Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?





Dobar graf.

Malo jesam uranio, ali budem dodavao, ovo je skroz ok, red je za retracement.
Sada vidim da MEJT prognozira sutra SP cash na 2012.

ko je taj MEJT ?

[/quote]
https://www.youtube.com/channel/UCGpNumFwJwCcSjDGF8zH8Xg

[/quote]ok,,jedan u moru analiticara
[/quote]priznajem samo analiticare koji mi pokazu svoje ulazne i izlazne strategije sa transparentnim ulaz izlaz pozicijama…ovako nesto

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Meni to samo za orijentir služi. Na kraju sam odlučujem 🙂

CL rollover sutra? Ovdje se bliži dobra short prilika.


Meni to samo za orijentir služi. Na kraju sam odlučujem 🙂

CL rollover sutra? Ovdje se bliži dobra short prilika.

samo me zbunjuju a ionako analiziraju bez ulozenog dolara ,,nek stavi pravi novac na filmicu you t. pa cu ga pratit kad vidim kolko stopova ili tp je proslo…laprdanje i crtanje to moze svatko…

ima jedan koji samo snima dobitne trgovine…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.sidewaysmarkets.com/search/label/E-mini%20Russell%20Futures

http://www.sidewaysmarkets.com/search/label/E-mini%20Russell%20Futures

ali od njega sam pokupio dosta dobrih stvari ,renko izmedju ostalog

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Moje današnje pozicioniranje

Za bolju orijentaciju prema tržištu, u cjelini, dodao sam još i pozicioniranje prema NYSE Composite Index, TRANSPORTATION Index, i JNK (Bond).

EURUSD ;Last Close 1,1224 ;Up Trend ;Open Long ;Close Long if Low/;Close Price < 1,1040 ;Low USO ;Last Close 10,18 ;Up Trend ;Open Long ;Close Long if Low/;Close Price < 9,70 ;Low GLD ;Last Close 120,59 ;Up Trend ;Open Long ;Close Long if Low/;Close Price < 117,20 ;High TLT ;Last Close 128,26 ;Down Trend ;Hold Short ;Close Short if High/;Close Price > 127,93 ;High
JNK ;Last Close 34,27 ;Up Trend ;Open Long ;Close Long if Low/Close Price < 33,93 ;High TRAN:IND;Last Close 7729 ;Up Trend ;Hold Long ;Close Long if Low/Close Price < 7.589 ;High NYA:IND ;Last Close 10084 ;Up Trend ;Open Long ;Close Long if Low/Close Price < 9.967 ;High RUSS ;Last Close; 1074 ;Up Trend ;Cash ;Open Long if High/;Close Price > 1073 ;High
DOW ;Last Close; 17325 ;Up Trend ;Hold Long ;Close Long if Low/;Close Price < 17136 ;Low SPX ;Last Close; 2027 ;Up Trend ;Hold Long ;Close Long if Low/;Close Price < 2005 ;Low NDX ;Last ;Close 4404 ;Up Trend ;Hold Long ;Close Long if Low/;Close Price < 4329 ;Low DAX ;Last ;Close 9983 ;Up Trend ;Hold Long ;Close Long if Low/;Close Price < 9883 ;Medium Ah, da ... one oznake na kraju redaka (High; Low; Med.) oznake su razine rizika moguće promjene trenda. "High" - znači da je moguća promjena u toku jednog dana, ako bearsi zapnu. "Low" se može protegnuti na više dana. @Mr.Wiseguy : Hvala, pogledati ću.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


Meni to samo za orijentir služi. Na kraju sam odlučujem 🙂

CL rollover sutra? Ovdje se bliži dobra short prilika.

mislim da je i ex-divid. day, sutra, što je svakako dobra kratkoročna short prilika.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Triple witching dan je sutra. A USDJPY ne kupuje ovaj rally.

previše posla…za javit se…ja sam od jutros short…bullsi su malo ispred vremena
imaju vremena ko u priči…srljaju 2026

out ym 1, 86 tick , kad ovo vidim kod analiticara onda cu ga smatrati transparentnim..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

fino prosipanje 🙂

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


fino prosipanje 🙂

Zatvorio i ja. Na 17156.

17240-60 opet re short ako da priliku ,,ako ne cekanje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close