Talijanima smo preskupi, ove godine moglo bi ih biti manje od 30 do 40 posto

Naslovnica Forum Komentari članaka Talijanima smo preskupi, ove godine moglo bi ih biti manje od 30 do 40 posto

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pa kad ides malo usporediti cijene hotela i apartmana na Ibizi i recimo Novalji

ibiza-spotlight.com/accommodation
pag-apartments.co.uk/en/novalja/[/url]
http://traveladriatic.net/northern-dalmatia/novalja/[/url]

vidiš da tu nema neke razlike. Sve je to nekako u istom cjenovnom rangu iako je ponuda poprilično drukčija. Ibiza i općenito španjolska obala je nekako orijentirana na masovni turizam, golemi kompleksi aparthotela i resorta, dok je kod nas više nekako bazirano na odnosu domaćin – gost. Treba i to uzeti u obzir kod formiranja cijene. Kako tko voli, ali mislim da je čista glupost reći da smo preskupi. Mislim da nismo, nego bi trebali poboljšati uslugu/kvalitetu smještaja i cijene još 30% dignuti.

A Talijani su valjda zadnji koji mogu prigovarati na cijene, svatko tko je bio jednom u Italiji zna njihove cijene. Mislim da jednostavno nemaju novaca pa im je sve skupo. A i navikli su tokom desetljeca da je na ovoj strani Jadrane sve džabe pa misle i dalje tamaniti bijelu ribu sa šakom lira. E pa ne ide više to tako …


Ka Bog uvik su mi isli na zivce. Sta ih je manje to bolje.Poljaci isto ne tribaju ni dolazit.Neka stoje doma.Za ode nisu i za di su nisu.

a zašto naši tzv. muškarci uvijek imaju komplekse od talijana? mislim da znam zašto, ali nećemo o tome. oni su zabavni, ali vi više volite depresivce koji idu spavati u 23 sata. šteta, dok je bilo talijana, bilo je i u svakom selu noćne zabave, a sada? tiha misa sa švabama i ostalima koji idu rano spavati da što više iskoriste dan. talijani su nama potrebni kao žednome voda, a posebno mislim na sjevernu italiju koja je najbogatija regija europe, iako vidim ti to ne znaš kad ih zoveš sirotinjom.

...povijest se ponavlja...

@delboy
Ma ne znam ti ja nista. Ja dalje od Ogorja nisam maka.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close