Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


Ovo je najaktivnija tema na stranim tržištima pa da ovdje pitam…

Koje web stranice / newslettere pratite a koje daju konkretne savjete za kupnju/prodaju dionica? Imate li neke za preporuku?

Ja do sad nisam našao neke besplatne stranice kojima sam sretan, a sad sam u fazi da isprobavam i one koje se plaćaju, ali ni tu nema neke sreće.

Djabe ti to nece nitko dati. Svi traze neke pretplate a i ti s pretplatama znaju kasniti debelo u svojim preporukama tj. kad oni nesto preporuce stvar je vec debelo narasla. Najbolje je izbjegavati mainstream medije jer lazu i najcesce pricaju kontra (dobro ih je ponekad pogledati tipa kad Soros ili Buffet po necem hrackaju znaci da bas treba kontra odigrati). Pratite:
http://www.zerohedge.com
http://www.businessinsider.com
http://www.freestockcharts.com – za TA – registracija je djabe a stvar je u realnom vremenu

Ima toga jos – ko bi to pobrojao. I onda na temelju svega pokusajte sami dokuciti u koji sektor ulagati a onda cete doci i konkretno u koje tickere.



UCO short definitivno

Pun promasaj! [cool]
[/quote]

imaš još kakvu mudrost u rukavu

više sam dolara profitirao na uco short nego si ti ikad očima vidio




UCO short definitivno

Pun promasaj! [cool]
[/quote]

imaš još kakvu mudrost u rukavu

više sam dolara profitirao na uco short nego si ti ikad očima vidio

[/quote]

Pa dajte podijelite s nama tu tehniku da i mi ostali vidimo bar djelic te silne love. Jer zbilja bi bilo interesantno vidjeti kako ste to na shortu UCO-a zaradili kad je dana kad ste napisali da ga treba shortati closing cijena bila 49,13, a jucerasnja 56,46 sto je samo cca 14,92% zarade u par dana onima koji ga nisu shortali vec su ga imali ili kupili. Zbilja bi me zanimala ta tehnika, a vjerujem i ostale forumase koji prate ovo. Budite ljubazni i velikodusni pa i nama sirotinji pojasnite taj sistem. Zahvaljujem unaprijed.

p.s.
Sad sam bas isao gledati SCO koji je short pa gledam i racunam i nije mi jasno: spomenutog dana kad ste rekli da ga treba uzeti je imao closing price 49,24 dok je jucer cijena bila 42,55. Racunam i racunam i kak god da racunam meni to ispadne prek 14% pusione. Gdje grijesim pomozite?


GOLD 1398.410.10+0.73%
SILVER 29.020.607+2.14%
COPPER 3.99150.044+1.11%

gija silveru…….gija gija hehe
uz ovoliku kartušinu koja se printa ima da dođe na 100 usd za uncu…

http://www.weissmoneynetwork.com/skyrocketing-silver-45115?mam
Lucy in the sky with silver, Lucy in the sky with silver…….
hehe [kiss]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........





UCO short definitivno

Pun promasaj! [cool]
[/quote]

imaš još kakvu mudrost u rukavu

više sam dolara profitirao na uco short nego si ti ikad očima vidio

[/quote]

Pa dajte podijelite s nama tu tehniku da i mi ostali vidimo bar djelic te silne love. Jer zbilja bi bilo interesantno vidjeti kako ste to na shortu UCO-a zaradili kad je dana kad ste napisali da ga treba shortati closing cijena bila 49,13, a jucerasnja 56,46 sto je samo cca 14,92% zarade u par dana onima koji ga nisu shortali vec su ga imali ili kupili. Zbilja bi me zanimala ta tehnika, a vjerujem i ostale forumase koji prate ovo. Budite ljubazni i velikodusni pa i nama sirotinji pojasnite taj sistem. Zahvaljujem unaprijed.

p.s.
Sad sam bas isao gledati SCO koji je short pa gledam i racunam i nije mi jasno: spomenutog dana kad ste rekli da ga treba uzeti je imao closing price 49,24 dok je jucer cijena bila 42,55. Racunam i racunam i kak god da racunam meni to ispadne prek 14% pusione. Gdje grijesim pomozite?
[/quote]

Kolega … Vama, kao i meni matematika je jednoznačna točno definirana nauka.
Nekima je to kao politika kako kome odgovara ( 1 – seru , 2 – misle , 3 – rade ).
U svakom slučaju ako im tako odgovara i oni zadovoljni želim im svu sreću. [shocked]





UCO short definitivno

Pun promasaj! [cool]
[/quote]

imaš još kakvu mudrost u rukavu

više sam dolara profitirao na uco short nego si ti ikad očima vidio

[/quote]

