Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

p.s.
prima neke pm.ove da su mi postovi drukerski.
odbijam svaku pomisao na to.
jer…
ako toliko potonemo, ne zna kada ćemo moći zaraditi koju kunu na burzi.
p.s.
da postoji šortanje, mogli bismo se obogatiti…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Molim PBZ i ZABU.

atpl ide prema 2. targetu…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


ekipa, imam ideju –
da mi skupimo lovu i nasim analiticarima kupimo nesto za poklon s obzirom da su nam toliko novaca spasili?
mislim da su zasluzili i to stostruko.

jel se slazete?
[smiley]

potpisujem….spreman za partipiciranje

ipkk- ispod ca 285 vodi na 100…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

pbz- tek ispod 385 vodi na ca 200

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

vlad….da li je ovdje rijec o 5. valu?

Vlad nisi rekao za magmu
Hvala


vladek..

znači ili je sutra ili prekosutra dno, ili ide sve u 3 p.m. i nikada više neće biti kao prije?

jer ako to sve probije te targete kaj onda?
tko će kupovati?

u tome slučaju svi su u banani




crox ispod ca 1150 ide na 720

je li prije toga odbijenac – 4.-ti podval ?
[/quote]

@ vlad
evo i ja bih ti ova dva pitanja možda postavio
definitivno daju dodatnu dimenziju tvojim targetima

Vlad …koliko ima sanse da se formira duplo dno sobzirom na volumene….recimo da danas bude mali… ili H&S….recimo da je ljevo rame prvo dno na 2134 (ak se dobro sjecam )…i da se sad formira glava… koji ti je bio sljedeci target za crobex?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Danas će biti formirana "crvena" svijeća i završiti će oko 2000 bodova,na donjoj granici kanala,ali već sutra i slijedećih dana moglo bi se pojaviti zelenih svijeća,što bi potvrdilo dvostruko dno na oko 2000 bodova,i ako se to ostvari,odosmo do 2800 za par dana. [thumbsup] [pray]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Danas će biti formirana "crvena" svijeća i završiti će oko 2000 bodova,na donjoj granici kanala,ali već sutra i slijedećih dana moglo bi se pojaviti zelenih svijeća,što bi potvrdilo dvostruko dno na oko 2000 bodova,i ako se to ostvari,odosmo do 2800 za par dana. [thumbsup] [pray]

kod mene su 2 opcije ili duplo dno ili H&S zato sad pomalo pikam jer se moze okrenuti u trenu.Mada mi vise izgleda na H&S

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close