SUNH (Sunčani Hvar)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SUNH (Sunčani Hvar)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

o kojem forumu je riječ. ako se piše o sunh, zasto ne i tamo poviriti

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

lijepo vam je bata od zlata napisao:
“…u ponedjeljak 04.10.2014. dionica SUNH-R-A ulazi u redovno trgovanje…bit će to lijepa predstava”

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

točnije, u ponedjeljak 06.10.2014.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

budući bata od zlata nije naveo link na zag burzu od koje jedino takva vijest može poteći, bata za mene laže. kad posta link, onda će početi govoriti istinu. a vi vjerujte, to je vas novac.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

nitko ne prodaje ni po 11 više. do tog ponedjeljka možda se ustabilimo na 12-13kn.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Doktore upravo procitah vijest na visu, svaka cast. Glatko bi tako moglo biti i na sunh

Dionica već na 13,50 kn. Ask šupalj, čekamo vijesti oko predstečajne nagodbe i potvrdu priče da u ponedjeljak 06.10. ulazi u redovni režim.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

tražio sam po stranicama burze, ne nadoh. ja sam uvijek za redovni režim, ali zasad je to samo glasina.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Tek ćeš 03.10.2014. na zse naći obavijest u ulasku dionice SUNH-R-A u redovan režim trgovanja…tad će možda biti prekasno za kupiti, a možda i neće biti prekasno za kupiti ali će biti preskupo za kupiti…ja sam vam odavno sugerirao kupnju, bilo je to još onda kad je cijena dionice bila oko 10 kuna

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Zbog čega bi ušla u redoviti režim? Koliko znam prosječan promet i prosječan broj transakcija određuju kada će neka dionica ući u redovan režim, a ova dionica to ne ostvaruje niti izdaleka.

14,50 kn. Netko nešto zna što mi ne znamo?

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Tek ćeš 03.10.2014. na zse naći obavijest u ulasku dionice SUNH-R-A u redovan režim trgovanja…tad će možda biti prekasno za kupiti, a možda i neće biti prekasno za kupiti ali će biti preskupo za kupiti…ja sam vam odavno sugerirao kupnju, bilo je to još onda kad je cijena dionice bila oko 10 kuna

zasto bih tek 03 10 našao tu obavijest. pa ne sastaje se uprava burze po noći i onda ujutro objavi urbi et orbi tko je unutra tko vani. to je bedasto tako misliti.

Lista dionica kojima će se trgovati u modalitetu dražbe objavljuje se svakoga prvog petka u tromjesečju.

današnji postav u modalitet u dražbe jje nastupio 25 08. budući postav biva mijenjan svaka tri mjeseca, slijedeći postav bit će inauguriran 25 11. jedina prečica je izvanredni izlaz iz modaliteta dražbe – ali tu dionica mora biti trgovana svaki dan unutar tjedna te imati velike promete. dakle ne stoji za sunh. nedavno je bio slucaj sa zvecevom – imali su velike promete, ali im je nedostajao jedan dan.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close