Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

– SOL na otvaranju….hvala … nekako mi ovaj MGM privlacan na 13.50 cca

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

+ MGM
+SOL again [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

SIL@25,53$bought

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


SIL@25,53$bought

Mislim da si uranio. Ak se ne varam uskoro bus ga imal na 24,20 ako ne i zeru nize

http://www.dtfutures.com/demoFort.htm?utm_source=Barchart_120910&utm_medium=fortucastEmail-45627

who dares, wins

SandRidge sells non-core oil assets for $110 mln

ide SD u visine…

Kolega Pobjeda i Tigrus kako stoji FAZ, jel kupujete i smanjujete li prosjek, nemojte previše jer uskoro će te imati prilike po puno povoljnijoj cijeni smanjiti prosjek ulaska jer ako kroz mjesec dva budete kupovali po 5-6 imat će te prosjek ulaska od 11$.

PUCANJ U IVU PUKANIĆA JE PUCANJ U DEMOKRATSKU HRVATSKU


SandRidge sells non-core oil assets for $110 mln

ide SD u visine…


hebate….ja vec mislio da je SD bye bye….dobar [thumbsup] ja se prebacio na solarce…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

hebate….ja vec mislio da je SD bye bye….dobar [thumbsup] ja se prebacio na solarce…

ja volim plin i naftu…
mjerkam SWN trenutno…
imali su solidne rezultate za 3Q…
primamljiv mi na ovim razinama…


hebate….ja vec mislio da je SD bye bye….dobar [thumbsup] ja se prebacio na solarce…

ja volim plin i naftu…
mjerkam SWN trenutno…
imali su solidne rezultate za 3Q…
primamljiv mi na ovim razinama…
[/quote]
hmm trenutno na 50 sma dnevni…moguce curenje do 35…na potporu ,inace dobar pick

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Na CNBC kažu da FAZ ide do 5 dolara do Božića, da li je to moguće u tako kratkom vremenu.

PUCANJ U IVU PUKANIĆA JE PUCANJ U DEMOKRATSKU HRVATSKU

+ SWN na 36.05

New Report

Close