Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nadam se. jel bi promet pri dnu trebao biti jači?

ako ostanemo na dnu od cca 3900 neko vrijeme uz pojačani volumen trgovanja, definitivno se radi o akumulaciji; potom prema gore.
ako se odbijemo u roku od dan, dva, tek povećani volumen na razini iznad 4250-4270 znači proboj prema vjerojatnih 4600.

tako kažu osnove ta.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

dan preokreta (kada dođe) mogao bi se prepoznati po sljedećem:
– crobex otvara na nižoj razini od zaključne prethodnog dana;
– tog dana crobex zatvara na višoj razini od najviše (ne samo zaključne) razine prethodnog dana;
– volumen tog dana 30-50% veći od volumena prethodnog dana.

navedeno je kombinacija closing price reversal-a i pivot point reversal-a.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

dan preokreta iz gornjeg posta odnosi se na dan odbijanja od dna i rasta prema 4250-4270.
a za pravi proboj ove razine potreban je povećani volumen u odnosu na one koji budu u danima crobexa na 4100-4200.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


dan preokreta (kada dođe) mogao bi se prepoznati po sljedećem: – crobex otvara na nižoj razini od zaključne prethodnog dana; – tog dana crobex zatvara na višoj razini od najviše (ne samo zaključne) razine prethodnog dana; – volumen tog dana 30-50% veći od volumena prethodnog dana. navedeno je kombinacija closing price reversal-a i pivot point reversal-a.

Slažem se većim dijelom, samo mislim da ne mora nužno crobex završiti taj dan više nego najviša razina prethodnog dana. I bez toga je to jak reversal signal pogotovo ako se gleda kroz prije spomenuti double bottom

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Slažem se većim dijelom, samo mislim da ne mora nužno crobex završiti taj dan više nego najviša razina prethodnog dana. I bez toga je to jak reversal signal pogotovo ako se gleda kroz prije spomenuti double bottom

da. to bi bio čisti closing price reversal.

no, spomenuta kombinacija dala bi izuzetno snažan signal.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


rope: ” @ Croman Ljudino ne idi! [cry] Pa zbog tebe sam narucio The Elliot Wave Principle. Tvoje su analize bile apsolutno najjace na forumu. Daj ogranici nam pristup passwordom ili vec nekako, ali ko da ostajem bez mentora. Pa tvoj je princip: nikad ne reci nikad! Razmisli jos jednom![pray] [cry][cry][bye] Pozdrav! ” istina Cromanove analize su najjače! CROMANE MOLIM TE OSTANI[pray] no svejedno veliki pozdrav i još jednom hvala za sve do sada

POTPISUJEM.

CROMAN IZGLEDA DA NA FORUMU IMA OSOBA KOJE NEMAJU ISKRENE POBUDE I KORISTE FORUM ZA NAVLAČENJE MANJE ISKUSNIH, A SHODNO TOME TVOJE TOČNE ANALIZE SU IM SAMO SMETNJA.

AKO ZBOG NIČEG DRUGOG, ONDA OSTANI ZBOG TOGA DA POMOGNEŠ SLABIJIMA.

TVOJE ANALIZE DO SAD SU BILE ODLIČNE I MOJE OSOB[thumbsup][thumbsup][bye]

@tom1

Poštovani,

Molim Vas da si u topicu Pravila pisanja na forumu pogledate što točno na forumima znači pisanje velikm slovima.

Suricata suricatta

Kako smo već govorili, sutra očito dan D

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Kako smo već govorili, sutra očito dan D

Je li sutra ili idući tjedan?

Tko čeka 3900??

Ja upadam na oko 3950 na toj razini sam se već jednom spasio od katastrofe, nadam se da će se povijest ponoviti[pray]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Tko čeka 3900?? Ja upadam na oko 3950 na toj razini sam se već jednom spasio od katastrofe, nadam se da će se povijest ponoviti[pray]

Možda već sutra dođemo do 3950 bodova, a šta polije?
Misliš li stvarno da će nakon toga rasti. Daj mi neke pokazatelje, da i ja upadnem ako su ok.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Simone:

Tko čeka 3900?? Ja upadam na oko 3950 na toj razini sam se već jednom spasio od katastrofe, nadam se da će se povijest ponoviti[pray]

Von Braun je u cashu. Počinje drukaje crobbexa nadolje!

Možda već sutra dođemo do 3950 bodova, a šta polije?
Misliš li stvarno da će nakon toga rasti. Daj mi neke pokazatelje, da i ja upadnem ako su ok.

New Report

Close