Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Ovo za sindikate što tvrdi Twixer je istina.
Međutim nemojmo zaboraviti da je GM povratnik, uspiješno saniran i, po meni, management bi trebao djelovati da opravda očekivanja dioničara.
Po meni, u duhu US tržišta, upravo to će i ćiniti.
Također, ako gledamo sektor,Ford je lijepo odradio ove godine, a ide i kampanja-čuvajmo radna mjesta, kupujmo američko. [lol]
Vezano za ove linkove tobožnjih analitičara koji tvrde da će tu investori biti ošišani-poznato je da svako tjera vodu na svoj mlin. Pa ne ulažemo valjda samo temeljem njihovih preporuka i informacija iz svima dostupnih izvora (zdravo za gotovo)- a što ćini svaka američka domačica.
Mogla bi to biti jedna dobra priča i na dulji rok.. [thumbsup]

Avanti…

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


+ AET

http://finance.yahoo.com/q?s=aet&ql=1

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

korekcija ide dalje….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

interesantno bi bilo za vidjeti što bi bilo da Irska nije prihvatila bailout…
prvo je bio strah što će se dogoditi s europskim financijskim sustavom ukoliko Irska ne prihvati bailout….sad kad su prihvatili, sad je opet strah da će još nekim zemljama trebati bailout…presmješno…uglavnom, na burzama vlada strah…i još će vladati neko vrijeme…


korekcija ide dalje….

nasdaq okriće…

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

ma sve će okrenuti…
završavaju pol posto u plusu danas…


ma sve će okrenuti…
završavaju pol posto u plusu danas…

moji skoro pa su svi u plusu (uključujući i ove na ZSE)..

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

pa Irska je prihvatila default, to je dobro jer se vidi da to nije ništa strašno

ja uzeo CRUS na otvaranju

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........


pa Irska je prihvatila default, to je dobro jer se vidi da to nije ništa strašno

ja uzeo CRUS na otvaranju

Kaj ti je to CRUS?

..ali lepo dere. [thumbsup]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

s&p ima borbu na 1200 pt…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Cirrus Logic Inc

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........


Cirrus Logic Inc

To vidim a što rade? Ne da mi se koristit Google jer imam tebe… [lol]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

New Report

Close