Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


” Po mojoj analizi ja imam pogled na cilj sto je nasdaq= ca 2120 ?

Gornji text/analiza napisana 7.2.2008 se polako ispunjava. Jos nismo dosli do navdenog nivoa ali zadnji podaci pokazuju da ce se to vjerovatno ostvariti.

Ali prije toga malo nizi nasdaq i jedna korekcija na gore.

Ewt je fantastican!

to je pad od 6%,ako i dow toliko padne onda će biti oko 11400,
mufasa uuuuuuuu,mufasa uuuuuuuu[bye][bye]

&

Nije sve kako izgleda. DOW na 10.500 – 11.000 je dobar za nas. Zasto? Zato sto je na toj vrijednosti uracanata recesija u USA, koje mozda bude, a mozda i ne. Znaci, moze samo up, up nakon toga. Najbolje bi bilo da u 2 dana spici na 10.500, pa mir bozji. [cool]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

tako je, i onda nek raste dnevno po 0.01%

&

Croman:

” Po mojoj analizi ja imam pogled na cilj sto je nasdaq= ca 2120 ?

Gornji text/analiza napisana 7.2.2008 se polako ispunjava. Jos nismo dosli do navdenog nivoa ali zadnji podaci pokazuju da ce se to vjerovatno ostvariti.

Ali prije toga malo nizi nasdaq i jedna korekcija na gore.

Ewt je fantastican!

a crobex i analiza od 15. 02. 08?


Croman: ” Croman: ” ” Po mojoj analizi ja imam pogled na cilj sto je nasdaq= ca 2120 ? ” Gornji text/analiza napisana 7.2.2008 se polako ispunjava. Jos nismo dosli do navdenog nivoa ali zadnji podaci pokazuju da ce se to vjerovatno ostvariti. Ali prije toga malo nizi nasdaq i jedna korekcija na gore. Ewt je fantastican! ” a crobex i analiza od 15. 02. 08?

Na Vaš link (klikni na Ewt-blog) … ima azurirana crobex analiza (od 2008-03-05).

schwabojj:

Croman: ” Croman: ” ” Po mojoj analizi ja imam pogled na cilj sto je nasdaq= ca 2120 ? ” Gornji text/analiza napisana 7.2.2008 se polako ispunjava. Jos nismo dosli do navdenog nivoa ali zadnji podaci pokazuju da ce se to vjerovatno ostvariti. Ali prije toga malo nizi nasdaq i jedna korekcija na gore. Ewt je fantastican! ” a crobex i analiza od 15. 02. 08?

Na Vaš link (klikni na Ewt-blog) … ima azurirana crobex analiza (od 2008-03-05).

gosp. Croman hvala do neba a ako smijem pitati da li ostaje predviđanje roka 1-6 mjeseci ili se prema ovoj analizi mijenja? hvala još jednom i veliki pozdrav!

Croman:

” Po mojoj analizi ja imam pogled na cilj sto je nasdaq= ca 2120 ?

Gornji text/analiza napisana 7.2.2008 se polako ispunjava. Jos nismo dosli do navdenog nivoa ali zadnji podaci pokazuju da ce se to vjerovatno ostvariti.

Ali prije toga malo nizi nasdaq i jedna korekcija na gore.

Ewt je fantastican!

Cromanove analize su fantasticne!

Istina, CROMAN rulz! Po meni njegov, scenario bi se trebao desiti o narednih mjesec-dva, da li i ostali tako čitaju graf?

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!

Da li kod nas netko radi mjesečno izvješće o trgovini na malo tj. potrošnji građana? To je recimo bitna informacija za američko tržište, a kod nas nisam uspio pronaći izvješće koje nije starije od 4 mjeseci.


Nije sve kako izgleda. DOW na 10.500 – 11.000 je dobar za nas. Zasto? Zato sto je na toj vrijednosti uracanata recesija u USA, koje mozda bude, a mozda i ne. Znaci, moze samo up, up nakon toga. Najbolje bi bilo da u 2 dana spici na 10.500, pa mir bozji. [cool]

Želje će ti, lako moguće, uskoro biti uslišene[cool]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Može li se ova formacija na crobexu, nazvati dvostrukim vrhom?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

New Report

Close