Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


+ UNG @ 5.54

hmm UNG opet botomira… [undecid]
+HNR
+ AMD

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



+ UNG @ 5.54

hmm UNG opet botomira… [undecid]
+HNR
+ AMD
[/quote]

još sam ga sinoć dokupio po 5.33…
52 week low je 5.20, 52 week high nešto preko 10….
NG opet ispod 3.90$…pa teško mi je za vjerovat da ovo može još nešto puno niže od ovoga…
zanimljivo je pogledati unatrag 2 godine, cijena je tek nekoliko puta bila na razini od 5.30…

+++FRO

Pijem krv po kućama!

AMD jucer prodao..danas+ again duplo komada…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

+malo PWER 8.89

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

-pwer 9,09
amd grabi jos …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

GT tempirana bomba…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

DELL ….uffff jos jedna bomba

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Evo jedna bezvezna dionica po mjeri naših špekulanata danas + 50% URGP

obožavam strvine-posebno ovce

Ja mirno drzim AGQ, SVM i UCO i za sad nemam to namjeru prodavati tak skoro. Prvo dvoje mi u solidnom plusu, UCO sam uranio 2-3 dana s ulazom al OK. Sve po planu za sad.

amen

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

XRTX dobar za ulaz….oko 13

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close