Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koliko vidim iz tvoje analize postoje tri mogućnosti: ili će rasti ili će padati ili će stagnirati? Hmmm….
[/quote]

ajd malo bolje pogledaj cromanovu tablicu i promisli. sve je napisao. pogledaj graf cromanov i usporedi ga sa kretanjem crobexa. čovjek je sve perfektno napravio. ovo sa 1,2 i 3 ti je napisao kako slijedi kronološki:1.kretanje crobexa u intervalu 4325-4425 (pik je bio na kojih 4300) – bilo nedavno, pad u interval 4100-3900 (sad je nešto preko 4000) – trenutno i onda buknuće…
pametnom je jedna dosta.
od 3 stvari 2 su se pokazale, a 3 još nije. nije, zato jer JOŠ nije.
pametnijem više niti jedna ne treba.
sretno.
cromana za predsjednika!

Kad god otvorim ovu temu Croman se oprašta od svih i odlazi. Svaki dan ima priču da mu je ovo zadnja analiza. Cijenim trud i svaka je analiza dobrodošla ali čemu takvo dramatiziranje. Osobno ne koristim vaše analize niti ih smatram za sebe korisnima ali vidim da imate hrpu fanova (nadam se da su im različite IP adrese) pa stoga nemojte svojim odlaskom razočarat brojne korisnike.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Kolega, moram reći da mi je jako žao što više nećete sa nama dijeliti svoje analize za koje mislim da su bile kvalitetnije od velike većine ovdje na forumu. Očito da je u tome i bio problem. Ja sam jedan od malih investitora kojima su vaše analize bile od velike pomoći, kao dodatan faktor pri odlučivanju. Ako zbog ničeg drugog onda zbog iskrene namjere da se nekome pomogne za razliku od velike većine drukera ovdje. Lijepi pozdrav i nadam se da ćete barem nastaviti pisati na forumu i davati svoje komentare.


@marin

Onaj dokument (crobex.jpg slika/analiza) sto ima na stranici 123 daje dovoljno podataka za moguci razvitak crobexa.(za bolje razumjevanje mora se citati i text u slici…napr kronoloski razvitak)

crobex.jpg dokument pokazuje moguci kronoloski razvitak crobexa. Iako ja mogu cinit analize za crobex koje pokazu na kretanje crobexa u razmjeru 1 dana, dokument na strani 123 je dovoljan za dugorocno ulaganje.

* i sada idemo na posao

ma razumjeli smo mi to nego mi ti zabranjujemo odlazak odavde ili cemo Hajduk poslat u stecaj pa se ti misli[thumbsup][lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Je, školski. Pitanje je, da li smo odradili, odnosno dovoljno potonuli, ili ronjenje tek slijedi?

Odradili smo. Taj pattern je history, treba tražit novi.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

prije ili (malo) poslije([tongue]) slijedi odbijanac prema 4600.
vjerojatnost 90%.

bolje malo poslije, nego malo sutra.[proud]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Danas prvo malo padamo pa onda rastemo. Tako kaže TA, ako ćemo padati teško da ćemo rasti i obratno.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kad god otvorim ovu temu Croman se oprašta od svih i odlazi. Svaki dan ima priču da mu je ovo zadnja analiza. Cijenim trud i svaka je analiza dobrodošla ali čemu takvo dramatiziranje. Osobno ne koristim vaše analize niti ih smatram za sebe korisnima ali vidim da imate hrpu fanova (nadam se da su im različite IP adrese) pa stoga nemojte svojim odlaskom razočarat brojne korisnike.

Inače smatram da nemate smisla za humor, da ste previše uglađeni i stalno se pravite važni, ali ovo je svakako bilo smiješno.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kad god otvorim ovu temu Croman se oprašta od svih i odlazi. Svaki dan ima priču da mu je ovo zadnja analiza. Cijenim trud i svaka je analiza dobrodošla ali čemu takvo dramatiziranje. Osobno ne koristim vaše analize niti ih smatram za sebe korisnima ali vidim da imate hrpu fanova (nadam se da su im različite IP adrese) pa stoga nemojte svojim odlaskom razočarat brojne korisnike.

i tebi se učinilo isto?

ha ha ha ha ha

I love the Smell of Profits in the Morning


Danas prvo malo padamo pa onda rastemo. Tako kaže TA, ako ćemo padati teško da ćemo rasti i obratno.[thumbsup]

boldano ti pobija podcrtano.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


boldano ti pobija podcrtano.

Kaj ne kužiš? Ja sam analitičar s ZSE-a. Valjda znam o čemu pričam a uskoro ću početi pisati za business.hr.
[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


vlad1111: ” boldano ti pobija podcrtano. ” Kaj ne kužiš? Ja sam analitičar s ZSE-a. Valjda znam o čemu pričam a uskoro ću početi pisati za business.hr. [thumbsup]

dobar pokušaj.
ubuduće čitaj dvaput prije postanja.[wink]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close