Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

@Mr.Wiseguy…pozz…vele…si živ…ja se zabrinuo [emo_namigusa]

jedva phile, van drzave na sluzbenom putu, guzva neopisiva, vix 11 dana dole, potucen, krajne vrijeme za pull back, nafta danas pukla, sutra kina trade balance i pocinje prava stvar , banke earnings slijedeca 3 dana, neka nam da marekt pullback da mogu zamijeniti short s long poziciojm, odradimo long do 2060 i onda odoh u dugurocne bearse[emo_smijeh][emo_smijeh]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)[/color]

izasao iz shorta, mijenjam taktiku, ne kupujem na pull back, cekam taj zadnji val za ulazak u short poziciju , china trade balance vrlo lose, ZEW expectation u najbolju ruku katastrofa, JNJ vrlo lose, a ovo je najjaci dio earnings-a, biopharma, sve u svemu nikako ne bi htio ostati u long poziciji, ako se ovaj zadnji val prema gore pokaze kao bull trap,.

http://www.cnbc.com/2015/10/13/black-swan-risk-rises-to-highest-level-ever.html



nevjerojatno je što rade sa vix-om…16,3…pa imaj uv…disaster
stavit ću se na 33…ko ih ….
[/quote]utopio 35,55…išao long 60 upro…idem gledati tekmu…
ne mislim se javljati…gasiona…pozz…ajmo našiiii [emo_smijesak]

dali još netko vidi mini dno tj. odbijanac na nafti oko 45,5 ?

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

spx kao bolenisk pred smrt na morfiju, tvrdoglavo market hoce up odraditi taj rast do 2060, al nwema mira ovaj tjedan niti jedan dan, kina, zhw, jpm i gs, wmt, nflx,nafta, cisti horor, denial na najjace,phile mcclellan odlican, pogotovo korelacija bond i stock marketa,kaze crash oct 20-22, eto isto misli kao i ja[emo_smijeh][emo_smijeh]

Hm…. Crash 20-22 ?
Pa moralo bi onda brzo odraditi korekciju do kraja i onda juriš gore do 2060….

i po mom je prerano ocekivao sam krajem 10, mislim da nece niti odraditi rast do 2060, + short spx 2010, 20 % , 70 cash %, do sredince slijedeceg tjedna planiram 100 % biti in u short, sretno i poz


spx kao bolenisk pred smrt na morfiju, tvrdoglavo market hoce up odraditi taj rast do 2060, al nwema mira ovaj tjedan niti jedan dan, kina, zhw, jpm i gs, wmt, nflx,nafta, cisti horor, denial na najjace,phile mcclellan odlican, pogotovo korelacija bond i stock marketa,kaze crash oct 20-22, eto isto misli kao i ja[emo_smijeh][emo_smijeh]
…Tomu…kapa dolje za call od 20.08….hej…respektiram
ga…ali ovaj put grdo griješi…do Aprila 2016 da medonje vladaju
@Mr.medonje će zasigurno zapamtiti ovaj dan…imaju manje od dva sata
da me demantiraju…ok…kada sve bude gotovo…smijat ćeš se i nećeš
vjerovati…što vidiš…reći ćeš samom sebi…pa dobro zašto brzam [emo_namigusa]




nevjerojatno je što rade sa vix-om…16,3…pa imaj uv…disaster
stavit ću se na 33…ko ih ….
[/quote]utopio 35,55…išao long 60 upro…idem gledati tekmu…
ne mislim se javljati…gasiona…pozz…ajmo našiiii [emo_smijesak]
[/quote]…nikad…ali baš nikad…nisam bio relaksiraniji…niti
pomislio u LUDILU staviti s/L…never ever…gledam 60,6x…oh yeahhh

gledam 60,9x…omg…2020…wtf…grizliji…zapamtit ćete…ovaj dan
for a while…imate nešto više od sata…da me demantirate…you know
what…kada bi sada Warren…izašao sa svom lovom i stao na vašu stranu
ne znam da li bi uspjeli…ajmo vidjeti [emo_namigusa]

New Report

Close