Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

[kiss]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Projekcije kretanja EURUSD (za idućih 6-7 mjeseci) i SP500 (za slijedeću godinu/dvije). Preciznu putanju je nemoguće prognozirati, ali generalni smjer je 90% ovo što vidite. Timing na slikama nije precizan, ali otprilike, ljeto 2011. će biti lokalni top… Enjoy

Odličan graf za EURUSD samo je trebalo nacrtati u suprotnom smjeru po meni 1,10- 1,05 EUR/USD.
[/quote]

Je li jos netko ovoliko zaveden masovnom propagandom?

http://pseudomarkets.blogspot.com/




Projekcije kretanja EURUSD (za idućih 6-7 mjeseci) i SP500 (za slijedeću godinu/dvije). Preciznu putanju je nemoguće prognozirati, ali generalni smjer je 90% ovo što vidite. Timing na slikama nije precizan, ali otprilike, ljeto 2011. će biti lokalni top… Enjoy

Odličan graf za EURUSD samo je trebalo nacrtati u suprotnom smjeru po meni 1,10- 1,05 EUR/USD.
[/quote]

Je li jos netko ovoliko zaveden masovnom propagandom?
[/quote]
u cashu od 30 .12. prosle god. [cool] a sutra cemo vidit ako bude prilike….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

upravo targetirao portfolio za 2011. ..i nema majci mrdanja, ubiše me transakc.troškovi..

-63 % US Stocks ( od čega Long: equities 30 %, commodities 54 % , ostalo 8 % (cash-FX etc.),8 % držim u short na SPX))
-25 % Equities NON US-od čega 60 % BRIC, 40 % Eurostox
– 6 % ipak eurobonds diverzifikacije radi (iako tu ne očkujem puno)
-6 % cash funds..

peri-deri…target commodities i BRIC tržišta idu brutalno up, ostalo je sidrenje…
će da vidimo,… [wink]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]





Projekcije kretanja EURUSD (za idućih 6-7 mjeseci) i SP500 (za slijedeću godinu/dvije). Preciznu putanju je nemoguće prognozirati, ali generalni smjer je 90% ovo što vidite. Timing na slikama nije precizan, ali otprilike, ljeto 2011. će biti lokalni top… Enjoy

Odličan graf za EURUSD samo je trebalo nacrtati u suprotnom smjeru po meni 1,10- 1,05 EUR/USD.
[/quote]

Je li jos netko ovoliko zaveden masovnom propagandom?
[/quote]
u cashu od 30 .12. prosle god. [cool] a sutra cemo vidit ako bude prilike….
[/quote]
Majstore zaboravio na stari trik,zadnji dan u metru ha [lol] ,in 100% [wink]

philips @ ne ne…31.12. niti otvorio niti pogledao sto se desava…treba malo i odmorit…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kolege je li ovo euforija za početak godine ili je početka klanja ?


kolege je li ovo euforija za početak godine ili je početka klanja ?

ne znam, možda da pogeldamo povijesne statistike za svaki obečavajući prvi radni dan u godini-kako je ista godina dalje tekla..iako ne kaže se uzalud da je statistika točan zbroj irelevantnih podataka.. [wink]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

U prilogu nam je 2010 pa prvi danu i jesu ok…
Gospodin Inverter dajte Vi komentar, ipak ste najrelevantiniji na forumu

+COCO (LSE)
u cetvrtak usao u EUR/CHF, position trade. Vidio prilog na dnevniku o stambenim kreditima u svicarcima pa nisam mogao odolit…

Downside risks to growth remain

dodao jos malo COCO…

Downside risks to growth remain

Kupio sam danas ADM – Archer Daniels Midland

Koma od firme. Vece stetocine od Djakovstine, izgorilo im zito u Rusiji ljetos. Medutim ovo je Agriculture play sa daleko najnizim multiplama. Trejdaju se na 10 usprkos ogromnom rastu cijena zitarica. Sve slicne kompanije sada iznad 20, Vittera iznad 40. Dijele i dividendu.

Racunam da plima (cijene zitarica) mora podici sve brodove bez obzira koliko su losi, pa i ADM.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close