Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


i Gartman je bullish…od 5-tog…je li moguće…ahahhahahaahahha

vidio, covjek je konacno pogodio pravu stranu bar na kratko[emo_smijeh][emo_smijeh]


da se osvrnem na naftu malo, po meni je ovo dead cat bounce, OPEC dize proizvodnju, Rusija dize proizvodnji, nema nikakve sanse za dogovorom u 12 mjesecu izmedu clanica OPEC-a i non OPEC proizvodaca okupljenih oko rusije( venezuela, angola itd).
razlog je valjda svima jasan, saudiciji i rusi su u ratu, simple as that, osim toga, saduijci trajno zele izbaciti shale gas, i ovo sto su isti smanjili proizovodnju za 250 00-300 000 bdp je tek pocetak, saudiciji su zaigrali last man standing igru i u njoj najbolje stoje, cim je usa dala zeleno svijetlo za iran, usli u otvoreni rat s shale gas proizvodacima.
stoga nafta i dalje bear forecast, metali isto, china stockmarket je puko,puno opasnije za tu zemlju je real estate bubble, ne treba phile nikakav spektakularni dogadaj da dode crash, sve je vec poznatom samo treba vremena za distribuciju prije toga, da su svi krenuli izlaziti kao slon kroz staklena vrata kao sto smo vidjeli na aug 24, puno mrtvih bi ostalo, ovako imaju vremena za likvidiranje pozicija.

@Mr.ja bih više volio…još jedan crash…nego ti…vjeruj mi
nego…sjećaš se kad sam ti rekao ime lika koji je na vrijeme najavio
crash…bio sam zaboravio…Tom McClellan [emo_namigusa]

Dobra šansa za povratak na 1975.
Ne moze se jahat gore u unedogled.

Srednjoročno bi mogli ići Up, i to bez velikih poteškoća.

Jedino bi se moglo nastaviti dole, ako se slomi potpora na 1970. Ajd vidjeti cemo…. Graf kaže Up srednjoročno !




Očekivao bi dobar minus na Futuresima u ponedjeljak.

Mršave su šanse da nastavi ići gore. Stvarno mršave….

jesi li se okusao u futures trgovini ?
[/quote]

ja trgujem nima, sta te zanima?
[/quote]pa..dosta toga. npr koja platforma chart? i okvirna strategija?time frame, intraday ili overn.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Švabe su mi dobre…0,8% up…s&p 2019
sada -0,1%…s&p 2013,5 [emo_vrtimise]

nevjerojatno je što rade sa vix-om…16,3…pa imaj uv…disaster


nevjerojatno je što rade sa vix-om…16,3…pa imaj uv…disaster
stavit ću se na 33…ko ih ….

…makni se sine…čista manipulacija [emo_namigusa]

rekoh mali up danas…e sada za bearish…treba Putin,banke itd.


rekoh mali up danas…e sada za bearish…treba Putin,banke itd.
kada počinju banke…sutra,preksutra,treba loš goog,a onda
kao šlag loša stena…kada…sigurno poslije 25-og…moram vidjeti
earningse

2016…mali up day…kad sam vas ja iznevjerio folksi…još jednom
može li bolje…kad će rat majku mu [emo_namigusa]


2016…mali up day…kad sam vas ja iznevjerio folksi…još jednom
može li bolje…kad će rat majku mu [emo_namigusa]
ok…2017,xx…hft bullshit [emo_smijeh]

New Report

Close