Tajnost podataka i popisa dioničara izvan Top 10

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tajnost podataka i popisa dioničara izvan Top 10

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


BAKICAAA: ” …a koliki porez će sada Srbi platiti…i kakve veze tih 20% ima sa transparentnošću dioničara… ” Moje mišljenje, što koliko će platiti porez?

…pa koliko znamo njihovo tržište je značajno palo…

neplacas porez ako lovu ne iznosis van, pa kada odlucis da ti je dosta povuces lovu platis porez i to je to, sta kukas za tih 20% pa nije to puno ako si srednjerocni ulagac

ne mari za male stvari i ostat ce male

Zašto bi netko znao koliko npr ja imam dionica HT-a? Pa da mi lokalni mafijašić može raditi probleme? Istog trena kad se bude mogla vidjeti sva strukutra dioničara ja ću sve svoje pozicije prebaciti iza skrbničkih računa. Nebitno koliko je to puno ili malo dionica u pitanju. Jednostavno ne želim da se to zna. Niti mene zanima iti ijedna druga fizička osoba.

Zato bi jedino naložio otvorenim investicijskim fondovim s javnom ponudom i svim mirovinskim fondovima da se vidi gdje ulažu, odnosno da se ne mogu sakriti iza nekog netransparentnog skrbničkog računa.

All shipping lanes lead to China.

…a sad ja tebe pitam,zašto bi tvoja imovina bila tajna…ako imaš kuću ili stan upisani su ti u zemljišnim knjigama…pretpostavljam…tvoje dionice su isto tvoja imovina…kakva je tu razlika…a sve pod pretpostavkom da si to stekao na zakonit način…

Ja ovdje vidim javno objavljenu knjigu dioničara “Viktor Lenca”:

http://www.nn.hr/Pokaz.asp?dok=%2Foglasi%2F2008%2Fobavijest%2F18027obavijest0000129%2Ehtml

No respect


…a sad ja tebe pitam,zašto bi tvoja imovina bila tajna…ako imaš kuću ili stan upisani su ti u zemljišnim knjigama…pretpostavljam…tvoje dionice su isto tvoja imovina…kakva je tu razlika…a sve pod pretpostavkom da si to stekao na zakonit način…

Da ali ne može svatko vijdeti tvoju imovinu ako zna broj čestice.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Da ali ne može svatko vijdeti tvoju imovinu ako zna broj čestice.

Ja sam znao svoj broj čestice i onda sam samo redom mijenjao zadnje brojeve i doznao sve o vlasnicima susjednih zemljišta, kuća, da li su na ženi, mužu, koliko ima vlasnika, koliki kredit i hipoteku imaju na kući, stanu itd.
Sve je to bilo vidljivo kad je e-katastar otvoren.

No respect


Ja ovdje vidim javno objavljenu knjigu dioničara “Viktor Lenca”:

http://www.nn.hr/Pokaz.asp?dok=%2Foglasi%2F2008%2Fobavijest%2F18027obavijest0000129%2Ehtml

S tom “malom” razlikom što je društvo u stečaju….

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


SLK: ” Ja ovdje vidim javno objavljenu knjigu dioničara “Viktor Lenca”: http://www.nn.hr/Pokaz.asp?dok=%2Foglasi%2F2008%2Fobavijest%2F18027obavijest0000129%2Ehtml ” S tom “malom” razlikom što je društvo u stečaju….

razlika je u tome što je to sudski postupak … nema to veze sa ovom ‘revolucionarnom’ pričom koju je vjeko poveo …

I love the Smell of Profits in the Morning


Ja sam znao svoj broj čestice i onda sam samo redom mijenjao zadnje brojeve i doznao sve o vlasnicima susjednih zemljišta, kuća, da li su na ženi, mužu, koliko ima vlasnika, koliki kredit i hipoteku imaju na kući, stanu itd. Sve je to bilo vidljivo kad je e-katastar otvoren.

Znaš o susjedima, ali ne možeš ako ti treba za neku osobu na drugom kraju grada, teško bez nečije pomoći. A to što si radio nije lijepo, špot, špot.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

valentine:

Da ali ne može svatko vijdeti tvoju imovinu ako zna broj čestice.

Ja sam znao svoj broj čestice i onda sam samo redom mijenjao zadnje brojeve i doznao sve o vlasnicima susjednih zemljišta, kuća, da li su na ženi, mužu, koliko ima vlasnika, koliki kredit i hipoteku imaju na kući, stanu itd.
Sve je to bilo vidljivo kad je e-katastar otvoren.


Neizvedivo u gradovima…vjerojatno pretpostavljaš zašto..

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


” Neizvedivo u gradovima…vjerojatno pretpostavljaš zašto..

Avatar predobar [thumbsup]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

New Report

Close