Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

ošo i ostatak AGQ@138,30$….evo mene opet tranu na prvom topoganu… [smiley]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

jos jednom RDN + – , cash 100%, dosta za danas

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ja prodao pola UMC-a i sav SD…pokupilo me na 5.40…nisam bio doma, bio bi povuko nalog…mislim da će još gore sutra…iako se nikad ne zna kakvu će brojku sutra izbacit vezano uz zaposlenje…


ja prodao pola UMC-a i sav SD…pokupilo me na 5.40…nisam bio doma, bio bi povuko nalog…mislim da će još gore sutra…iako se nikad ne zna kakvu će brojku sutra izbacit vezano uz zaposlenje…

SD ne stoji bas najbolje ove godine,…sto bas njega ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

DOW JONES INDUSTRIAL (30) – DJIA – bi danas (3.12.2010.) trebao doc do razine 11400-500 bodova (rast 100-150 bodova).
Od sljedeceg tjedna trebao bi padati a pad se nastaviti do kraja mjeseca odnosno godinu bi trebao zavrsiti na razini ispod 11000 bodova.
U sljedece dvije godine tj. do kraja 2012. DJIA bi se trebao spustiti na 4500 bodova.


DOW JONES INDUSTRIAL (30) – DJIA – bi danas (3.12.2010.) trebao doc do razine 11400-500 bodova (rast 100-150 bodova).
Od sljedeceg tjedna trebao bi padati a pad se nastaviti do kraja mjeseca odnosno godinu bi trebao zavrsiti na razini ispod 11000 bodova.
U sljedece dvije godine tj. do kraja 2012. DJIA bi se trebao spustiti na 4500 bodova.

Da, tako piše u Bibliji-Knjiga postanka 29.42. [cool]

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)


ošo i ostatak AGQ@138,30$….evo mene opet tranu na prvom topoganu… [smiley]

Obojica se zajebasmo. A jos lijepo napisah neki dan ide to prek 140 i ne poslusah se. Koliko si digo ak nije tajna?

Alles zusammen 798,92 $ na uloženih ukupno 9.006,31 $ , vrijeme držanja 20 dana…
Neto…(nakon provizija ulaznih i izlaznih)

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

SD ne stoji bas najbolje ove godine,…sto bas njega ?

ne stoji cijena dionice najbolje, al upravo zbog toga…
početkom ove godine bio je na razini od 10$, da bi kroz godinu zaronio na ispod 4$….dotaknuo je 3.87 (kraj kolovoza) i od onda lagano krenuo prema gore…
eto ga danas i dalje piči unatoč lošim brojkama o zaposlenju…
a rezultati za 3Q su promašili očekivanja što se EPS-a, a što se proizvodnje tiče…

Increases Oil Production in Third Quarter 2010 by 65% from Second Quarter 2010 and by 207% from Third Quarter 2009

a s obzirom da je za očekivat da će nafta gore, a i cijena prirodnog plina….trebao bi ovo biti dobar pick po meni….a i uvijek ih netko može preuzeti…bilo je u zadnje vrijeme par preuzimanja u tom sektoru….


Alles zusammen 798,92 $ na uloženih ukupno 9.006,31 $ , vrijeme držanja 20 dana…
Neto…(nakon provizija ulaznih i izlaznih)

Eto sad smo kvit kaj se tice onog posla od prosle godine u ovo doba [wink]

p.s.
Sad ne preostaje nis drugo nego pricekati korekciju pa nutra. Ja po 4. put

Imam još UYM, GDX i DBC i sve to mi dobro radi, prinosi rastu ali nije u zoni šuta…a za AGQ sam rekao da je prevolatilna igračka da bih ga stalno držao….biti će opet na njemu onih fantastičnih korekcija od -12,00 % u jednom danu…e tada treba uletiti…ali, uostalom to znaš bolje od mene pošto si već đomba u AGQ-u… [wink]

Idem sada, moram po djecu u vrtić..

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


SD ne stoji bas najbolje ove godine,…sto bas njega ?

ne stoji cijena dionice najbolje, al upravo zbog toga…
početkom ove godine bio je na razini od 10$, da bi kroz godinu zaronio na ispod 4$….dotaknuo je 3.87 (kraj kolovoza) i od onda lagano krenuo prema gore…
eto ga danas i dalje piči unatoč lošim brojkama o zaposlenju…
a rezultati za 3Q su promašili očekivanja što se EPS-a, a što se proizvodnje tiče…

Increases Oil Production in Third Quarter 2010 by 65% from Second Quarter 2010 and by 207% from Third Quarter 2009

a s obzirom da je za očekivat da će nafta gore, a i cijena prirodnog plina….trebao bi ovo biti dobar pick po meni….a i uvijek ih netko može preuzeti…bilo je u zadnje vrijeme par preuzimanja u tom sektoru….
[/quote]
imao sam ga svojevremeno…par puta…pa pitam…thanks na info

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close