Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da se sa današnjim danom upalio sell signal. I šta sad?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Mislim da se sa današnjim danom upalio sell signal. I šta sad?

Pitaj ove koji kažu da će up. Ja sam ovih 3 tjedna buy signala bio veliki optimista, i to nije pomoglo.
Kad sam vidio danas MACD, prestao sam biti preveliki optimista. Sad slijedi čekanje.
Možda vijesti pokrenu graf nakon 3 tjedna nazad gore.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

hoćemo li se opet odbiti od ema400 ?
macd možda daje signal, ali čini mi se da je usamljen .

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students


Stavljam na poslovnom crobex-analizu sto se nalazila na croman.se.
(ovo je grubi pogled na moguci scenario (koji se moze delomicno mjenjat sa novodoslim podacima)

@ croman.se nece vise imati analiza koje ce bit dostupne opcenito.

sretno

Croman

PS

Cromane nemoj da pomislimo kako te Crobex ”ne sluša” pa da kupiš kofere i prestaješ s analizama…

@ Croman

Ljudino ne idi! [cry] Pa zbog tebe sam narucio The Elliot Wave Principle. Tvoje su analize bile apsolutno najjace na forumu. Daj ogranici nam pristup passwordom ili vec nekako, ali ko da ostajem bez mentora. Pa tvoj je princip: nikad ne reci nikad! Razmisli jos jednom![pray] [cry][cry][bye] Pozdrav!

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!


Croman: ” Stavljam na poslovnom crobex-analizu sto se nalazila na croman.se. (ovo je grubi pogled na moguci scenario (koji se moze delomicno mjenjat sa novodoslim podacima) @ croman.se nece vise imati analiza koje ce bit dostupne opcenito. sretno Croman PS ” Cromane nemoj da pomislimo kako te Crobex ”ne sluša” pa da kupiš kofere i prestaješ s analizama…


@xman

Ono da kupim kofere nisam razumio ali ewt-analiza vise nece biti. E finito…… kao sto to italiani kazu

A crobex “mene slusa”. Garantirano!
Moja “danasnja crobex analiza ” je bila vjerovatno jedina … sto je cisto pokazala da Crobex treba ici prema razini 4060 (i to par sati prije nego se to desilo)(ima svjedoka za to).

Koliko ja da zelim pomoc drugima opet imam i ja svoj zivot i obaveze.
Nadam se da hrvatski experti-brokeri mogu pomoci narodu…posto korekcija/pada… ce biti u buducnosti i to dubokih.
Ali ja sumnjam da oni bogati zele pomoc siromasima…

sretno vam svima i zdravlje

zeli

Croman

-pozdrav kolegi Cromanu ….

-nemoj ti nikud ići, samo ti nama stavi analizu, pusti kolegu xman-a,neka on stavi svoju pa ćemo vidjeti koja je bolja!!

Kolega šteta što se 124 strane opraštaš…možda voliš drame.Ili si za pomoć ili nisi,zar postoji treći put…..
Pozdrav kolega..

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


xman: ” Croman: ” Stavljam na poslovnom crobex-analizu sto se nalazila na croman.se. (ovo je grubi pogled na moguci scenario (koji se moze delomicno mjenjat sa novodoslim podacima) @ croman.se nece vise imati analiza koje ce bit dostupne opcenito. sretno Croman PS ” Cromane nemoj da pomislimo kako te Crobex ”ne sluša” pa da kupiš kofere i prestaješ s analizama… ” @xman Ono da kupim kofere nisam razumio ali ewt-analiza vise nece biti. E finito…… kao sto to italiani kazu A crobex “mene slusa”. Garantirano! Moja “danasnja crobex analiza ” je bila vjerovatno jedina … sto je cisto pokazala da Crobex treba ici prema razini 4060 (i to par sati prije nego se to desilo)(ima svjedoka za to). Koliko ja da zelim pomoc drugima opet imam i ja svoj zivot i obaveze. Nadam se da hrvatski experti-brokeri mogu pomoci narodu…posto korekcija/pada… ce biti u buducnosti i to dubokih. Ali ja sumnjam da oni bogati zele pomoc siromasima… sretno vam svima i zdravlje zeli Croman

Nisam vidio tu analizu o kojij pričaš o 4060…očito je bila za odabrane…
Pozdrav!


@ Croman

Ljudino ne idi! [cry] Pa zbog tebe sam narucio The Elliot Wave Principle. Tvoje su analize bile apsolutno najjace na forumu. Daj ogranici nam pristup passwordom ili vec nekako, ali ko da ostajem bez mentora. Pa tvoj je princip: nikad ne reci nikad! Razmisli jos jednom![pray] [cry][cry][bye] Pozdrav!

istina Cromanove analize su najjače! CROMANE MOLIM TE OSTANI[pray]

no svejedno veliki pozdrav i još jednom hvala za sve do sada


Stavljam na poslovnom crobex-analizu sto se nalazila na croman.se.
(ovo je grubi pogled na moguci scenario (koji se moze delomicno mjenjat sa novodoslim podacima)

@ croman.se nece vise imati analiza koje ce bit dostupne opcenito.

sretno

Croman

PS

Koliko vidim iz tvoje analize postoje tri mogućnosti: ili će rasti ili će padati ili će stagnirati? Hmmm….

xman:

Croman: ” Stavljam na poslovnom crobex-analizu sto se nalazila na croman.se. (ovo je grubi pogled na moguci scenario (koji se moze delomicno mjenjat sa novodoslim podacima) @ croman.se nece vise imati analiza koje ce bit dostupne opcenito. sretno Croman PS ” Cromane nemoj da pomislimo kako te Crobex ”ne sluša” pa da kupiš kofere i prestaješ s analizama…


@xman

Ono da kupim kofere nisam razumio ali ewt-analiza vise nece biti. E finito…… kao sto to italiani kazu

A crobex “mene slusa”. Garantirano!
Moja “danasnja crobex analiza ” je bila vjerovatno jedina … sto je cisto pokazala da Crobex treba ici prema razini 4060 (i to par sati prije nego se to desilo)(ima svjedoka za to).

Koliko ja da zelim pomoc drugima opet imam i ja svoj zivot i obaveze.
Nadam se da hrvatski experti-brokeri mogu pomoci narodu…posto korekcija/pada… ce biti u buducnosti i to dubokih.
Ali ja sumnjam da oni bogati zele pomoc siromasima…

sretno vam svima i zdravlje

zeli

Croman

Kolega, moram reći da mi je jako žao što više nećete sa nama dijeliti svoje analize za koje mislim da su bile kvalitetnije od velike većine ovdje na forumu. Očito da je u tome i bio problem.
Ja sam jedan od malih investitora kojima su vaše analize bile od velike pomoći, kao dodatan faktor pri odlučivanju. Ako zbog ničeg drugog onda zbog iskrene namjere da se nekome pomogne za razliku od velike većine drukera ovdje.
Lijepi pozdrav i nadam se da ćete barem nastaviti pisati na forumu i davati svoje komentare.

New Report

Close