Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vlad…..

dali se za ATPL pojavila neka nova formacija???
target 720 smo odradili…….sad je na redu 500,spominjao si odbijanac prije ova dva targeta i to se upravo desilo
a sta je sa targetom 200????

Kaze se: pozovi covjeka na tenis, da vidis kakav je ! (kakva je osoba) U ovim vodama bi ja rekao promatraj covjeka u cash-u da vidis kakva je osoba !
Pardon na O.T., ali oni koje ide, prepoznat ce se-odnosno ako ne oni, skuzit ce ostatak kome je bilo upuceno.
Amen, pozz [thumbsup]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Jel se to čekaju ameri da otvore

vidim da nitko ne pobija moje tvrdnje nekim jacim znanjem ili alternativnim formacijama.
uglavnom se diskutira kakav je tko "covjek"

okanite se corava posla i sa argumentima mi dokazite da sam u krivu.
dajte mi dokazite da moji "trokuti" nisu valjani.

ja sam svoje objasnio.

Pokušaj prognoze za intraday. Završavamo nešto iznad 2100.

ako se na sp500, daxu i grobiju odrađuje nepravilni flat, moguć je dobar uzlet (grobi iznad 2847).
pratit će se razvoj naredna 2 dana…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Kaze se: pozovi covjeka na tenis, da vidis kakav je ! (kakva je osoba) U ovim vodama bi ja rekao promatraj covjeka u cash-u da vidis kakva je osoba !
Pardon na O.T., ali oni koje ide, prepoznat ce se-odnosno ako ne oni, skuzit ce ostatak kome je bilo upuceno.
Amen, pozz [thumbsup]

a sta posle tenisa sa covekom da radis ako ti se ne svidja?????
da ga pozoves u lov??
hm……
svasta
pofuk


Pokušaj prognoze za intraday. Završavamo nešto iznad 2100.

malo previše stvari gledaš bez konteksta… ono, to što si ti nacrtao kao 1-2-3 je moglo teorijski i biti a-b-c, pa onda gore… ako je 1-2-3-4-5, dio kojeg vala? femto, nano i pico valove je jebeno teško brojati…

jer, npr. fjučrsi su bili zeleni, ameri otvorili u zeleno, i mi ćemo onda najvjerojatnije imati trzaj prema gore pretkraj dana…

hmmm, nadam se da te nisam obeshrabrio u daljnjem postanju i da ti ovaj aš kojeg ti je neko prikeljio ne znači puno… meni ga neko zakelji na svaku poruku… 🙂 sad ću ti to popravit…

Pametan, ako to želiš.


ako se na sp500, daxu i grobiju odrađuje nepravilni flat, moguć je dobar uzlet (grobi iznad 2847).
pratit će se razvoj naredna 2 dana…

koja je još mogućnost?

Ma kakav uzlet, pogledajte BDI (pao ispod 1000 bodova) – ATPL trenutno ne vrijedi vise od 200kn – tko se ovdje povoljno iskrcava i zbog cega se drze ove nerealne cijene stvarno mi nije jasno. Isto tako pogledajte malo podatke o zaposlenosti od 2003. kada je DJIA bio na slicnim razinama pa cete ustvari vidjeti koliko su ove razine jednostano neodrzive. Da bi doslo do preokreta potrebne su dobre vijesti a njih jednostavno nigdje ne vidim. Ovo sto se sada dogadja je jednostavno spas za velike igrace prije potpunog potopa.

Vlad dali se tu još uvjek uklapa točka 2850 pa gore prema 3400

lukic00*

oke u pravu si glede toga, ali daj mi reci koja onda budala kupuje atpl (osim mene)????

Pa nije baš da se trži sa 100 komada dnevno…svaki dan prelazi 10000 komada????

Pa ti koji kupuju su stvarno ludi….ili su to sve mali igrači?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close