Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

10 min crobex

SAM PROTIV SVIH


Čini mi se da bi se moglo odraditi dvostruko dno (2150-2200). Većina stvari koja je izašla iz blokada ne tone dublje.

S obzirom na promet (ako odbijemo onu pogrešku od oko 103 mil. obveznica), to (W formacija, dvostruko dno) je za sada sasvim moguće. No, vjerojatno će se bolje vidjeti tek u ponedjeljak, je li to zaista i slučaj.



Čini mi se da bi se moglo odraditi dvostruko dno (2150-2200). Većina stvari koja je izašla iz blokada ne tone dublje.

S obzirom na promet (ako odbijemo onu pogrešku od oko 103 mil. obveznica), to (W formacija, dvostruko dno) je za sada sasvim moguće. No, vjerojatno će se bolje vidjeti tek u ponedjeljak, je li to zaista i slučaj.
[/quote]

mislim da nije to slucaj…
trokut je probijen i nastavak silaznog trenda slijedi.
imamo tipicnu bear formaciju…
ako cemo slijediti dax i ostale eu indexe, padati cemo 100%
jer oni nece rasti.
na zalost…/.

mogući ewt

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!




Čini mi se da bi se moglo odraditi dvostruko dno (2150-2200). Većina stvari koja je izašla iz blokada ne tone dublje.

S obzirom na promet (ako odbijemo onu pogrešku od oko 103 mil. obveznica), to (W formacija, dvostruko dno) je za sada sasvim moguće. No, vjerojatno će se bolje vidjeti tek u ponedjeljak, je li to zaista i slučaj.
[/quote]

mislim da nije to slucaj…
trokut je probijen i nastavak silaznog trenda slijedi.
imamo tipicnu bear formaciju…
ako cemo slijediti dax i ostale eu indexe, padati cemo 100%
jer oni nece rasti.
na zalost…/.
[/quote]

ne možemo više padati 100% [proud]
A ako ipak padnemo 100%, za moju plaću bih pokupovao nekoliko kvalitetnih firma u RH.



Čini mi se da bi se moglo odraditi dvostruko dno (2150-2200). Većina stvari koja je izašla iz blokada ne tone dublje.

S obzirom na promet (ako odbijemo onu pogrešku od oko 103 mil. obveznica), to (W formacija, dvostruko dno) je za sada sasvim moguće. No, vjerojatno će se bolje vidjeti tek u ponedjeljak, je li to zaista i slučaj.
[/quote]

Treba dodati i sljedeću psihološku komponentu: prilikom zadnjeg pada na 2200 imali smo na većini likvidnih dionica jaku podršku OMF-ova. Sjetite se naloga od 50000 kom na 218 (HT), 10000 kom na 230 (Adris) i puno ostalih. Sada te obrane nema, a cijena ne probija te limite.
Prevedeno – nema prodavača ispod tih granica i najvjerovatnije se odrađuje dvostruko dno.

Sledeci odgovor sam dobio od Zagrebacke burze:

"Poštovani,

povijesne podatke na kraju dana (end of day) moguće je kupiti po cijeni od 500 EUR (cijeli niz podataka za sve vrijednosne papire). Povijesne podatke za pojedini vrijednosni papir možete skinuti i sa naše internetske stranice, npr:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=INGR-R-A

Podaci o transakcijama (intra day data) nisu raspoloživi "
———————————————————————————–

500 eura za EOD podatke…za to sumu ja imam godisnju pretplatu na program gde mogu skidati podatke EOD,intraday,warrants,fondove iz cijele Skandinavije..

U tom smislu je HR i njihova burza prava bananarepublika…

Kradu ljude sa tim cjenama…

ne odvise dubok bi značilo ne ispod 2000 ili ??
hvala


mogući ewt

pepe7


mogući ewt

pojašnjenje za one koji me pitaju…
duboki grobi target, spomenut ranije, ostaje aktualan sve dok se eventualno ne prebacimo iznad ca 3050.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

borba za preokret na medijan liniji… ili preokret i pošteni odbijanac, ili definitivno propadanje…

trenutno smo ni-vrit-ni-mimo, klizimo po granici… [lol]

Pametan, ako to želiš.

Vlad ATPL probila 800 , ide li to prema 600 kao šta si naveo



mogući ewt

pojašnjenje za one koji me pitaju…
duboki grobi target, spomenut ranije, ostaje aktualan sve dok se eventualno ne prebacimo iznad ca 3050.
[/quote]
Ja sam ušao sa 60 % . Hebe mi se ionako loše spavam . [yawn]

New Report

Close