Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Treći bearish call…Louise Yamada…The rally is not sustainable [emo_palacd]

Četvrti bearish call…Marc Faber…Markets could crash and stocks
prices could go much lower [emo_palacd]

Dok se na tehničkoj ne pojavi peti berish call g. Croman, mirno se spava

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Peti bearish call…Jim Paulsen…Markets may hit new lows yet [emo_palacd]…tako i Jim Cramer…etc.[emo_palacd]…dakle gurui su
listom medonje…

Na temelju kojeg grafa bi mi trebali ići u pad?

Ok, weekly je na Ema 21 i sma100 i lagano probio prema gore,
daily dolazi uskoro na sma100.

Ali elementarnog slabljenja nema!
Za sada …

ajde bar na ovom topicu prevladava bullish forecast, za sada 4 vas je bullish i ja bearish, i bar ja ne govorim o tjednoj prognozi, da ne bude zabune spx moze potegnuti do 2060, ali to bi bilo to.
gartmann, cramer, marc faber, njih ne treba ozbiljno shvacati, yamadu pak s druge strane treba vrlo ozbiljno izanalizirati i dvaput razmisliti o tome sto govori.
znaci poslovni forecast:
80% bullish, 20 bearish%.

Ma ja sam bullish dok mi Graf ne pokaze drugačije.

Ako u ponedjeljak bude velika crvena svijeća, Graf ce se promjeniti i ja cu biti bearish.

i na ovog si zaboravio phile
http://www.mcoscillator.com/learning_center/weekly_chart/mcclellan_oscillator_interpretation/
do kraja slijedec tjedna ako bullsi doguraju do 2060, bit cu all in short, i gasim komp na par mjeseci.

…,a na Toma…zaboravio da…znam da je rekao da je bearish do early
2016… pa je produžio do Aprila…never mind…drago mi je…da je
forum živnuo…gdje si Malloy…vidiš kako smo konstruktivni,tolerantni
respektabilni…znači 4-1 trenutno za bullse…daj@Mr. znaš onu
bosansku…gdje Turci tu i mali Mujo…pet bearish gurua…,a nas pet
malih Croata(but proud)…potuć ćemo ih do nogu…znaš zašto…mi
dnevno rudarimo,a oni spavaju na lovorikama [emo_namigusa]

…a ovo samo pet…pa to je smiješno…ljudi ne smijemo stati dok
na ovom forumu ne bude barem pedesetak prognozera…timing je do
kraja godine…bik vs.grizli…4:1 zasad

Jos jednom sam pogledao grafove.

Dakle, dolazak na SMA 200 na dayli je gotovo siguran (2060).

E, sad – kad dođemo do 2060, nužna ce biti divergencija na dayli jer inace neće biti pada.

Ako ne bude pada sa te razine, nema vise otpora i nastavlja se rast jos dugo. 2060 je zadnja ozbiljna šansa da se krene dole.

Ja bi rekao da cemo nakon 2060 ići dole jer mi se čini da je odgovor na monthlyiju.
On je u padajućem trendu , a monthly je kralj.

Zaključak – na 2060 cemo sve znati. Ako nema divergencije nastavlja se rast.
Ako ima divergencije , idemo u jači pad.

Ps. Pitanje za sve – ako krene dole, sta kupiti? Nećemo valjda shortati dionice?! To je sporo…. 🙂 😉

unatoč ovome…
DAX gotovo 1% up
da li zbog ovog boldanog? ili su bikovi trenutno prejaki?
mislim da ću dionice početi kupovati negdi u siječnju…mislim da bi onda mogla biti rasprodaja….

http://www.ft.com/cms/s/0/28a18c2e-760a-11e5-a95a-27d368e1ddf7.html?ftcamp=traffic/partner/feed_headline/us_yahoo/auddev#axzz3ozvenseD

Monday’s hotly-anticipated numbers showed that the mainland Chinese economy grew at 6.9 per cent in the period — its slowest pace since the global financial crisis, but still narrowly ahead of analysts’ forecasts. It was the slowest quarterly growth rate since the first quarter of 2009, but still better than expectations of 6.7 per cent in a Bloomberg poll of analysts.

New Report

Close