TA .. nažalost i to neću više moći od ovih bedastoća .. najlakše je obezvrijediti tuđi rad, ali dati neki konkretan pogled ili možebitnu analizu e to je već nešto tipa "pi.kin dim" kad drugi rade ..
Moderatori kaj se čeka (i ovo nije bog zna što od posta ali nisam izdržao) pa pobrisali ste stotine postova i za manje
pozdrav svima i sretno u kupnji ili prodaji

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica




Nisam nikada pljuvao po ljudima, a to niti radim, nikoga ja ne obezvrijeđujem, ali ako netko se trudi da prikaže pad, i stalno crta takve grafikone, ne treba se čuditi zašto je cijelo tržište toliko palo……

odvrti par stranica unazad i pogledaj npr. da smo i ja i vlad stalno naglašavali i otvarali mogućnost da je ovo u zadnja dva dana možda flat i da je krenuo val C, i da ćemo možda gore… ali ne, ti vidiš selektivno, samo ono kaj tebi paše… tehničari svi uvijek govore da idemo dolje i tako ljudima ispiru mozak i utječu na tržište…

odvrti, pogledaj i onda se ispričaj.
[/quote]
c b d e t ili v val…tako je svejedno…
cijeli svijet leti prema gore a kod nas se koči i to je to.
Rađe se ti ispričaj i reci da radiš za ovu lopovsku bandu od Dinka te da manipuliraš malima.
Kako to da ne pišete da s&p500 ide sigurno prema 1200 gdje mu je i otpor????

Kaj to ne vidite?
Eto cijeli svijet to vidi i analitičari ali vi ne.
Vi vidite da s&p ide prema 400????????

Stoga molim te prestani.
Svi znamo tko upravlja tržištem i tko je dozvolio.
Samo vjerujem da će uskoro većina njih iza rešetaka.
Vladek Faber i Karamarko ajmo malo na burzu, pa tu je sva oprana lova, pa tu je sva mafija.

Ako želite naći novce koji su stečeni lopovlukom dođite na burzu.
[/quote]

pobjeda,
ako izvjestaji za 3Q budu losi, mogli bi opako roknut dole.
pazi…

a to kaj svijet leti gore ne znaci da je sve preko noci postalo bolje.
same spekulacije, bez temelja…

New Report

Close