Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://finance.yahoo.com/indices?e=futures

u minusu ca 5%…davno nisu bili ovako nisko.

vlad, pogledaj futurse u realnom vremenu na ; finanzen.net, još su više potonuli

Futures Last Change Change %
Crude Oil 66.25 -1.59 -2.34%
Natural Gas 6.4 -0.02 -0.31%
Gold 701.8 -12.9 -1.80%
Dow 8262 -512 -5.84%
S&P 500 855.2 -60 -6.56%
Nasdaq 100 1180.75 -72.75 -5.80%

Sve je stvar psihe.....

@vlad
imašli targete za ERNT?

@vlad
ispričavam se,ne treba

dax:
1. target (odrađen breakout)- ca 3860
3. target (potvrda ispod 1. targeta)- ca 2400

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Vlad, do sada su tvoje analize bile točne, ako sp probije 840, i onda rokne na 655, dić ću ti spomenik [thumbsup]

iako osobno ne vjerujem u probijanje tih razina, svejedno sam sretan što sam u kešu 95%


izgleda da su moji targeti crniji od njihovih najcrnijih…
[/quote]

najgora stvar je to sto se cini da su tvoji realniji od njihovih…
ja sam mislio da je 770 nedostizno, ali mogli bi to oni vrlo brzo testirati…
vec za tjedan dana,…

kad već nema klađenja na pad u Hr, pridružio bih se kolegi evogaopet u kladi s mollerom jer mi je dobitak zagarantiran 100% .. zbog dionica koje imam pa bi možebitno vrijedile više ak dođemo u + .. još da mi je vidjet tog dobročinitelja koji će dignuti crobi u +

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


kad već nema klađenja na pad u Hr, pridružio bih se kolegi evogaopet u kladi s mollerom jer mi je dobitak zagarantiran 100% .. zbog dionica koje imam pa bi možebitno vrijedile više ak dođemo u + .. još da mi je vidjet tog dobročinitelja koji će dignuti crobi u +

Ovo dođe nešto kao hedging [lol]
http://www.limun.hr/main.aspx?id=17111&Page=

svi čekaju inox 18/10

evogaopet
kolega ako govorite ovakve stvari onda stavite smajly na kraj da drugi znaju da ne mislite ozbiljno…

U prethodnom postu ako si procitao naveo sam da se ne kuzim u TA i da sam prestar za ucenje, te bi mi dobro dosla ozbiljna pomoc i informacija o DDJH (vlad, gero… i dr.), mislim na ozbiljnu pomoc oko: prodaj, sacekaj – do KADA. Smajlici mi nisu na pameti kolega, stavio bih radije Mrguda ili onoga sto place !!

I very much love INGRA !!

što ti je špekulacija…
ljudi jučer uletili u atpl na 900-940 računajući na snažnu TA potporu i odbijanac…
i danas već u minusu 10%.

ovo samo kao dokaz da se forum toliko i ne prati te zato i ne utječe na burzu.
jer su moji navedeni targeti značajno niži i imali odrađeni prijelom na ca 1025 (1075- 5%)…
toliko o zavođenju preko postova…

p.s.
oni koji su prodali iznad 1000, nakon odrađivanja prijeloma, već sada su izbjegli skoro 20% dodatnog minusa.
p.p.s.
današnji pad je na relativno malom volumenu.
vjerojatno slijedi i veća panika: u skladu s navedenim targetima.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ima li neki odnos daxa i sp500?
ako dax dodje na 3800 na koliko bi trebao biti onda sp500?

New Report

Close