SUNH (Sunčani Hvar)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SUNH (Sunčani Hvar)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Oni koji će pretvoriti potraživanja u novo štampane dionice po 20 kuna će brže bolje pokušati sve rasprodati jer su se napatili čekajući bilo kakav ishod. Oni rade za novac a ne za virtualne papiriće. Oni svojim zaposlenicima, gradu i državi moraju pljunuti živu luvu i pokušat će doći do nje pošto poto. A s obzirom da novih dionica ima 11 miljuna…..
Moje je mišljenje da će je ovi novi prisilni dioničari zatući.

Golube, ako te toliko brine sudbina SH utrči kad se skine zabrana, ako već nisi do sada[emo_smijeh][emo_smijeh] Nemoj dozvoliti da prisilni dioničari zatuku SH!
[/quote]
Zatukli su je sa 17 na 21[emo_namigusa]
[/quote]

Zatući će je bez brige budi. Nema šanse da ostane iznad 15 kad navale prisilni dioničari prodavati. To inače i nije neka mudrost zaključiti pa me čudi da Vam treba ponavljati.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!





Oni koji će pretvoriti potraživanja u novo štampane dionice po 20 kuna će brže bolje pokušati sve rasprodati jer su se napatili čekajući bilo kakav ishod. Oni rade za novac a ne za virtualne papiriće. Oni svojim zaposlenicima, gradu i državi moraju pljunuti živu luvu i pokušat će doći do nje pošto poto. A s obzirom da novih dionica ima 11 miljuna…..
Moje je mišljenje da će je ovi novi prisilni dioničari zatući.

Golube, ako te toliko brine sudbina SH utrči kad se skine zabrana, ako već nisi do sada[emo_smijeh][emo_smijeh] Nemoj dozvoliti da prisilni dioničari zatuku SH!
[/quote]
Zatukli su je sa 17 na 21[emo_namigusa]
[/quote]

Zatući će je bez brige budi. Nema šanse da ostane iznad 15 kad navale prisilni dioničari prodavati. To inače i nije neka mudrost zaključiti pa me čudi da Vam treba ponavljati.

[/quote]

prisilni dioničari će umjesto novca dobiti dionice po 20 kn i onda ćew ih prodavati po 15 – jako pametno. a govorimo o državi, bankama i orcu – prave buregdžije koje nemaju za pivu ako ne prodaju svoje dionice

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


I nakon ps nagodbe sunh će biti max. zadužen,a projekcije neto dobiti i slično su daleko od interesantnih za ulet po ovim cijenama.Da je 10 kn,ajde još nekak…

Ovo Vam je Biblija.

Neopovrgavo.

3 milijuna neto dobiti Potom 4. Onda 3.5. Pa 3.8. I tako sljedecih 20 godina…



I nakon ps nagodbe sunh će biti max. zadužen,a projekcije neto dobiti i slično su daleko od interesantnih za ulet po ovim cijenama.Da je 10 kn,ajde još nekak…

Ovo Vam je Biblija.

Neopovrgavo.

3 milijuna neto dobiti Potom 4. Onda 3.5. Pa 3.8. I tako sljedecih 20 godina…
[/quote]

slažem se puno dugo ostaje, ali operativni pokazatelji su jako dobri, u vrhu turizma, i to več unatrag dvije godine npr usporedite ebit i neto dobit – fin rashodi su dosada sve jeli, odsada to ne bu slučaj

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



I nakon ps nagodbe sunh će biti max. zadužen,a projekcije neto dobiti i slično su daleko od interesantnih za ulet po ovim cijenama.Da je 10 kn,ajde još nekak…

Ovo Vam je Biblija.

Neopovrgavo.

3 milijuna neto dobiti Potom 4. Onda 3.5. Pa 3.8. I tako sljedecih 20 godina…
[/quote]

da rezimiramo:

– nakon dokap-a kompanija ce i dalje imati znacajan dug od 300 m HRK

– dokap ce raditi samo ORCO i RH po 20,0 kn, dakle nece biti prodaje na trzistu obzirom da je ORCO strateski ulagac a drzava namjerava prodati svoje dionice putem natjecaja ili sl. (pogledati stragegiju DUUDI za 2015)

– Hvar je top lokacija u HR, prema strukturi gostiju, jaca i od dubrovnika (to mi kazu zaposlenici konkurencije koji imaju hotele u samom DU). tko je bio u sezoni na Hvaru, zna o cemu govorim. A dokaz tomu imate i u komentaru Q3 rezultata

