Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


DOW JONES INDUSTRIAL (30) – DJIA – bi danas (3.12.2010.) trebao doc do razine 11400-500 bodova (rast 100-150 bodova).
Od sljedeceg tjedna trebao bi padati a pad se nastaviti do kraja mjeseca odnosno godinu bi trebao zavrsiti na razini ispod 11000 bodova.
U sljedece dvije godine tj. do kraja 2012. DJIA bi se trebao spustiti na 4500 bodova.


verdi, 05.12.2010. u 11:54
DJIA presao 9000 bodova – ocekivano i vjerovatno znak za dolazak masovne rasprodaje u 8mj. Stopa nezaposlenosti slijedece godine u SAD-u vjerovatno oko 20%. Totalno nepovjerenje u sustav kakav poznajemo – pocetak novog doba u industriji koji ce tek oko 2013 zaživjeti. DJIA do kraja godine vjerovatno izmedju 4000-4500 bodova.

Ovo je tvoj post od kraja 7.mj. MAJSTOREEEEE [thumbsup] [lol]

who dares, wins



DOW JONES INDUSTRIAL (30) – DJIA – bi danas (3.12.2010.) trebao doc do razine 11400-500 bodova (rast 100-150 bodova).
Od sljedeceg tjedna trebao bi padati a pad se nastaviti do kraja mjeseca odnosno godinu bi trebao zavrsiti na razini ispod 11000 bodova.
U sljedece dvije godine tj. do kraja 2012. DJIA bi se trebao spustiti na 4500 bodova.


Anonimno, 05.12.2010. u 16:44
DJIA presao 9000 bodova – ocekivano i vjerovatno znak za dolazak masovne rasprodaje u 8mj. Stopa nezaposlenosti slijedece godine u SAD-u vjerovatno oko 20%. Totalno nepovjerenje u sustav kakav poznajemo – pocetak novog doba u industriji koji ce tek oko 2013 zaživjeti. DJIA do kraja godine vjerovatno izmedju 4000-4500 bodova.

Ovo je tvoj post od kraja 7.mj. MAJSTOREEEEE [thumbsup] [lol]
[/quote]
jos jedan vjecni medjed [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

SD raketa…


SD raketa…


konacno….ponovo unutra?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

konacno….ponovo unutra?

da…
imam nekako vjere u taj sektor…
CHK, XOM i sad ponovno u SD-u…čini 60% mog portfelja vani…


konacno….ponovo unutra?

da…
imam nekako vjere u taj sektor…
CHK, XOM i sad ponovno u SD-u…čini 60% mog portfelja vani…
[/quote]
CHK dobra ….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


nafta bi mogla i preko 90$

jako blizu….

međedi ćao [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Slika govori vise od 1000 rijeci (dolara, eura itd.) [smiley]

p.s.
Sjeca li se netko "ludog" iveka123 [wink]

I kaj sad da radimo?
Da li da prodajemo ili dokupljujemo?

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


I kaj sad da radimo?
Da li da prodajemo ili dokupljujemo?

Pa kaj se AGQ tice ja ocekujem da se (kao i samo srebro) skorigira relativno uskoro pa da uletim u 4. rundu, a kaj se tice fizickog to sam moras odluciti koji ti je time frame u kojem ga mislis drzati. Ako se radi o godinama, onda ni sad za dokup nije kasno. No, velim, ocekujem korekciju barem simbolicnu. Ja svoje fizikalije nemam namjeru skoro prodavati iako je plus sad vec pozamasan. Imas tonu postova koje smo nas par pisali zasto smo ocekivali da metali rastu, koji su razlozi itd. Ja i dalje ni teleskopom ne vidim da je tu doslo do ikakvih promjena pa da bi promijenio razmisljanje. Dakle, ukratko, metali su long term u bullu

Nisam ja dovoljno bogat da kupujem fizikalije a i nemam živaca za to….papiri su zakon..odmah unovčivi i nema puno dodatnih troškova…

Zanima me SIL ETF i to ću kupiti (pandan GDX ali za Silver) i držati…
Sa AGQ-om ću se igrati i dalje…
Inae ne sekira me previše što je AGQ odletio jer je moj target bio 144 $ za prodaju..dakle mogu
eventualno žaliti samo do te razlike u cijeni…preko toga me više ni Bog dragi ne bi zadržao unutra tako da ne žalim za onim što ne bih realizirao ionako…

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

Gija Silveru……………gija gija [thumbsup]

SILVER
30.535

0.80
+2.69%

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

New Report

Close