Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

sto velite na GM ? pustit par dana da se ispretumba tko misli pa da vidimo kojim putem ce krenuti…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

The only clear winner from today’s GM IPO? All those who got IPO shares and flipped them to the sheep. And of course GETCO, which churned 452 million of GM’s 478 million share float: in other words 95% of the entire float was traded by computers! As for everyone else, you lost: with the stock closing at the lows of the day, all retail investors who bought in post the break, and on the way down ended up with losing positions.We eagerly await the teleprompter’s appearance at 4:15 pm eastern to spin this in the right way and convince people that a loss is really a gain.

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........


sto velite na GM ? pustit par dana da se ispretumba tko misli pa da vidimo kojim putem ce krenuti…

Jel bi kupil GM’ov auto? Ja ne bi. Tak isto ni dionicu [smiley]



sto velite na GM ? pustit par dana da se ispretumba tko misli pa da vidimo kojim putem ce krenuti…

Jel bi kupil GM’ov auto? Ja ne bi. Tak isto ni dionicu [smiley]
[/quote]

Ja ga imam…ali ,nadam se, ne još dugo…Murano rules…

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


Silver na Comexu se trenutno vrti oko 27,10…što je +1,03% u odnosu na jučer [wink]..
…ali dan traje dugo.

kako sam i mislio, do 14:00 (po našem vremenu) rastočili ga sa 27,38 na 26,79… [yawn]
jebo ti ovo…možeš samo molit krunicu dok se ne otvori premarket..treba početi Futurese trejdati odma ujutro… [lol]
valjda bu ga uspjeli popodne dočerat do 27,50…

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]



sto velite na GM ? pustit par dana da se ispretumba tko misli pa da vidimo kojim putem ce krenuti…

Jel bi kupil GM’ov auto? Ja ne bi. Tak isto ni dionicu [smiley]
[/quote]
a jel ti usporedba [sad] cemu ti koristi tvoje -zlato-srebro koje kupujes

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Silver na Comexu se trenutno vrti oko 27,10…što je +1,03% u odnosu na jučer [wink]..
…ali dan traje dugo.

kako sam i mislio, do 14:00 (po našem vremenu) rastočili ga sa 27,38 na 26,79… [yawn]
jebo ti ovo…možeš samo molit krunicu dok se ne otvori premarket..treba početi Futurese trejdati odma ujutro… [lol]
valjda bu ga uspjeli popodne dočerat do 27,50…
[/quote]

Nisi valjda napunio gace? Koliko vidim razvaljuje ekipa JPM & Co pa im rusenje metala bas i ne uspijeva. [wink]

Ma ne…..čekam da realiziram ono što sam propustio prije tjedan dana. Samo to. [wink]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]




sto velite na GM ? pustit par dana da se ispretumba tko misli pa da vidimo kojim putem ce krenuti…

Jel bi kupil GM’ov auto? Ja ne bi. Tak isto ni dionicu [smiley]
[/quote]
a jel ti usporedba [sad] cemu ti koristi tvoje -zlato-srebro koje kupujes
[/quote]

Možda da ugradi zlatnu pepeljaru u Toyotu… [lol]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


sto velite na GM ? pustit par dana da se ispretumba tko misli pa da vidimo kojim putem ce krenuti…

Nikada nisam volio US firme koje imaju veliki sindikat unutra. To je jos uvijek GM, jos uvijek Detroit, i jos uvijek UAW (United Auto Workers Union). Konkurencija u autoindustriji je ogromna. Drzava jos ima znacajnu kolicinu dionica za utopiti.

Ima boljih prilika i boljih sektora po mom misljenju.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

naravno da ima….ali igramo na kratkorocne zarade (sa manje financ.sredstava preporucljivo) onda
je sve sto nas zanima moze li to kratkorocno biti napumano ili ne, odnosno koji je rizik da se to ne dogodi.

po meni isplati se igrati na GM..

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


naravno da ima….ali igramo na kratkorocne zarade (sa manje financ.sredstava preporucljivo) onda
je sve sto nas zanima moze li to kratkorocno biti napumano ili ne, odnosno koji je rizik da se to ne dogodi.

po meni isplati se igrati na GM..


upravo to…ionako rijetko boravim u dionici vise od 48 sati [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close