Pa dajte podijelite s nama tu tehniku da i mi ostali vidimo bar djelic te silne love. Jer zbilja bi bilo interesantno vidjeti kako ste to na shortu UCO-a zaradili kad je dana kad ste napisali da ga treba shortati closing cijena bila 49,13, a jucerasnja 56,46 sto je samo cca 14,92% zarade u par dana onima koji ga nisu shortali vec su ga imali ili kupili. Zbilja bi me zanimala ta tehnika, a vjerujem i ostale forumase koji prate ovo. Budite ljubazni i velikodusni pa i nama sirotinji pojasnite taj sistem. Zahvaljujem unaprijed.

p.s.
Sad sam bas isao gledati SCO koji je short pa gledam i racunam i nije mi jasno: spomenutog dana kad ste rekli da ga treba uzeti je imao closing price 49,24 dok je jucer cijena bila 42,55. Racunam i racunam i kak god da racunam meni to ispadne prek 14% pusione. Gdje grijesim pomozite?
[/quote]

imaš negdje u nekoliko dana moje ulaske u niz pozicija, na kojima sam i zatvaranja naznačio…

ja sam daytrader bejbi ako ti to što znači…

u svakom slučaju mislim da je HDZ prihvatljivija forma od načina komunikacije na ovom forumu

stoga ćete ovo razumjeti kao moj zadnji post na njemu..a i nemam vremena, nije jednostavno kontrolirati cca 10-ak otvorenih pozicija u daytrade…






UCO short definitivno

Pun promasaj! [cool]
[/quote]

imaš još kakvu mudrost u rukavu

više sam dolara profitirao na uco short nego si ti ikad očima vidio

[/quote]

Pa dajte podijelite s nama tu tehniku da i mi ostali vidimo bar djelic te silne love. Jer zbilja bi bilo interesantno vidjeti kako ste to na shortu UCO-a zaradili kad je dana kad ste napisali da ga treba shortati closing cijena bila 49,13, a jucerasnja 56,46 sto je samo cca 14,92% zarade u par dana onima koji ga nisu shortali vec su ga imali ili kupili. Zbilja bi me zanimala ta tehnika, a vjerujem i ostale forumase koji prate ovo. Budite ljubazni i velikodusni pa i nama sirotinji pojasnite taj sistem. Zahvaljujem unaprijed.

p.s.
Sad sam bas isao gledati SCO koji je short pa gledam i racunam i nije mi jasno: spomenutog dana kad ste rekli da ga treba uzeti je imao closing price 49,24 dok je jucer cijena bila 42,55. Racunam i racunam i kak god da racunam meni to ispadne prek 14% pusione. Gdje grijesim pomozite?
[/quote]

Kolega … Vama, kao i meni matematika je jednoznačna točno definirana nauka.
Nekima je to kao politika kako kome odgovara ( 1 – seru , 2 – misle , 3 – rade ).
U svakom slučaju ako im tako odgovara i oni zadovoljni želim im svu sreću. [shocked]
[/quote]

ti si stvarno pun sebe…kad par dana ne sereš posebice

Stvarno same p…. i umišljene veličine ostale na ovom forumu,podjebavaju koliko je tko zaradio,pa kao da je to bitno!Danas jesi sutra nisi,nisam puno niti pisao jer nema smisla,niti ni neću…vi ste dno dna!
Umjesto da pomognemo jedni drugima vi samo uživate kad netko izgubi,jadno…
Pozdrav svim dobronamjernim forumašima koji su nekad bili aktivni,ako još ponekad navrate.

"Only dead fish swim with the stream"


Stvarno same p…. i umišljene veličine ostale na ovom forumu,podjebavaju koliko je tko zaradio,pa kao da je to bitno!Danas jesi sutra nisi,nisam puno niti pisao jer nema smisla,niti ni neću…vi ste dno dna!
Umjesto da pomognemo jedni drugima vi samo uživate kad netko izgubi,jadno…
Pozdrav svim dobronamjernim forumašima koji su nekad bili aktivni,ako još ponekad navrate.

dno dna bigfoot, točno kako si rekao…

takodjer DNO DNA pogotovo za strucnjaka naseg SOJICA ,ps.imas nesto kupnje ovdje do 0.01 $ [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ja sam daytrader bejbi ako ti to što znači…
u svakom slučaju mislim da je HDZ prihvatljivija forma od načina komunikacije na ovom forumu

Ni u jednom ni u drugom slučaju nemam ništa protiv, .. svako kako voli.
Jedno je sigurno matematika ti ide kako si napisao kao i gđi "Kosor" ( 2 prosvjednika itd )… nema ih itd.

O dnu dnu dna .. kao što vidiš pogodio si ga sam … posebice ( hvrvatska riječ ili … )
trebao bi to “invertirati” u $ … zarada je zarada.
LP

Uzmi drugi nik gosp. “Inverter”
Ako ti nisi danas u “bull”-u zaradio neznam tko je ?

P.S. opet se žali moderatoru, kao “palidrvce”.

za barbamaka i sojica

evo,
1. nasdaq ide na 2540. – prodaja TYPa i kupnja TYHa
2. aktivira se pozitivna divergencija i rast do EMA21 – cca +4% – prodaja TYHa i kupnja TYPa

graf

New Report

Close