Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako je ovo val (5), radi se o odbijancu.
val (5) trebao bi biti impuls.

ovisno o tome je li početak vala na 2847 ili na ca 2582, teoretski max ewt limit je ili na ca 2368 ili na 2582…
naravno da odbijanac može biti i značajno niži…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

hm…mozda ipak jos 4 val nije bio gotov(ak se realizira duplo dno)…..i ak nije onda cemo gore iznad zadnjeg vrha…
pa 5….kak se spada….
slazemo se???

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

@caccone
da, ukoliko se radi o nepravilnom flatu.
moguće, ali nije baš toliko često.
uglavnom, tko voli surfanje i neizvjesnost koju ono nosi, može pokušati.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@Vlad.
volio sam surfanje do nedavno….
inace ovo sa 4 govorim jer je po meni ova koju svi velite da je bila malo prekratko vremenski trajala ak se usporedi sa valom 2….samo zato…ne da navlacim

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Dogodilo se kako sam napisao u prvom postu – lagani odbijanac. Moguće da se radi i o nepravilnom flatu, iako se ne bih na to kladio. Treba sačekati Geronimov Crobex10 min.
Još uvijek mi je bliža varijanta brze korektivne 4 kao što je to bio slučaj 13.10. (ponedjeljak!) i 14.10.

Oprez je u ovom slučaju najjače oružje.

Pozdrav.


Dogodilo se kako sam napisao u prvom postu – lagani odbijanac. Moguće da se radi i o nepravilnom flatu, iako se ne bih na to kladio. Treba sačekati Geronimov Crobex10 min.
Još uvijek mi je bliža varijanta brze korektivne 4 kao što je to bio slučaj 13.10. (ponedjeljak!) i 14.10.

Oprez je u ovom slučaju najjače oružje.

Pozdrav.

[thumbsup]
APSOLTNO SE SLAŽEM , ODBIJANAC USLIJEDIO NAKON ŠTO SU AMERI POVUKLI , TRNUTNO 8279,
ODMA I KOD NAS HLAĐENJE

Mislim da nam trenutno više od TA za crobex igra ulogu TA za S&P. Iako mozda i nema puno razlike

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Mislim da nam trenutno više od TA za crobex igra ulogu TA za S&P. Iako mozda i nema puno razlike

nema bitne razlike…

p.s.
vidljive MOGUĆE (još nema prijeloma ) katastrofe se naziru u oba grafa.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Veliki pad na malom volumenu. Što nam kaže TA o tome?

Za vašu informaciju:

35 dionica u padu s manje od 10 realiziranih naloga

26 dionica u padu s 10-50 realiziranih naloga

10 dionica u padu s više od 50 realiziranih naloga naloga

Sitauacija u 12:40


korelira s pretpostavkom odrađivanja vala (5), koji nije dovršen.
dakle, postoji mogućnost daljnjeg pada pri većem volumenu.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Mislim da nam trenutno više od TA za crobex igra ulogu TA za S&P. Iako mozda i nema puno razlike

nema bitne razlike…

p.s.
vidljive MOGUĆE (još nema prijeloma ) katastrofe se naziru u oba grafa.
[/quote]

Potpuno se slažem, s tim da bih dodao, da si pogledate DAX, FTSE, MIBTel i ostale. Svi voze u istom kolosjeku u zadnjih otprilike pola godine – sa malim modifikacijama.

apsolutno me više nije briga za ocjene forumaša, ali…

moderatori nisu našli shodnim da ocijene bilo koji od brojnih pogodaka zadnjih 2 mjeseca…a ocjenjuju stvarno svašta.

evo samo današnji primjer…
atpl 1. target- 720- došlo do 722, potom probilo.

jdpl- 2, target 150- došlo do 151 i odbilo se.

ako ovo ne zaslužuje kakvu ocjenu moderatora,e onda…

p.s.
najdraži mi je mig-ov kraš.
kada nitko nije vjerovao, pri cijeni ca 450, postavih target 335.
i to mu je dosadašnji minimum.
u lipu.

p.p.s
a knele i mig znaju target ako kras ode ispod 335…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Vlad111, možeš li komentirati ingru kratkoročno, čini li se i tebi da bi smo ujutro mogli jako pasti a onda bi mogli u zeleno koji dan? Možda ne sutra ali prekosutra vrlo vjerojatno jer koliko vidim samo što nismo probili doljnji bollinger.
Zabrinjavajući je mali volumen, a srednjoročno čini mi se da još nismo na dnu

New Report

Close