Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nema nama 4. vala, ode to, 4. val prespavao

Pogledaj moj post gdje sam iznio svoje EWT vidjenje Crobexa pa vidi gdje smo ga najvjerojatnije odradili. Svi su se raspricali o trokutu a obicno je vecina u krivu…
PS. A evo i volumen nam se izgleda vraca, ako nekom fali [wink]

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

otišlo je sve i ispod Cromanovih prognoza za ovaj val



nema nama 4. vala, ode to, 4. val prespavao

Pogledaj moj post gdje sam iznio svoje EWT vidjenje Crobexa pa vidi gdje smo ga najvjerojatnije odradili. Svi su se raspricali o trokutu a obicno je vecina u krivu…
PS. A evo i volumen nam se izgleda vraca, ako nekom fali [wink]
[/quote]
nastupate uglavnom krivo prema ewt-u: "zalijepite" se uz jednu varijantu.
ispravan pristup: držati otvorenim sve moguće opcije.

p.s.
ewt mi treba samo do odrađivanja točke prijeloma.
poslije… [bye]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


nema nama 4. vala, ode to, 4. val prespavao

milsi da 4. nema, da je ovo 3…. [lol] [lol]

NAGLASAVAM DA OVO NIJE SPRDNJA SA KOLEGOM VEC VRISTANJE OD SMJEHA AKO SE TO POKAZE KAO MOGUCNOST

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Vlad reci za PTKM i INGR ako može
Hvala



nema nama 4. vala, ode to, 4. val prespavao

milsi da 4. nema, da je ovo 3…. [lol] [lol]

NAGLASAVAM DA OVO NIJE SPRDNJA SA KOLEGOM VEC VRISTANJE OD SMJEHA AKO SE TO POKAZE KAO MOGUCNOST
[/quote]
val 4. je MOŽDA bio onaj brzinski cik-cak (2134-2847)
val 4. je MOŽDA bio onaj trokut.
val 4. MOŽDA još uvijek ispadne flat.

ergo, val 4. sigurno nije prespavan.

p.s.
više i ne gledam intraday graf grobija- možda je neka od varijanti otpala.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Nego di je ondaj kolega što se jutros razmetao okladom da će grobex u plus ??? [rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!



nema nama 4. vala, ode to, 4. val prespavao

Pogledaj moj post gdje sam iznio svoje EWT vidjenje Crobexa pa vidi gdje smo ga najvjerojatnije odradili. Svi su se raspricali o trokutu a obicno je vecina u krivu…
PS. A evo i volumen nam se izgleda vraca, ako nekom fali [wink]
[/quote]

Mislim, da je podval 4 završen neslavno sa probijanjem trokuta. O tome sam već nešto pisao.
Možda vam ovaj link pomogne Vaš link
Pročitajte dio pod "Triangle correction" – i analize mislim 21.10.. odrađen je u A-B-C-D-E točno kao na ovoj slici.

Pozdrav.


Nego di je ondaj kolega što se jutros razmetao okladom da će grobex u plus ??? [rolleyes]

već odgovoreno,nisam ja mislio odnijeti okladu, kao što mnogi nisu mislili na dionicama izgubiti, a ja čekam, čekam i da znaš ne mogu ja sam dignuti usbex, a ostali misle to će netko drugi napraviti a mi onda samo uskočimo, Inaši nek krenu,ako ovako nastave vraćeti novac na burzu trebat će im 200 dana [bye] [cool]


Evo jos jedan pogled na indexe i moguci razvoj burza.Ovo ce biti moj zadnji doprinos analiza na ovome forumu (nema nista protiv nikoga …jednostavno imam druge stvari za radit i to je to)

>najprije Nasdaq :moguce je da ovaj odbijanac sto je sada nastavlja do ca 1650-1660 (po mome racunaju va4) posle toga val 5 na dole(pad)

> svedski index Omxs30 je interesantan: on pokazuje da ako narednih dana ide prema ca 600-590 onda to moze biti privremeno dno i posle toga postoji moguci rast (ca 20% ? ) prema ca 720

>dali ce kasnje nastaviti prema "velikom" DNU …i gde ce ono biti to je pitanje buducnosti

Ako zelite e-mailat meni je OK…ali odgovora nece biti na pitanja o burzi,analizama i slicno…sorry but have no time more

pozdrav i sretno

Svaka čast Cromanu evo danas se vuče oko 580 za sad …..komentari suvušni….

slabo mi tonemo s obzirom na eu i futurse

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@ opcija
Svaka čast. Školski primjer. Ostaje samo pitanje koliko duboka ce biti petica. Jel moze vec ovo biti dno s obzirom da smo trenutno ispod trojke?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close