Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

@ marci

jedina pozitivna vijest danas, premalo za bilo kakvu promjenu sentimenta.
bullsi moraju dobiti QE 4 za nastavak bull marketa, odgoda dizanja kamata nece ih spasiti, makroekonomski podaci su losi, znaci u svakom slucaju bolje igrati na strani short pozicije do odluke FED-a.


+ uvxy 65.00 i 65.02

kakva preuranjena prodaja, ali morao smanjiti izlozenost obzirom da sam heavily in on short spx-a.

VIX na 31, mogli bi dan zavrsiti na razinama 1900-1910

baš kad sam se maknuo, zaiskrilo…eh…
po meni,sve je pomalo u režiji bullsa…da se odgodi podizanje kamata…i dobije QE4…ako im to može pomoći…
ja sam bearish…

VIX na 31, mogli bi dan zavrsiti na razinama 1900-1910

VXX prema 31…dobra prognoza![emo_palacg]
zanima me zadnjih 15 min…hoće li gurnut indekse još dublje…

cheers marci, sutra mislim da nastavljamo u istom raspolozenju, ostavio short spx , na futuresima vidio naglo propadanje ispod 1900 i povratak na razine 1910 u manje od min.

SAMO short igra. spx prema 1700-750 ,medo je usao na vrata.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

evo bas pisem tamo na tehnickoj, ja ga vidim u ovoj rundi do 1800-1820, ali da samo short igra, tu se svi slazemo, danas puno podataka moglo bi biti velike volatilnosti, trenutni otpor spx-a 1940

http://www.cnbc.com/2015/09/02/us-private-sector-aug-2015-adp.html

nastavljamo u istom stilu, 190.000, forecast 201.000, e sad ovaj podatak moze biti dobar i za jedne i druge.
bikovi logika, ne valja data, fed nece dizati kamate, nek se tulum nastavi, medvjedi logika ne valja jos jedan u nizu, idemo dalje.

od makroekonomskih podataka imamoi :
canada prva zemlja G-7 koja je usla u recesiju, australija porast BDP-a 0.2%, forecast 0.4%.

http://www.investing.com/news/economic-indicators/u.s.-q2-non-farm-productivity-revised-up-to-3.3-from-1.3-359722

evo konacno i nesto pozitivno , dugo nisam vidio ovoliku kolicnu podataka ispod ocekivanja u cijelom svijetu, kao ova zadnja 2 dana

$BVXV,
$PBMD,
$AMPE
evo neki moguci runera danas


evo bas pisem tamo na tehnickoj, ja ga vidim u ovoj rundi do 1800-1820, ali da samo short igra, tu se svi slazemo, danas puno podataka moglo bi biti velike volatilnosti, trenutni otpor spx-a 1940

kako drzi 1940 na futuresima, ovo je ne znam koji put u zadnja dva dana da se odbija od te razine

New Report

Close