Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


vratio se u USD/SGD, stop ispod 1.2692. bah…

kako Vam se kolega čini odnos USAdolara i Kanadskog? nešto sam se zezao danas malo s tim, pa rekoh da Vas pitam.
Kolega inverter je postao počasni analitičar brokeraja "Brokeri s Moravu" [thumbsup]



vratio se u USD/SGD, stop ispod 1.2692. bah…

kako Vam se kolega čini odnos USAdolara i Kanadskog? nešto sam se zezao danas malo s tim, pa rekoh da Vas pitam.
Kolega inverter je postao počasni analitičar brokeraja "Brokeri s Moravu" [thumbsup]
[/quote]
YYIN TO JE PRAVA FIRMA….DOBIO SAM DOJAVU [lol] [lol] [lol] [lol] ili BOFL [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ehej bok deca……

Od neki dan sam opet u srebru i bakru.
Naravno SVM i QUX.
Titan Uranium piči ko blesav, sad je na 0,83 cad ( bio na 0,20 kad sam ga kupovao ), a uran od 42 usd došao na 73 usd.
Kaj da velim? Može li bolje….

Na razlici kanadskog dolara i usd se nećete obogatiti, ali i tu imam nekih tri posto extra, jer sam mijenjao usd u cad kad je bio 1,02 a sad je 0,99

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

EXK buy @ 6.71



barbamrak@ samo neka lupa kečige bolesnik…. [cool]
+rdn
+solf

– navedeno
+ malo EXH i LVLT
[/quote]
– EXH [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

+ – ENTR [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Šortao FCX, ali uzeo i call opcije na njega, pa da vidimo

Pijem krv po kućama!

Prosli tjedan nakon vise od mjesec dana apstinencije od burze kupio SVM u ponedjeljak i AGQ u utorak. SVM sam skinul super, AGQ sam mogao i bolje al nema veze

Chesapeake Energy plans to sell $5B in assets

http://finance.yahoo.com/news/Chesapeake-Energy-plans-to-apf-1089664860.html?x=0&sec=topStories&pos=6&asset=&ccode=

evo, u pre-marketu je veselo…a uskoro će i izvješće, koje će biti dobro…pa ak je još ko zainteresiran da se ukrca…još uvijek se da ovdje dobro zaraditi…

REE buy @ 14.47

Evoga FAZ 7,80$ a brutalni kapital se ukrcao na 14$ i nestao. [lol]

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

micek-tigrić naišao na jaku distribuciju
puno jaču od hdel [rolleyes]

budali je i jedan nick preveliko opterećenje

New Report

Close