Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Phil

Vidim da je VIX rasturen kao bugarska skupština. Ne očekujem neki potop, nego pullback od maksimalno 2 posto. I to je sve. Bear market mislim da nije, da je FED stavio šapu, konkretno Kevin Henry i NY FED desk, da ubijaju VIX.
CL ovisi sve o politici, Arapima i Shale industriji.


Phil

Vidim da je VIX rasturen kao bugarska skupština. Ne očekujem neki potop, nego pullback od maksimalno 2 posto. I to je sve. Bear market mislim da nije, da je FED stavio šapu, konkretno Kevin Henry i NY FED desk, da ubijaju VIX.
CL ovisi sve o politici, Arapima i Shale industriji.
slažem se…potpisujem…ako vidim vix na 30…gasim se i neću više se javiti ikada…

Tigrus…da bez obzira na rast rut-a od 17 % vidim ma 200 tek na 1147
ali meni graf njegov ne ulijeva sigurnost…tza ima drugi val na dole(rasturen)…tna je u petak ispao iz
up kanala…ali slušaj samo sebe
osobno bih kupio soxs…ovaj tjedan…ili tvix(uxvy)
CL 17.04…oh boy…gasim se…GL SVIMA

tigre,ja u plusu …s čarapama :)34,35


tigre,ja u plusu …s čarapama :)34,35

Stena ima “event” danas, za 10 minuta. Ako oni omanu, to bi mogao biti pokretač za mali pullback.

phil,

ja lagano spustam ulaz TNA i kapitaliziram malo po malo dobit sa tim in-out trejdovima.

pogledajte TVIX – danas -7,5%…. to treba shortati!

TVIX se ne moze vise shortati.
nema dionica na posudbu…

jbt…


TVIX se ne moze vise shortati.
nema dionica na posudbu…

jbt…

a UVXY?



TVIX se ne moze vise shortati.
nema dionica na posudbu…

jbt…

a UVXY?
[/quote]

vise vjerujem u short ETNa nego short ETF a.

ETN ima jaci decay efekt!
hihi

na slijedecem dnu treba shortati ETN ala TVIX.
ja sam ga prvi put shortao na 13.45… zamisli…


S&P rekap. kaže 1810-2052=242 poena…
deja vu prošle 1871-2116=245 pts.
vremenski…isto tako(25/6 td)…A.Pitcfork(gornja paralela gotovo pogođena)
i što dalje…
svi bearish grafovi pukli…rounded top ili vam rounding top pukli prošli tjedan
ostao jedan bullish trenutno 1% iznad(ispred vremena)…pull back idući tjedan(srijeda?)
overbought su do bola…ali mislim da tu…max pain for bears do not stop..fat-pitch.blogspot.hr(dosta informacija…uistinu ok pregled)…kako je bedasto bilo ući u short(zašto…smijat ćete se,vjerujte…kad vidite)
zato bravo Tigrus…kapa dolje…moj naklon!

Tigre…tu spomenuh srijedu…ajmo vidjeti…hoće li vix satrati do onda i koliko…ok
ti slušaj sebe…naravno
dalje…na grafu mi je pullback …relativno…mali…tako da s obzirom da nema ozbiljnog
katalizatora za dolje…možda je bedasto ulaziti u najveći rizik..,a to su te dvije igračke tvix,uvxy
znamo ih dobro
bitno je da evo…hvala matematici…konačno…imam dan topa…bit ćete na vrijeme obavješteni
topping pattern je puno teže vidljiv…lako je snimiti double bottom,ih&s itd.
ljudi moji kakav W…bearsi su podivljali…hebiga COT razotkriva sve
ako su commercial longs…,a jesu…,a mali short i spec….,a jesu…evo ti rezultata…ajde…pozz

ne znam koliko ste aktivni, ali ja baš i nisam…što se tiče trgovanja…neki dan sam nešto okrenuo na DUST-u…uzeo ga na 2.91 prodao na 3.21…i to je to…
čučim u cashu…i čekam…BTFD…vidim da je popularna fraza postala…a gdje nam je dip? kao da izostaje…
šta čekate, šta škicate?
VXX, UVXY, TVIX?


ne znam koliko ste aktivni, ali ja baš i nisam…što se tiče trgovanja…neki dan sam nešto okrenuo na DUST-u…uzeo ga na 2.91 prodao na 3.21…i to je to…
čučim u cashu…i čekam…BTFD…vidim da je popularna fraza postala…a gdje nam je dip? kao da izostaje…
šta čekate, šta škicate?
VXX, UVXY, TVIX?

marci, posalji mail na pp da ti posaljem invite
prebacili smo se na forum vani, razmjenio i preko 100-ak ppurka dnevno na nasem kanalu.

marci, posalji mail na pp da ti posaljem invite
prebacili smo se na forum vani, razmjenio i preko 100-ak ppurka dnevno na nasem kanalu.

New Report

Close