Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vlad ATPL probila 800 , ide li to prema 600 kao šta si naveo

720, 500.
prije targeta (naročito drugog) moguć odbijanac…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

zbog pada večeg od 6% ,blokada na trgovanju terminskim indexima




mogući ewt

pojašnjenje za one koji me pitaju…
duboki grobi target, spomenut ranije, ostaje aktualan sve dok se eventualno ne prebacimo iznad ca 3050.
[/quote]
Ja sam ušao sa 60 % . Hebe mi se ionako loše spavam . [yawn]
[/quote]
bogme i mene je počelo to hebat…
planiram slijedeći tjedan ući i odhebat burzu na pola godine jer ovo nigdje ne vodi….
a ova atpl bi danas mogla na vladekove targete jer ima ljudi koju se toliko zaseru da prodaju a niti ne pitaju brokera kolika je cijena….

a opet sa druge strane što bolje sve padne bolje ćemo imati mira nakon toga…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


mogući ewt

Vrlo lako moguće – ova dijagonala je obzirom na podosta gapova prilično strma.
Danas smo dugo u kanalu do 2195 – 2180, vrlo vjerovatno probijanje uskog kanala i testiranje 2160.

Geronimo hvala na CROBEX-10min.

vlad daj mi reci targete za tnpl, belje te ledo.
Hvala.
Pozdrav!

a ovaj pičfork?
taman do 1950…a tak mi ispada i na drugim pokušajima, i vremenski se poklapa.
molim kritike, hvala.

@vlad

Ending dijagonale su, statistički gledano, vrlo rijetke… što ne znači da ovo neće na kraju ispasti upravo ending diagonal, ali meni se druge varijante još uvijek čine vjerojatnijima… npr. da je četvorka flat, ili da smo zagazili regularno u peticu…

ako se danas ili sutra slučajno odbijemo, najlogičnije objašnjenje mi je flat, sa vrhom A u 2850, B napravljeno hmmm danas? i onda C tamo negdje gore…

ostale varijante, kao što i kažeš, još uvijek otvorene i moguće… jedino što mi se varijanta sa micro-četvorkom u 2850 sve manje sviđa… ovo traje vremenski predugo da bi još bili u trećem pod-valu…

Pametan, ako to želiš.

Baltic Dry (samo za ilustraciju i orjentaciju). Svaka analiza je izlišna (za sada).

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Nafta. Probijeni svi kanali. Slijedeći otpor 50 USD/bbl-u.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


vlad daj mi reci targete za tnpl, belje te ledo.
Hvala.
Pozdrav!
Molim te još jednom za targete ,te isto i ostale tehničare!
Svima hvala unaprijed na odgovorima!
[thumbsup]

vlad , jeli to INA krenula odradit korekciju za koju si rekao da nije dovršena i koliki je target ?




mogući ewt

pojašnjenje za one koji me pitaju…
duboki grobi target, spomenut ranije, ostaje aktualan sve dok se eventualno ne prebacimo iznad ca 3050.
[/quote]
Ja sam ušao sa 60 % . Hebe mi se ionako loše spavam . [yawn]
[/quote]

ja sam danas malo pokupovao i pošto sam dugoročni ulagač,obećavam da do ponedjeljka neću prodavati ništa [yawn]

New Report

Close