Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


$BVXV,
$PBMD,
$AMPE
evo neki moguci runera danas

jel ti trgujes ovim dionicama ili lupas samo napamet male biopharme?
je, ako jedna od njih prode phase III i dobije approval od FDA polete lako 1000 %, problem je samo sto ih od 20, 19 bakrotira prije nego sto dode do faze III klinickog istrazivanja lijeka, ili ako vec trzis njima zbog cega, znas li kojim je pipeline i koliko zive love przi, da li odaraju po ATM-u i tako se financiraju ili ovo sto sam na pocetku rekao, opalis 3 biopharme pa kao da loto igras?

http://www.investing.com/news/economic-indicators/u.s.-factory-orders-rise-0.4-in-july-359735

opet miss, forecast 0.9

jos ce fed i na kraju stvarno dignuti kamate u 9 mjesecu[emo_smijeh][emo_smijeh]

http://www.cnbc.com/2015/09/02/fed-beige-book-says-economic-activity-expanding-growth-expected-to-continue.html

unatoc ovome:
http://www.zerohedge.com/news/2015-09-02/perfect-storm-worldwide-pmi-slippage

dobro se drze danas, ocekivao sam spx ispod 1900, a jos ce i na kraju probiti 1940, al neka svaki upside je kratkog daha

+ uvxy 74.8

out 76.80



$BVXV,
$PBMD,
$AMPE
evo neki moguci runera danas

jel ti trgujes ovim dionicama ili lupas samo napamet male biopharme?
je, ako jedna od njih prode phase III i dobije approval od FDA polete lako 1000 %, problem je samo sto ih od 20, 19 bakrotira prije nego sto dode do faze III klinickog istrazivanja lijeka, ili ako vec trzis njima zbog cega, znas li kojim je pipeline i koliko zive love przi, da li odaraju po ATM-u i tako se financiraju ili ovo sto sam na pocetku rekao, opalis 3 biopharme pa kao da loto igras?
[/quote]

Susaj ja svaki dan idem kroz scanner i nađem 10-ak per market gappera, i nakon toga poggledam daily grafove i koja je vijest iza dionica .. ako dobro stvari stoje dionica ne naleće kroz resistance points ima malen float, dobra vijest logično ide u daytrade. sada moj timeframe je 1 ili 2 minute ako vidim da dionica konosolidira i ima vise od prosjecnog od volumena idem in, ako krene protiv mene brz out, procent dobijanja je negdje oko 50% ovaj mjesec otkako koristim strategiju i uvijek vise zaradim nego izgubim, kontroliranje rizika je na mojoj strani i jest nisam uspio uhvatit $AQXP o kome svi pricaju ovo ljeto jer nisam imao priliku bio je čist run.. ali uhvatio sam dobri po 50%, 100% dobitaka

cudna taktika, ali ako funkcionira, svaka cast[emo_palacg]

dsamo jedan savjet stare kvrge…budite oprezni sa šortom…par dana
prije njihovog neradnog dana…btw minutni su abeceda…u cca 12,15
su bullsi probili kanal…ajd’…pozz!

di si ti nestao zadnjih par dana?[emo_smijeh]
vidio, probijeno 1940, upside po meni vrlo limitiran 1960-1970, tu cu dodavati jos.

Vix poceo padat?


di si ti nestao zadnjih par dana?[emo_smijeh]
vidio, probijeno 1940, upside po meni vrlo limitiran 1960-1970, tu cu dodavati jos.
…ne pitaj…viša sila…slušaj ovo…ovako malo bullsa nije
bilo od 2002,2008 poslije Lehmana i sada…Yamada…bull market is
over…tu curu se sluša…o da…pratim vas…ajd’

s razlogom, tolika kolicina losih podataka , sinkronizirana, lose je, vrlo.
jos koliko toliko usa izbacuje mix podatke, ne treba zaboraviti dvije stvari, rast gdp-a od 3.7 % je uzrokovan s invertory buildingom , realni rast je ispod 2%, a u pon nema vise national team za spas shangai index-a, vec dva dana shangai roni na otvaranju po 5 %, dode spsilacki tim ,pokupuzje sve blue chipove i hope index gore za 4-5 %, black monday ce biti na shangqai index-u u pon.
u tom duhu, + short spx 1954, pa kako ce gore, tako cemo pojacavati, toliko sam uvjeren da smo na pocetku bear market-a, pa pukovnik ili pokojnik.

New Report

Close