Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


di je sad mise? Sad je nema, a školica zapoćela!

Ja uvijek malo zakasnim,dok obavim stvari koje život znače (iako mi sada život ovisi o burzi) pa onda dođem.Pratim vas dečki, pratim. Iskreno to samsve pročitala u knjizi. A kad smo kod pravila, prije neki dan sam postavila pitanje i nitko nije odgovorio, pa ću ponovo, što zanči:

Cijena u padajućem trendu ne bi smjela pasti ispod dna prethodnog četvrtog vala (Murphy,str.313)

MMMdi je sad mise? Sad je nema, a školica zapoćela!

Ja uvijek malo zakasnim,dok obavim stvari koje život znače (iako mi sada život ovisi o burzi) pa onda dođem.Pratim vas dečki, pratim. Iskreno to samsve pročitala u knjizi. A kad smo kod pravila, prije neki dan sam postavila pitanje i nitko nije odgovorio, pa ću ponovo, što zanči:

Cijena u padajućem trendu ne bi smjela pasti ispod dna prethodnog četvrtog vala (Murphy,str.313)

Mislim da će se napisat dosta novih knjiga



Evo jos jedan pogled na indexe i moguci razvoj burza.Ovo ce biti moj zadnji doprinos analiza na ovome forumu (nema nista protiv nikoga …jednostavno imam druge stvari za radit i to je to)

>najprije Nasdaq :moguce je da ovaj odbijanac sto je sada nastavlja do ca 1650-1660 (po mome racunaju va4) posle toga val 5 na dole(pad)

> svedski index Omxs30 je interesantan: on pokazuje da ako narednih dana ide prema ca 600-590 onda to moze biti privremeno dno i posle toga postoji moguci rast (ca 20% ? ) prema ca 720

>dali ce kasnje nastaviti prema "velikom" DNU …i gde ce ono biti to je pitanje buducnosti

Ako zelite e-mailat meni je OK…ali odgovora nece biti na pitanja o burzi,analizama i slicno…sorry but have no time more

pozdrav i sretno


U tom slucaju hvala na dosadasnjem trudu……i pozdrav helgu na benzinskoj [kiss]
[/quote]
i sedam prijateljica. [thumbsup]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

moram napomenuti kako jako cijenim TA,te sve koji se ovdje trude svojim analizama i grafovima,
ali se ne mogu oteti dojmu da sad moze nastupiti ona razlika od cca 80% tocnosti TA.
amerikanci su obezvrijedili sva dobra sirom svijet,kontrolirali su trgovinu naftom po velikoj cijeni,jeftinim dolarom su sve prodavli sta su proizveli.sad jos samo trebaju dici dolar i krenuti u soping po svijetu.ovakvu korist nijednim ratom ne bi ostvarili.vjerovali ili ne.
molim misljenje cijenjenog magistra i vodecih analitticara uz iskreni pozdrav svima.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


Vlad…

bacio sam oko na tvoj ATPL graf nedavno postan..
ako je 09.10 zavrsio val 3…odnosno 14.10 krenuo val 5..
onda je 5 bila vrlo kratka…odnosno…dal je moguce da je tek sada zavrsio val 4?
evo da pokazem na grafu..zasto ja bi rekao da je ovo kraj vala 3

Ps..Abu tvoj prosireni komentar ocekujem na PM !!!! ;P


Boldano mjenjam za
bio vrlo kratak….val 3
dakle ispravno
onda je 5 bio vrlo kratak…odnosno…dal je moguce da je tek sada zavrsio val 3?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Vlad…

bacio sam oko na tvoj ATPL graf nedavno postan..
ako je 09.10 zavrsio val 3…odnosno 14.10 krenuo val 5..
onda je 5 bila vrlo kratka…odnosno…dal je moguce da je tek sada zavrsio val 4?
evo da pokazem na grafu..zasto ja bi rekao da je ovo kraj vala 3

Ps..Abu tvoj prosireni komentar ocekujem na PM !!!! ;P


Ne valja ti graf.
Dečki pa EWT se ne može koristiti na pojedinim dionicama. Ili sam ja nešto pogrešno pročitala?



Vlad…

bacio sam oko na tvoj ATPL graf nedavno postan..
ako je 09.10 zavrsio val 3…odnosno 14.10 krenuo val 5..
onda je 5 bila vrlo kratka…odnosno…dal je moguce da je tek sada zavrsio val 4?
evo da pokazem na grafu..zasto ja bi rekao da je ovo kraj vala 3

Ps..Abu tvoj prosireni komentar ocekujem na PM !!!! ;P


Ne valja ti graf.
Dečki pa EWT se ne može koristiti na pojedinim dionicama. Ili sam ja nešto pogrešno pročitala?
[/quote]
Ne smetaju me jedinice od profesora. Ali bi onda profesori trebali odgovoriti barem za ocjenu 4

I dečki onda idemo li sutra malo gore napokon?

Sada moja procjena pa čemo vidjeti jesam li dobro isčarala:
Nakon 4. vala, kretkog
S&P pada na 790
Nasdag na 1480
Crobex na oko 2100
nemam grafove koristim vaše i tuđe


di je sad mise? Sad je nema, a školica zapoćela!

Hmm, hmm…, profesore, čini mi se da vam je školica loše opremljena, ili ova vaša spada u predškolski odgoj. U svakoj imalo ozbiljnijoj tehničkoj školi, učitelj koristi kredu i ploču kako bi učenicima nacrtao ono čemu ih uči, jer zna da slika vrijedi tisuću riječi.

Kako ste ovih dana predavali i klasičnu TA, te zaključili da je na daxu i crobexu formiran h&s,


DAX, ako jasno probije razinu od 4500 (na niže), onda će biti jasno definiran obrazac H&S-a. U tom slučaju, i po klasičnoj TA i po EWT, dno je na oko 3600. Ako u međuvremenu DAX probije 4950 (na više), odgađa se realizacija prethodnog minimuma.


današnjim doticajem 2365 ispunjen je uvjet za realizaciju H&S. Može se reći da je već formiran. Čeka se realizacija.

molio bih da za nas forumaše koji taj obrazac ne možemo prepoznati, na vašim grafovima (u privitku) označite i elemente koji čine takav h&s, dakle ramena, glavu i liniju vrata.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Sada moja procjena pa čemo vidjeti jesam li dobro isčarala:
Nakon 4. vala, kretkog
S&P pada na 790
Nasdag na 1480
Crobex na oko 2100
nemam grafove koristim vaše i tuđe

Crobex na oko 2100!?

1800-1900!?



Vlad…

bacio sam oko na tvoj ATPL graf nedavno postan..
ako je 09.10 zavrsio val 3…odnosno 14.10 krenuo val 5..
onda je 5 bila vrlo kratka…odnosno…dal je moguce da je tek sada zavrsio val 4?
evo da pokazem na grafu..zasto ja bi rekao da je ovo kraj vala 3

Ps..Abu tvoj prosireni komentar ocekujem na PM !!!! ;P


Boldano mjenjam za
bio vrlo kratak….val 3
dakle ispravno
onda je 5 bio vrlo kratak…odnosno…dal je moguce da je tek sada zavrsio val 3?
[/quote]
atpl više ne pratim prema ewt-u (koja dozvoljava daljnji pad-to mi je dovoljno), nego prema formacijama (koje su dale predočene targete, jer su odrađene točke prijeloma).

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close