SUNH (Sunčani Hvar)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SUNH (Sunčani Hvar)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

današnji postav u modalitet u dražbe jje nastupio 25 08. budući postav biva mijenjan svaka tri mjeseca, slijedeći postav bit će inauguriran 25 11.

Zar ne idu dionice koje mijenjaju status odmah u ponedjeljak 6.10. u trgovinu po novom modalitetu?


Zbog čega bi ušla u redoviti režim? Koliko znam prosječan promet i prosječan broj transakcija određuju kada će neka dionica ući u redovan režim, a ova dionica to ne ostvaruje niti izdaleka.

Rekao bih da je po broju transakcija zadovoljila kriterij. Možda mi se to čini zato što imam nešto tih dionica pa navijam za tu opciju.



Zbog čega bi ušla u redoviti režim? Koliko znam prosječan promet i prosječan broj transakcija određuju kada će neka dionica ući u redovan režim, a ova dionica to ne ostvaruje niti izdaleka.

Rekao bih da je po broju transakcija zadovoljila kriterij. Možda mi se to čini zato što imam nešto tih dionica pa navijam za tu opciju.
[/quote]

Rekao bih i ja svašta, ali to nema veze s ničim. Neka netko tko zna točno napiše koliko je potrebno transakcija i u kojem vremenskom roku pa se to lako da izračunati. Koliko sam upoznat važan je i prosječan promet i prosječan broj transakcija.


Rekao bih i ja svašta, ali to nema veze s ničim. Neka netko tko zna točno napiše koliko je potrebno transakcija i u kojem vremenskom roku pa se to lako da izračunati. Koliko sam upoznat važan je i prosječan promet i prosječan broj transakcija.

Ne se ljutit, molim. Pa upravo si ti napisao da dionica ni izdaleka ne zadovoljava uvjete. Pretpostavio sam da znaš što pišeš. Na stranicama burze piše da je dovoljno da jedan od uvjeta (bilo prosječan dnevni promet bilo prosječan dnevni broj transakacija) bude zadovoljen pa da dionica promijeni modalitet trgovanja. Piše i da promjena stupa na snagu prvim sljedećim radnim danom trgovanja. Kako ovdje pišu neke druge informacije, htio sam samo provjeriti razumijem li ja ispravno informacije sa stranica burze ili ti i investimir imate pravo.

I evo sa zadnjim danom kvartala 143 transakcije. Uvjet je više od jedne transakcije po danu trgovanja. Sad ćemo vidjeti što se zbiva u petak. I, još važnije, što se zbiva u ponedjeljak?

u ovom tromjesječju je bilo 65 radnih dana,ako ima više od 65 transakcija ulazite
u redovno trgovanje,već odavno je ostvaren ulazak u redovno trgovanje
Mislim da ćete u ponedjeljak biti u redovnom trgovanju.

Sad je i objavljeno. Od ponedjeljka je u modalitetu redovite trgovine. Iskreno se nadam da su kolege koje su dale loše ocjene onima koji su ovo najavili uspjeli nešto akumulirati. Među njima su valjda i oni koji su pisali da se to neće desiti, a imaju puno bolje ocjene. [emo_naivan]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=32824 evo i službeno hehe

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Sad je i objavljeno. Od ponedjeljka je u modalitetu redovite trgovine. Iskreno se nadam da su kolege koje su dale loše ocjene onima koji su ovo najavili uspjeli nešto akumulirati. Među njima su valjda i oni koji su pisali da se to neće desiti, a imaju puno bolje ocjene. [emo_naivan]

nisam ja bio protiv onih koji su najavili redovitu trgovinu, nego ne razumijem čemu nešto najaviti , a ne priložiti link. jer bez toga sve je rekla-čula-kazala i onda nam se dogadaju maestrali, imperijali i sl. gdje na svaki glas i glasinu nastaje stampedo čas u jednom, čas u drugom smjeru

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

http://www.zse.hr/default.aspx?id=53507

A slažu se karte za psn…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


današnji postav u modalitet u dražbe jje nastupio 25 08. budući postav biva mijenjan svaka tri mjeseca, slijedeći postav bit će inauguriran 25 11.

Poštovani, ovo je problematičan dio vašeg pisanja.
Nema linka i nema objašnjenja iako sam vas zamolio za to.
Nema ni ograde poput “mislim da…” ili “koliko znam …”
A napisano jednostavno nije istina.
Može se i pogriješiti, naravno. Lijepo je ispričati se kad se to desi.



današnji postav u modalitet u dražbe jje nastupio 25 08. budući postav biva mijenjan svaka tri mjeseca, slijedeći postav bit će inauguriran 25 11.

Poštovani, ovo je problematičan dio vašeg pisanja.
Nema linka i nema objašnjenja iako sam vas zamolio za to.
Nema ni ograde poput "mislim da…" ili "koliko znam …"
A napisano jednostavno nije istina.
Može se i pogriješiti, naravno. Lijepo je ispričati se kad se to desi.
[/quote]

podatke sam očitao sa zg burze. tako je pisalo. ali da, link je trebao ići, budem sljedeći put.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close