Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Može li se ova formacija na crobexu, nazvati dvostrukim vrhom?

ne.
ono ti je bio head&shoulder.
odradili mi to.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Dvostruki vrh, odnosno dvostruko dno se moraju nalaziti na vrhu rastućeg, odnosno padajućeg trenda.

I love the Smell of Profits in the Morning

Može neko napraviti analizu CROBEX-a zadnjih par mjeseci, eventualno uz predviđanje trenda?

Hvala!


Istina, CROMAN rulz! Po meni njegov, scenario bi se trebao desiti o narednih mjesec-dva, da li i ostali tako čitaju graf?

Crobex(moguci scenario) : zavrsava Flat ab(c) i vjerovatno ce sutra ici na gore(rast) > Flat (c)

Flat abc = EWT formacija

ps pola sati slobodan pa vam saljem ovu analizu

rope:

Istina, CROMAN rulz! Po meni njegov, scenario bi se trebao desiti o narednih mjesec-dva, da li i ostali tako čitaju graf?

Crobex(moguci scenario) : zavrsava Flat ab(c) i vjerovatno ce sutra ici na gore(rast) > Flat (c)

Flat abc = EWT formacija

ps pola sati slobodan pa vam saljem ovu analizu

da logicno je za sutra jer ce biti povoljnih vijesti[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Pozdrav caru EWT-a Cromanu……[thumbsup]

Sve je stvar psihe.....


Dvostruki vrh, odnosno dvostruko dno se moraju nalaziti na vrhu rastućeg, odnosno padajućeg trenda.

Da, znam da se mora dvostruki vrh, odnosno dvostruko dno nalaziti na vrhu rastućeg, odnosno padajućeg trenda.

Pitam, jer ne znam da li za kraj dugoročno gledano rastućeg trenda, smatramo onaj vrh u svibnju ili ovaj u listopadu.


ono ti je bio head&shoulder. odradili mi to.

Ako je h&s, onda smo ga prije dva mjeseca potvrdili, a tek ga imamo “odraditi”…

Fazan, ´oćeš avatar? Dam jeftino…[lol]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Dvostruki vrh, odnosno dvostruko dno se moraju nalaziti na vrhu rastućeg, odnosno padajućeg trenda.
Da, znam da se mora dvostruki vrh, odnosno dvostruko dno nalaziti na vrhu rastućeg, odnosno padajućeg trenda. Pitam, jer ne znam da li za kraj dugoročno gledano rastućeg trenda, smatramo onaj vrh u svibnju ili ovaj u listopadu. vlad1111: ” ono ti je bio head&shoulder. odradili mi to. ” Ako je h&s, onda smo ga prije dva mjeseca potvrdili, a tek ga imamo “odraditi“… Fazan, ´oćeš avatar? Dam jeftino…[lol]
[/quote]

ne.
odrađeno.
imho.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Može li se ova formacija na crobexu, nazvati dvostrukim vrhom?

meni to više liči na Triglav…a vjerujem i da ima veze sa Slovencima…[smiley][smiley][smiley]

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


Ako je h&s, onda smo ga prije dva mjeseca potvrdili, a tek ga imamo “odraditi”…

??

Imaš head sredinom listopada i drugi shoulder na kraju prosinca. I nakon toga potonuće.- Školski.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Je, školski.

Pitanje je, da li smo odradili, odnosno dovoljno potonuli, ili ronjenje tek slijedi?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Stavljam na poslovnom crobex-analizu sto se nalazila na croman.se.
(ovo je grubi pogled na moguci scenario (koji se moze delomicno mjenjat sa novodoslim podacima)

@ croman.se nece vise imati analiza koje ce bit dostupne opcenito.

sretno

Croman

PS

New Report

Close