Tedeschi nagradio menadžere dionicama nominalnog iznosa 19.000 kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Tedeschi nagradio menadžere dionicama nominalnog iznosa 19.000 kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

E ovo trebaju dobro ZAPAMTITI i pročitati tri puta naši balkanski vlasnici !
Da me ne protumače krivo ja nisam simpatizer T . . . metoda upravljanja društvom, a pod time podrazumijevam to da slanje e mail poruka u noćnoj smjeni kad nemože spavat i prozivanje ljudi rano ujutro zašto nisu izvršili nalog loše djeluje na njegov KULT LIČNOSTI. Naravno da imam sto savjeta kako taj mladi čovjek može bolje izgraditi SUSTAV, jasnije definirati POSLOVNE PROCESE, a zatim i puno lakše nadzirati realizaciju i izvršenje zadanih ciljeva.
Ali danas je tema kako je ipak mudar i shvaća da jedino sa nagrađivanjem tj. ovo je bio vjerojatno mali znak pažnje, može izgraditi tim ljudi koji će svoje pojedinačne ciljeve prilagoditi ciljevima tima = društvo te još aktivnije i inventivnije stvarati novu dobit za društvo u kojem rade.
Ovaj put Emile evo čista 5 iz domaće zadaće !

Isplaćivanje bonusa u dionicama se radi da bi se izbjegao porez, totalno si promašio bit…

plaća šefove da bi gazili sve druge ispod jer ne stigne sve solo…znam kako ljudi rade tamo i mnogi ne izdrže dugo.

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

Ma daj – ANTIŠA !
Nije li pisalo u vrijednosti 19.000 kn pa to je smiješno, kao da nisu imali za kavu !
Gazda Milan A. je svojima za prodaju kave i krumpirića da svakome po 1.000.000 kn pa sad reci tko je pravi gazda !

New Report

Close