Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


uspxu 34,70
s/l je tight

60 min.na rubu…ma10…2009

ahhahhahahhaha…gledam drys sa $120 na 0,20…drys=ingra…kod nas[emo_smijesak]

rekapitulacija glasi…S&P…29.09.-9.10.=1871-2020…proslava pala…
what a ride folksi…8%…oh boy[emo_smijeh]

Očekivao bi dobar minus na Futuresima u ponedjeljak.

Mršave su šanse da nastavi ići gore. Stvarno mršave….


Očekivao bi dobar minus na Futuresima u ponedjeljak.

Mršave su šanse da nastavi ići gore. Stvarno mršave….

jesi li se okusao u futures trgovini ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Očekivao bi dobar minus na Futuresima u ponedjeljak.

Mršave su šanse da nastavi ići gore. Stvarno mršave….

jesi li se okusao u futures trgovini ?
[/quote]

ja trgujem nima, sta te zanima?


rekapitulacija glasi…S&P…29.09.-9.10.=1871-2020…proslava pala…
what a ride folksi…8%…oh boy[emo_smijeh]

e ovako decki, prije svega kapa do poda za prosli tjedan phile, pogotvo zbog hladne glave u prosli petak[emo_palacg]
rekapitulacija prosleg tjedna, spx u sedam dana + 8%, najbolji tjedan u 2015, osim tehnickog rebounda market nije dobio puno findamentalne potpore za ovaj run, labor market u usa katastrofa, njemacka factory oreders katastora, trade balance puno losije, DB gubitak 7 milrd, dva temelja bull marketa usa i germany isto polako padaju.
jedina fundamentalna potpora bull runu je nafta i o njoj ovisi puno.
slijedeci tjedan pocinje earnings season, za sada aloca, monsantno puno losije od ocekivanja, spx earnings ocekuje veliki pad, energy sector, commodites, i od aapl ocekujem losije od forecasta.
povijesno spx earnings i omjer P/E nakon q kvartala nikad veći,
http://www.multpl.com/s-p-500-earnings/

tehnicki, obranjena kvota 2022, overbought, pad na 1970-1980, konsolidacija, napad na 2061, obrana te kvote crash krajem 10,pocetak 11,

napisao sam prosli vikend, da od dvije varijante na stolu je ova najizlgednija i ovaj prosli tjedan je meni dosao kao potvrda da je na dijelu distibucija, osim toga i yamada isto rekla sredinom proslog tjedna, a ta zena stvarno zasluzuje da se pozorno slusa.

@Mr.velemajstore…jako lijepo si sve obrazložio…idemo step by step
…very short term…bullish scenario…ovisi o jednoj kompaniji 15-tog
GOOG…apsolutni genijalci…,a naš pm nije ih ni posjetio [emo_palacd]
ja si ne mogu pomoći…pullback ili sideways par dana…ja sam bik
bearish scenario…sutra vrh(malo viši)…pullback ovaj tjedan…up do27
i taj tvoj crash,a to bi značilo slijedeće…moguć rat sila zbog Sirije,FED(potpuno van pameti diže kamatu)…ne mogu vjerovati
let’s see…Mr. market…odlučuje…vix me muči malo…kao bika…rsi,
macd… mogu li i bikovi i vix up lol…pozz ekipo…Doc ne boj se i
ti javiti…jesi bik ili medo [emo_namigusa]

@Mr.Wiseguy…pogledao taj up kanal…podnosi i 1970-80…bulsi su na
konju ljudi…najjednostavnije rečeno…buy on dips…99,9% sam
bullish [emo_smijesak]

i Gartman je bullish…od 5-tog…je li moguće…ahahhahahaahahha

da se osvrnem na naftu malo, po meni je ovo dead cat bounce, OPEC dize proizvodnju, Rusija dize proizvodnji, nema nikakve sanse za dogovorom u 12 mjesecu izmedu clanica OPEC-a i non OPEC proizvodaca okupljenih oko rusije( venezuela, angola itd).
razlog je valjda svima jasan, saudiciji i rusi su u ratu, simple as that, osim toga, saduijci trajno zele izbaciti shale gas, i ovo sto su isti smanjili proizovodnju za 250 00-300 000 bdp je tek pocetak, saudiciji su zaigrali last man standing igru i u njoj najbolje stoje, cim je usa dala zeleno svijetlo za iran, usli u otvoreni rat s shale gas proizvodacima.
stoga nafta i dalje bear forecast, metali isto, china stockmarket je puko,puno opasnije za tu zemlju je real estate bubble, ne treba phile nikakav spektakularni dogadaj da dode crash, sve je vec poznatom samo treba vremena za distribuciju prije toga, da su svi krenuli izlaziti kao slon kroz staklena vrata kao sto smo vidjeli na aug 24, puno mrtvih bi ostalo, ovako imaju vremena za likvidiranje pozicija.

New Report

Close