Tajnost podataka i popisa dioničara izvan Top 10

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tajnost podataka i popisa dioničara izvan Top 10

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Odeš u gruntovnicu s brojem čestice i pitaš. Ništa lakše.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Odeš u gruntovnicu s brojem čestice i pitaš. Ništa lakše.

Baš si guba…ukradeš mi foru…i sad se k… [sad]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Meni je uvid u kredite, hipoteke i vlasničku strukturu imovine daleko veće zadiranje u privatnost nego blesavi JMBG, koji me i dalje cijelo vrijeme netko traži.

No respect


Meni je uvid u kredite, hipoteke i vlasničku strukturu imovine daleko veće zadiranje u privatnost nego blesavi JMBG, koji me i dalje cijelo vrijeme netko traži.

Samo je uvid u JMBG puno opasniji

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Meni je uvid u kredite, hipoteke i vlasničku strukturu imovine daleko veće zadiranje u privatnost nego blesavi JMBG, koji me i dalje cijelo vrijeme netko traži.

Da, ali kako ćeš provjeriti stanje nekretnine koju kupuješ?!

I love the Smell of Profits in the Morning


SLK:

Meni je uvid u kredite, hipoteke i vlasničku strukturu imovine daleko veće zadiranje u privatnost nego blesavi JMBG, koji me i dalje cijelo vrijeme netko traži.

Samo je uvid u JMBG puno opasniji

A ja sam ga u zadnjih tjedan dana dva puta davao nepoznatim osobama.
Prvo me Hypo brokeraj tražio nekidan da uz kopiju ovog-onog dam i kopiju dokumenta sa JMBG.
U auto salonu ista priča.

No respect


SLK: ” Meni je uvid u kredite, hipoteke i vlasničku strukturu imovine daleko veće zadiranje u privatnost nego blesavi JMBG, koji me i dalje cijelo vrijeme netko traži. ” Samo je uvid u JMBG puno opasniji

[cool]

Pessimism Is Your Friend

Hm…vidim da su neki od vas pobrkali katastarsko i gruntovno stanje…daklen,kad šetate kraj neke livadice nekog lijepog sunčanog dana i zamislite kako bi tu bilo lijepo sagraditi kućicu u cvijeću vaš prvi korak je da saznate tko je njezin vlasnik…
Kako ćete to najlakše učiniti…pokušat ćete otprilike locirati parcelu i prvo ćete otići u Ured za katastar,tamo će vam službenik pomoći na katastarskoj karti pronaći parcelu i dati vam njezin broj…on vam može dati i katastarskog vlasnika,ali za pravnog vlasnika,onog kojeg ćete pitati za prodaju dotične parcele morate otići u gruntovnicu ili odete na stranicu interneta,pa ako imate sreću da je ta čestica već upisana odmah će te saznati i tko je njezin vlasnik,da li je ista pod nekim teretom itd..

Ajde ljudi, bit ću potpuno iskren…

Želim da stanje u SDA bude potpuno transparentno i da vidim svakog dioničara imenom i prezimenom, ponajprije stoga da se uvjerim je li Maminjo stvarno toliko veliki igrač na burzi, kako onomad reče kad ga je uhitilo radi torbarenja HT-om.

[lol] [lol]

A vi, dragi forumaši, koji ste kapital stekli krvavim (i isključivo poštenim) radom na burzi, nema razloga da strahujete od toga da bi eventualno ekipa s posla vidjela kako ste u klasi s gore navedenim majstorom [proud]

[b]The bigger the smile, the sharper the knife. [/b]["Rules of Acquisition"]

Kad bi svatko od nas Forumaša koji piskaramo dao 1K kuna, kupili bi sve SDA knjige dionica koje kotiraju na Burzi, i eto znanja i saznanja.

No respect

New Report

Close