Švicarci otvorili rupu od 4 mlrd. kuna, tko će je sve zatvarati?

Naslovnica Forum Komentari članaka Švicarci otvorili rupu od 4 mlrd. kuna, tko će je sve zatvarati?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ovdje postoji samo jedno jedino i konačno rješenja, a to je:

Konverzija kredita u kune na dan podizanja kredita, i povratak preplaćenih rata ili prebijanje tako da se umanji glavnica ili skrati rok povrata kredita.

Sve ostalo je čisto lupetanje!

Činjenica je da su građani opljačkani, a na sudu je dokazano da se banke nisu zaduživale u francima.

Sve je odrađeno u kunama, a lihvarske banke se nenormalno i dalje bogate!

Mislim da to “rješenje” nećete vidjeti…

Nešto privremeno će smisliti, ali čisto sumnjam da će dužnicima to baš ići na ruku. Da su htjeli urediti kredite, zatezne kamate, kamate itd… već bi to uredili.

nepravovremenim rješavanjem problema od dva Pelješka mosta, to je valjda u skladu sa premijerovom izjavom da;” sami znamo upravljati svojim financijama “

Ne vidim razliku za kredite u CHF ili EUR. I EURo je narastao 7-8% od kada su se krediti dijelili šakom i kapom pa nitko ne plače. Što je s tvrtkama koje su uzimale kredite u CHF?
Davno je trebalo ukinuti valutnu klauzulu, ali ona valjda ide zajedno s banana državom.

http://www.business.hr/ekonomija/udr…a-u-svicarcima

(03.10.2012.)
Udruga Franak: Banke se ponašaju kao kockarnice, ne nasjedajte na ponude konverzija kredita u švicarcima

pretpostavljam da je struktura dužnika šarolika, pitanje Vladi i ostalim dušebrižnicima, zašto bih ja kao porezni obveznika, trebao zatvarati rupu od razlike tečaja franka, ako je dužnik recimo investirao u peti stan, automobil, apartmane, ili kakvu vilicu, koju daje u najam ? jer imam ja posla i sa zatvaranjem otvorene rupe na ZSE, složio bih se pomoći ljudima, koji su uložili u vlastitu prvu nekretninu, kako ih razdvojiti? što kaže Ustav? hoćemo li referendum? što misli Markićka? kakav je stav Sinčića? jel’ Bozanić priznaje ovu razvalinu? dok mi sve riješimo, tečaj će biti 10 kn

Ako se radi o prvoj nekretnini tečaj fiksiran,ako se radi o drugoj ili petoj smanjena kamatna stopa i to je to.


Ako se radi o prvoj nekretnini tečaj fiksiran,ako se radi o drugoj ili petoj smanjena kamatna stopa i to je to.

evo novog ministra [emo_smijesak][emo_palacg] sa kakvom lakoćom rješava problemne



Ako se radi o prvoj nekretnini tečaj fiksiran,ako se radi o drugoj ili petoj smanjena kamatna stopa i to je to.

evo novog ministra [emo_smijesak][emo_palacg] sa kakvom lakoćom rješava problemne
[/quote]
Ne moj gospodarski program je da lupam šakom o stol[emo_plazi]

New Report

Close