Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BigLoss ne moraš vjerovati u TA i to je OK , ali makni se sa teme .


BigLoss ne moraš vjerovati u TA i to je OK , ali makni se sa teme .

Poanta je da to nije TA………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



BigLoss ne moraš vjerovati u TA i to je OK , ali makni se sa teme .

Poanta je da to nije TA………
[/quote]
Nema veze šta je , ali mnogim ljudima je to jedini putokaz . Primjeniti ili ne , osobna je odluka.



je li misliš da manipuliram i USA tržištem?

Ne manipuliraš USA tržištom, ali doprinosiš padu CROBEX-a i trebaš tako vidjeti……
Ako obeshrabruješ ulaganja i govoriš da su ti jako niski targeti što očekuješ da raste tržište????
[/quote]

Uz dužno poštovanje oba dvoje kolega nisam mogao a da se ne osvrnem na Vaša prepucavanja,
osobno misli da na forumu ima dosta ljudi koji imaju određena kvalitetna saznanja o pojedinim sektorim pa tako i TA. Činjenica je da dosta ljudi posjećuje forum i da na temelju toga formira određeno mišljenje ali ljudi budimo ozbiljni opet kažem uz dužno poštovanje donijeti odluku o investiciji na osnovi nečega pročitanom na forumu… mislim… i kasnije glorificirati ili tražiti krivca , dalje ne bi ni komentirao.

Zašto neki od Vas prisutnih ljepo ne odu na forum bloomberga i Yahoo-a i s obzirom na iznesene analize i predviđanja ne kupuje VP u npr Japanu, Makedioniji..itd

LEAVE THE WORLD BEHINED


Nema veze šta je , ali mnogim ljudima je to jedini putokaz . Primjeniti ili ne , osobna je odluka.

Eto već si odgovorio na moj odgovor, jer tu se formira sila koja će biti podloga za tehničku analizu,

ali što ako analitičar manipulira grafičkim prikazom i tako potiče ljude na destruktivne akcije……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



BigLoss ne moraš vjerovati u TA i to je OK , ali makni se sa teme .

Poanta je da to nije TA………
[/quote]
koji lik…
pa ti ili stvarno ne možeš ništa razumjeti ili se praviš da ne razumiješ.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

dajte ljudi molim vas …… prestanite s ovim filozofskim raspravama

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


koji lik…
pa ti ili stvarno ne možeš ništa razumjeti ili se praviš da ne razumiješ.

Pitanje???
ali što ako analitičar manipulira grafičkim prikazom i tako potiče ljude na destruktivne akcije……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



Nema veze šta je , ali mnogim ljudima je to jedini putokaz . Primjeniti ili ne , osobna je odluka.

Eto već si odgovorio na moj odgovor, jer tu se formira sila koja će biti podloga za tehničku analizu,

ali što ako analitičar manipulira grafičkim prikazom i tako potiče ljude na destruktivne akcije……
[/quote]
Ukazati na pad , ukoliko on dolazi , nije "destruktivna " akcija. Ako se nas dvojica dogovorimo i danas počnemo drukati UP, UP , UP zar misliš da ćemo dignuti tržište ? Vlad sa svojim analizama nema nikakvog utjecaja na tržište , ali može pomoći needuciranim ulagačima . Čovjek ima silnu energiju i volju da radi i to treba cjeniti .
Ajmo prekinuti ovu raspravu jer zagađujemo temu .

Eto kolege,

jučer sam isto pisao pa sam dobio po njuški od vladeka ali bez razloga.
Sada opet ponavljam, prestanite se prepirati.

Da se jučer niste svađali i tako razgovarali mogli ste kupiti dionice.
Zašto ste tako svi crni????
Eto idemo up.
Rađe analizirajte do kuda

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@sveps

Jesi li konačno odlučio:
Ide li petica ili četvorka?
Ja navijam za jedinicu—–prema gore.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač



BigLoss ne moraš vjerovati u TA i to je OK , ali makni se sa teme .

Poanta je da to nije TA………
[/quote]

ti vjerojatno brkas FA i TA.
FA polazi od pitanja "zasto se nesto dogadja", a
TA polazi od pitanja "sto se trenutno dogadja"

moras razdvojiti te dvije stvari…
inace ces stalno biti u nedoumici…

New Report

Close