Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pod krajem mislis na konacni pad nakon sto odradimo korak prema gore?

INA na kupnji trenutno 1970 kuna, koliko ono reče ako ode ispod 1950 pa dolje prema 1150


Samo mi se čini da još nema dovoljno pesimizma [wink] ((ja ionako trejdam suprotno od stupnja pesimizma/optimzma na forumu))[smiley]
A mislim da bi za kraj mogla i još jedna jača kapitulacija, gdje bi se moglo ispuniti većina Vladovih targeta…

zato sto je vecina u soku i drzi se za glavu, pa ne pise [lol]
ima pesimizma i previse..pogledaj malo blogove po netu, ekipa ocekuje uvodjenje izvanrednog stanja u US, nuklearni rat, kraj svijeta kakvog znamo, fašizam itd..

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Vlad reci mi još samo za KORF, VLHO i SNHO
Hvala

ekipa ocekuje uvodjenje izvanrednog stanja u US, nuklearni rat, kraj svijeta kakvog znamo, fašizam itd..

Taj sam – u takvim uvjetima plivam ko riba u vodi [proud]

Vlad uvjet za funkcioniranje tvoj grafova je postojanje tržišta. Nažalost više ne vjerujem da kod nas postoji tržište nakon što su se stranci povukli a OIF-ovi dovedeni na rub egistencije. Sada se sve lako dovori na jednoj kavi. Target koji želiš? Crobex na 500, 1000, 1500, 4500, svejedno.


Pod krajem mislis na konacni pad nakon sto odradimo korak prema gore?

da


Vlad uvjet za funkcioniranje tvoj grafova je postojanje tržišta. Nažalost više ne vjerujem da kod nas postoji tržište nakon što su se stranci povukli a OIF-ovi dovedeni na rub egistencije. Sada se sve lako dovori na jednoj kavi. Target koji želiš? Crobex na 500, 1000, 1500, 4500, svejedno.

polako..budes vidio.. [wink]


@tony

jel ovo ono sto trazis?
panika jenjava i dolazi očaj
[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Je li vi ocekujete redovni ili obrnuti HiS?

@ Tony.

OK, tek sad vidim tvoj odgovor. To je i moje vidjenje.


mislim da je neko trazio SP 10 min

Jesam ja, hvala ti!

Pokušavam naći isto negdje na webu (S&P500, intraday, za zadnjih par tjedana, odn. barem 10-tak dana), ali zasada bezuspješno. Ako netko zna gdje bih se mogao poslužiti takvim grafom, cijenio bih link.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Velika vjerojatnost da Crobex ide polako prema onoj razini sto je spominjana na stranici 1193

>

Croman
22.10.08. | 14:08 | Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

E zgubidane…i da ste platili 100 kuna za savjet…. puno zarade bi bilo od razine 3400 do danas

[cool]

ali …snålheten bedrar visheten …

New Report

Close