Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Je li sutra ili idući tjedan?

Sutra

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

sutra ne smije Prozor pasti[thumbsup][lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Nema predaje, nema prodaje……….[thumbsup][lol]

Sve je stvar psihe.....

Zakon ste mi ekipa ovdje! Čitam ove postove ko da čitam science fiction-niš ne kužim al mi nekak ineresantno[smiley]. Eno na ATPL nema bida, jel ima za to kakav crtež?[lol] [lol]

sportski pozdrav!

I'LL BE BACK


Idemo prema double bottom patternu, sutra bi mogli zagrebat dno, ako bude jak support ide odbijanac i onda ide zadnji dio patterna up.

Kolega Conan, unaprijed priznajem svoje skromno znanje o TA i dodao bi da je sutra izgleda zaista dan D na tih nekih 4000 i volio bi da se spomenuto dvostruko dno pokaže pravim uzorkom, ali što ako ne? Koji je slijedeći uzorak? Malo sam virnuo u crobex, ja ne vidim ništa do 3000, nadam se da je moje neznanje u pitanju.

BTW, mogao bi i kolega Fazan dovršit misao. Dakle kolega, “ako Conan nije u pravu…”…onda što…?


dakako, iako ne mora biti pravilo … double botom … nadam se da si u pravu, jer ako nisi …

Srdačan pozdrav obojici, a zahvale slijede kad dobijem odgovor [smiley]

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

…Prozor ne smije pasti…bar dok se ja ne iskrcam….[cool]


sutra ne smije Prozor pasti[thumbsup][lol]

prozor.
naših želja pozor.
naša vrla nada,
pada li ga, pada.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ljudi, molim vas ajd nemojte se ovdje javljati bez ANALIZA i GRAFOVA! Imate drugih podforuma i tamo se za*eba*ajte! Ovdje samo ARGUMENTI!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Ljudi, molim vas ajd nemojte se ovdje javljati bez ANALIZA i GRAFOVA! Imate drugih podforuma i tamo se za*eba*ajte! Ovdje samo ARGUMENTI!

ajde,ajde, napisao sam ja nešto danas.
nitko to ne komentira.
volio bih vidjeti cromanov komentar.
i komentari drugih su jako poželjni, jer…

ta nije savršena.
ne bi bilo loše da sada nisam fulao.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


onda što…? fazan: ” dakako, iako ne mora biti pravilo … double botom … nadam se da si u pravu, jer ako nisi … ” Srdačan pozdrav obojici, a zahvale slijede kad dobijem odgovor

3.200 – 3.500

I love the Smell of Profits in the Morning


Kolega Conan, unaprijed priznajem svoje skromno znanje o TA i dodao bi da je sutra izgleda zaista dan D na tih nekih 4000 i volio bi da se spomenuto dvostruko dno pokaže pravim uzorkom, ali što ako ne? Koji je slijedeći uzorak? Malo sam virnuo u crobex, ja ne vidim ništa do 3000, nadam se da je moje neznanje u pitanju.

I dalje vjerujem da je double bottom najizgledniji scenario i nadam se da ce tako i biti. A ako support pukne ili se ni ne pojavi onda tehnički možemo do 3,200. Tu vidim čvrsto dno. Ako se to, ne daj Bože desi, prodajem kucu, sve nekretninte, zaduzujem se maximalno i ubacujem sve u crobex.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Zahvaljujem Fazanu i Conanu. A sad na graf crobexa da nađem tih 3200.

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

New Report

Close