– da li ce drzava uspjet prodat iznad 20,0 kn tj. P/BV 1,0, ostaje za vidjet. Da li vrijedi manje/vise od toga, svatko neka samostalno procijeni

Ako sad vrijedi 20 kuna a toliko i košta zašto bi netko to kupovao? Ajde da je cijena na pola buka recimo 10-12 kuna pa bi se netko zaletio. Ali ako tvrdite da je 20 fer cijena zašto bi na fer cijeni to kupio? Da čekam super fer cijenu?? Dug ostaje toliki da o dividendi može sanjati slijedeća generacija i to ako. Prije će biti još smanjenja i povećanja kapitala po 10, naučila braća kako se igra u HR.
Ako kupuješ dolar za 60 centi to je ok. Ako kupuješ na buku a slijedi lijepa dividenda (6-8%) i to je ok. Ovdje nema ni jedno ni drugo znači da nije ok.[emo_palacd]
I sad će netko opet napisati kako je Hvar ono Hvar ovo….Ko kaže da nije? Hvar je super ali dionica SUNH je loša dionica i slijedi joj pad.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Kasniš…..!

marcello


Ako sad vrijedi 20 kuna a toliko i košta zašto bi netko to kupovao? Ajde da je cijena na pola buka recimo 10-12 kuna pa bi se netko zaletio. Ali ako tvrdite da je 20 fer cijena zašto bi na fer cijeni to kupio? Da čekam super fer cijenu?? Dug ostaje toliki da o dividendi može sanjati slijedeća generacija i to ako. Prije će biti još smanjenja i povećanja kapitala po 10, naučila braća kako se igra u HR.
Ako kupuješ dolar za 60 centi to je ok. Ako kupuješ na buku a slijedi lijepa dividenda (6-8%) i to je ok. Ovdje nema ni jedno ni drugo znači da nije ok.[emo_palacd]
I sad će netko opet napisati kako je Hvar ono Hvar ovo….Ko kaže da nije? Hvar je super ali dionica SUNH je loša dionica i slijedi joj pad.

što ste napisali, sve stoji. 20 nije jeftino. ali, ovdje je bilo spas ili stečaj. sada imamo spas i fino poslujuću tvrtku. koliko to vrijedi – ne znam, samo neka nije 0.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Obrisaše mi post, pokušajmo ponovo.

Elem, vidite kakve promjene u top 10[emo_namigusa]?

1.
ORCO PROPERTY GROUP S.A. (31197467749)
2.207.750 26,47 Osnovni račun
2.
PRIME TOURIST RESORTS, A.S. (19645486934)
2.080.000 24,94 Osnovni račun
3.
DRŽAVNI URED ZA UPRAVLJANJE DRŽAVNOM IMOVINOM (21517370020)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587)
1.691.400 20,28 Zast. račun
4.
DRŽAVNI URED ZA UPRAVLJANJE DRŽAVNOM IMOVINOM (21517370020)/DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU (94819327944)
1.007.811 12,08 Zast. račun
5.
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320)/ORCO PROPERTY GROUP S.A. (31197467749)
428.984 5,14 Skrb. račun
6.
KNEŽEVIĆ JOZO (02897108333)
132.616 1,59 Osnovni račun
7.
HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. (87939104217)/KAPITALNI FOND D.D. (08269700991)
29.547 0,35 Skrb. račun
8.
BAKIĆ NENAD (13987237540)
9.539 0,11 Osnovni račun
9.
TVRDEIĆ ANTE (06433431033)
8.000 0,10 Osnovni račun
10.
DUŽEVIĆ ANA (13469810275)
7.171 0,09 Osnovni račun

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Daj nam molim te neku usporedbu. Po meni su svi ostali turisti jeftiniji od sunh.

Za početak, cijena je na dnu, a za ostale upite savjetujem pogledati http://www.poslovni.hr/hrvatska/tomicic-rat-drzave-i-orca-otjerat-ce-nas-u-stecaj-285575 i http://zse.hr/userdocsimages/financ/SUNH-fin2014-3Q-NotREV-N-HR.pdf da ja sad ne izmišljam toplu vodu

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Ne vidim nista dobro, a dobre firme ni ne idu u predstecaj. Pogodili su najgore vrijeme za ulaganja, a jos su sigurno dobrano oprali novce. Dug koji su napravili ne moze se vratiti ni za 30 god. Dakle tvrtka bez dokapa i razvodnjavanja ne moze vracati svoje obaveze, a kamoli se siriti. Ovo sa otpisom potrazivanja u predstecaju je igra macke i misa. Naravno da ovo nema veze sa cijenom dionice, dionica moze i 300% up, ali je firma losa.

New Report

Close