SUNH (Sunčani Hvar)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SUNH (Sunčani Hvar)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jadranka Mali Lošin je definitivno najbolja prilika od svih turista. Ima ih nekoliko – slrs naprimjer koji su smiješno jeftini ali po meni Jadranka je nr.1.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Zašto ja to moram čitati na stranim portalima? [angry]

http://logistika.finance.si/349840/Hidroletala-re%C5%A1itev-za-hrva%C5%A1ke-otoke-in-turisti%C4%8Dna-atrakcija

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Ne moraš. Možeš čitati i na…….

http://www.slobodnadalmacija.hr/Biznis/tabid/69/articleType/ArticleView/articleId/171166/Default.aspx

marcello


Kolega Marcello tek sada sam pročitao vaše pitanje. Kako mislite koji turist je bolji od sunh? Pa sunh ima prihode 115 milijuna kuna i 8 milijuna dionica. Nađite mi nekog koji je gori.

P/S=27/14,37=1,88

Previše,pa makar i sa najsunčanijeg otoka.



Kolega Marcello tek sada sam pročitao vaše pitanje. Kako mislite koji turist je bolji od sunh? Pa sunh ima prihode 115 milijuna kuna i 8 milijuna dionica. Nađite mi nekog koji je gori.

P/S=27/14,37=1,88

Previše,pa makar i sa najsunčanijeg otoka.
[/quote]

Daleko, daleko najatraktivnija lokacija na Jadranu…
Prava je enigma ovako loše poslovanje [embarass]




Kolega Marcello tek sada sam pročitao vaše pitanje. Kako mislite koji turist je bolji od sunh? Pa sunh ima prihode 115 milijuna kuna i 8 milijuna dionica. Nađite mi nekog koji je gori.

P/S=27/14,37=1,88

Previše,pa makar i sa najsunčanijeg otoka.
[/quote]

Daleko, daleko najatraktivnija lokacija na Jadranu…
Prava je enigma ovako loše poslovanje [embarass]
[/quote]

Nije enigma.Uobičajeni način poslovanja hoteljera na otocima.
HEFA popapali sami sebe.
VIS isto tako.
Čak i BOL od Andabke posluje sa gubicima.
Što južnije to tužnije.
Kratka sezona je problem za sve,a za otočke hoteljer problem više,jer je još kraća.
Ali da se nešto mora mjenjati,mora ili će ovo sve u prdec.
Možda 10% PODV donese znaćajniji pozitivni pomak.
Ipak Hvar ima prednosti,jer ime je važno u formiranju cijene usluge.Ima nade za nomade!

Slažem se sa lavom da je Jadranka najbolja kupnja od hotela. Da bi su uopće mogla uspoređivati sa ostalima, cijena bi joj trebala biti x2 od sadašnje.
Što reći za tvrtku kojoj stalno prijeti stečaj. I da se onda uz otpis duga izdaju nove dionice. Za male je dobro što nije u stečaju, ali da će biti nekakvih pozitivnih pomaka. Teško.

Sjećam se da je procjena sunh bila oko 900 milijuna kuna. Što bi dalo p/b 0,25 + ogromni krediti. A pitam se tko bi danas dao toliku cijenu.

Da, da treba se kloniti ovakvih loših firmi. Pa niti netreba se javljati na toj temi….zašto se mučiti? [tongue]

marcello

svi hotelijeri stoje loše.lijepo to piše, bez dvojbe, u njihovim bilancama. što mislite. je li arena toliko bolja od drugih, obzirom na cjenu.

"……Gužva je kao u srpnju ili kolovozu. Od gostiju prednjače Englezi, Amerikanci, Skandinavaci, no ima ih i iz Brazila te Australije.

Sunčani Hvar radi punim kapacitetom, a u prvih pet mjeseci ostvareno je čak 70% noćenja više nego lani. Predviđa se da će do kraja mjeseca popunjenost biti oko 85-90%, što je jako dobro.

Sunčani Hvar nije povećavao cijene smještaja, a prednjače izravne razervacije putem interneta. Vrhunac sezone odavno je rasprodan

http://www.kigo.hr/tekst/10216.html

marcello

Podnevni Dnevnik HRT danas:

– Na Hvaru posjećenost oko 10% veća nego prošle godine u ovo vrijeme.

– “Sunčani Hvar” popunjen 20% više a ako sam dobro zapamtil, nema više mjesta….

[rolleyes]

marcello

Podnevni Dnevnik HRT danas:

– Na Hvaru ukupna posjećenost oko 10% veća nego prošle godine u ovo vrijeme.

– "Sunčani Hvar" popunjen 20% više a ako sam dobro zapamtil, nema više mjesta…. [rolleyes]

marcello

New Report

Close