Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

ma hebote…kaj god da pišem, uvijek nekome ne paše. ne paše im kad se zajebavam, ne paše im kad sam ozbiljan… [lol]

volio bih da ovdje puno više ljudi piše… [smiley]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


Da pogađam-Alabama ili neko iz te ekipe?! [yawn]

BTW, Silver spot je indikator cijene srebra na spotu.
Spot cijena određuje i cijenu Forward i Futures ugovora.
Imam nešto AGQ-a…
AGQ je ETF underlied na Silver Forward i Futures isporuke na londonskom i drugim tržištima..
Neću više ljepiti grafove da ne remetim vaš mir o veliki Anoubise…
Pozdravite mi Horusa i Ozirisa.. [wink]

K….. O.. , Šoj.. , Inver.. , Ala…, Vj…

Jedno stvarno bogatstvo je bogatstvo duše, ostala su dobra podložna velikim gubitcima

kupio malo sugara ….znam da je dosta visoko ali mi ne uzgleda lose a i secera mi je malo zafalilo
pofuk

prvi nije, to sam siguran..[wink]

aj laku noć prijatelju

lijepo sanjaj.. [smiley]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


prvi nije, to sam siguran..[wink]

aj laku noć prijatelju

lijepo sanjaj.. [smiley]

i tebi nastavi ovoj djeci prodavat maglu, ali koja korist (šef.e)

Jedno stvarno bogatstvo je bogatstvo duše, ostala su dobra podložna velikim gubitcima



Da pogađam-Alabama ili neko iz te ekipe?! [yawn]
/quote]

Možda poglavica.??? Da li da pišem ime ????
Nije praznik svaki dan, pa makar koga i zahe.. na ZSE

Jedno stvarno bogatstvo je bogatstvo duše, ostala su dobra podložna velikim gubitcima




Da pogađam-Alabama ili neko iz te ekipe?! [yawn]
/quote]

Možda poglavica.??? Da li da pišem ime ????
Nije praznik svaki dan, pa makar koga i zahe.. na ZSE

Stari sada si već malo pretjerao..

Da ti ja objasnim par stvari..

Broj 1-Uletio si jako nisko ( a da si prije toga napisao samo dvije poruke na temi-barem sa ovim nickom)
Broj 2- Boli me salgija jesi poglavica, vrač ili manitu..
Broj 3- Na ZSE imam toga jako malo i to samo zato jer mi je broker počeo cviliti kada sam mu rekao
da planiram napustiti domaće tržište..
Broj 4- Kako i sam kažeš-koja korist da nekoga zajebem na temi stranih tržišta sve i da mi je to cilj
Broj 5- Djeca mogu ulagati na TK isključivo preko svog skrbnika-zastupnika-staratelja ili kako se to već zove tako da nekako sumnjam da ovdje ima male djece..

Ubuduće se na ovakve ulete freakova ko što si ti uopće neću obazirati..

Haj uživaj… [smiley]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

mislim da polako treba pocet zaradu trazit na short strani

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

jučer ukeširao većinu pozicija, još par danas i to je to za ovu godinu [wink]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

malo pazario RDN

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@vladimir9

Kad vidiš šta je spot onda možeš argumentirano razgovarati,do tad možeš a, i nadalje pljuvati po meni nemam ništa protiv. Sad trenutno ti je silver futures SI, QI +0,3% u + , a tvoj ARQ-ETF kojeg do sad nisi spominjao je 1.32% u – (minus) .. a, tvoj spot kojeg gledaš je jednak futuresu skoro 100%. Znam iz priloženog da dobro googlaš , ali provjeri na
http://www.kitco.com/charts/livesilver.html
nije loša stranica, i ne misli da ti svak želi zlo … [shocked] [proud] [bye]

Jedno stvarno bogatstvo je bogatstvo duše, ostala su dobra podložna velikim gubitcima

Znam za Kitco…i sam sam svojevremeno postao link na njih…

Dakle, pratim od jutra Futurese (RT) kao i spot cijenu…
Trenutno su ugovori za isporuku Dec2010. , Jan2011 i Mart2011 zeleni
i u blagom su porastu..
Na spotu je zamjetan jaki odbijanac od dnevnog dna cca 26,90$/oz negdje oko 13:50 po našem
vremenu..AGQ u kanalu uz slabi promet već neko vrijeme, stabilizairao se oko 129,40 $ što je znatno bliže daily high od 130,75$ nego low na 125,53 $…

S obzirom da je AGQ izložen i nekim drugim pozicijama u Silveru osim ove koju si naveo, ne čudi
ta razlika u cijeni, također završi li Silver spot danas u plusu preko 1 % (što je moguće) AGQ
leti preko 2%…

Inače, financ.instrument se zove AGQ-Ultra silver ETF i evo nešto o imovini na koju je underlied…

ProShares Ultra Silver (the Fund) seeks to provide daily investment results that correspond to twice (200%) the daily performance as measured by the United States dollar fixing price for delivery in London. The Fund will not directly or physically hold the underlying silver, but instead will seek exposure to silver through the use of financial instruments, whose value is based on the underlying price of silver to pursue their investment objective. The benchmark price of silver will be the United States dollar price of silver bullion as measured by the London fixing price per troy ounce of unallocated silver bullion for delivery in London through a member of the London Bullion Market Association (LBMA) authorized to effect such delivery. The Fund’s investment advisor is ProShare Advisors LLC.

Top 10 Holdings (232.14% of Total Assets)
Company Symbol % Assets
Silver Forward N/A 193.01
SIH0 Future N/A 11.83
SIN0 Future N/A 7.09
SIZ0 Future N/A 6.87
Siu0 Future N/A 6.74
SIK0 Future N/A 6.60

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

New Report

Close