Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Stopped-out iz EUR/USD

Downside risks to growth remain

Evo mog portfelja:

BAC
GOOG
AAPL
PPO
POT
QCOM
BLK
SATC
BNS
ECA
GPRO
MED
ADM
SATC
SGEN

Firme koje mi se svidaju i koje sam posjedovao:
BRD, SWKS, OVTI, DECK, SPLS, SU, SLB, ROST

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Evo mog portfelja:

BAC
GOOG
AAPL
PPO
POT
QCOM
BLK
SATC
BNS
ECA
GPRO
MED
ADM
SATC
SGEN

Firme koje mi se svidaju i koje sam posjedovao:
BRD, SWKS, OVTI, DECK, SPLS, SU, SLB, ROST

Eto, da se nadovežem na dionice koje sam ja posjedovao…i ajmo reć da su mi se sviđale, neke više neke manje…

BAC…bio sam kupio prošle godine na nekih 16 $, pa je u brzom peridou došlo na 19 – 20 $ pa sam to fino prodao i bio sam jako sretan tom zaradom u nekoliko dana…smatram da je jeftina danas…

U više navrata sam kupovao i prodavao dionice DRYS, na kojem se isto jako dobro dalo zaraditi…ali budući da cijene vozarina nikuda baš ne mrdaju, jednostavno cijeli taj brodarski sektor je trenutno van fokusa…i eto danas sam tek pogledao kako stoji cijena dionice…kad dođe do oporavka, a na njegovom smo put…morat će porast i cijene vozarina i sigurno kad ponovno dođu u fokus da će to biti jako dobra kupnja…možda je i već sad na ovim razinama iako bi mi bio draži ispod 5$…

SWN kojeg sam nedavno bio kupio i nešto sitno zaradio, tek toliko da mi je pokrilo troškove al sam brzo izašao van…možda sam trebao ostati, ali sam previše u tom trenutku bio izložen tom sektoru…

Bilo je tu još dionica koje sam kupovao na osnovu TA….više ih ni ne znam sve…COH, TWC, SMI, UMC…
U više navrata bio je na razmatranju RIMM na razini od 58 $…nisam ga onda kupio, pa sad nekako mi se čini da ću ga još manje kad je 3 $ više…

AAPL…e ako mi je šta žao onda mi je to što ga nisam kupio na razini od 300 $…ovo je bomba od dionice…štamparija love…ima da rasture sa izvještajem, iz kvartala u kvartal potuku sva očekivanja…a još taj ipad…tu je uspjeh zagarantiran…

I nekako uvijek pratim što se dešava s TXN…oni su mi ovak interesantni…ali mi se na ovim razinama čine preskupi…

izgleda da ću prodati AT&T u ponedjeljak…digao sam nešto love kroz dividendu, iako je dividenda bila 0.43 $ po kvartalu (1.72 $ na godinu, što je bilo 6 % od cijene po kojoj sam kupovao), al dosta se izgubi jer se dividenda umanji za porez koji odma odbiju…a i bilo mi je poslije žao što nisam uzeo VZ koji je u to vrijeme nudio isto takvu dividenu, čini mi se i još malo veću…a u međuvremenu je po cijeni daleko prešišao T….a i sad će najvjerojatnije dobiti Iphone…

da, kolege su svi kupovali na dnu i prodali na vrhu

Ima li netko kakvo misljenje o Children’s Place (PLCE). Ovo je dobro palo zadnjih dana. Imaju 0 duga i $6.5 dollara casha po dionici. Izgleda dosta jeftino.

CEO je prodala 12K dionica prosli tjedan, ali joj je ostalo jos 85K. Prosli tjedan je probila i 50 i 200 MA.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Ima li netko kakvo misljenje o Children’s Place (PLCE). Ovo je dobro palo zadnjih dana. Imaju 0 duga i $6.5 dollara casha po dionici. Izgleda dosta jeftino.

CEO je prodala 12K dionica prosli tjedan, ali joj je ostalo jos 85K. Prosli tjedan je probila i 50 i 200 MA.


kolega valjalo bi razmotrit IDTI precesto napada zadnje vrijeme ovaj otpor cca 7.30$ ,zaustavilo se na zeznutoj brojci petak [rolleyes] 6.66 $

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kao što najavih…prodao AT&T na 28.42…oslobodilo mi se nešto casha i mjerkam JASO, iako je dosta skočio, možda uletim kratkoročno…
molio bih mišljenja…

ekipa pozz…
tko ima volje neka si pogleda cnlg..
promet drastično povečan u zadnjih 20 dana, direktor firme kupio 277.000 dionica po 0.36, čeka se odobrenje patenta za glowworm..i tako ima dosta stvari ali očito nekaj se događa a nitko nezna kaj..
s prometa od 100.000 dnevno (prosjek) je poraslo na 800.000 komada (prosjek 20 dana)…

lp
p.s. i agen nije loš..

sada bu invertar pitao zakaj nisam prodao kada je bilo 30% plusa ali eto prijatelju sve sam ti napisao u pm…
lp i čujemo se kroz mjesec dva opet..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


ekipa pozz…
tko ima volje neka si pogleda cnlg..
promet drastično povečan u zadnjih 20 dana, direktor firme kupio 277.000 dionica po 0.36, čeka se odobrenje patenta za glowworm..i tako ima dosta stvari ali očito nekaj se događa a nitko nezna kaj..
s prometa od 100.000 dnevno (prosjek) je poraslo na 800.000 komada (prosjek 20 dana)…

lp
p.s. i agen nije loš..

sada bu invertar pitao zakaj nisam prodao kada je bilo 30% plusa ali eto prijatelju sve sam ti napisao u pm…
lp i čujemo se kroz mjesec dva opet..


e da kompa…30% se ne propusta….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


kao što najavih…prodao AT&T na 28.42…oslobodilo mi se nešto casha i mjerkam JASO, iako je dosta skočio, možda uletim kratkoročno…
molio bih mišljenja…

P/E im je nizak, ali je PEG 1.85. Dakle pogledaj zbog cega analiticari smatraju da ce im zarada znacajno pasti slijedece godine. Vjerojatno Kinezi ukidaju subvencije ili nesto slicno.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Pređe i nafta $90 ode u nebo.

Idemoooooooooooooooo

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

šteta što nisam uzeo JASO na 7.40….eto ga na 7.80…
dobro da sam se rješio AT/T na 28.42…
nije mi jasno što je s VZ-om…dobili su iPhone i u minusu 2%…

New Report

Close